Rom Fiyatları

Rom Fiyatları

Rom Fiyatları merak ediyor ve araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için güncel ve doğru Rom fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve ilgili kurumlardan doğru ve güncel bilgileri aldık. Ülkemizde fiyatı nedir alanında en çok araştırılan konulardan olan Rom Fiyatının da son zamlardan sonraki fiyatını araştırdık. Peki Güncel ve Zamlı Rom Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak?, Rom Fiyatı ne kadar? Yazımızda güncel Rom fiyat bilgisi yer almaktadır. Rom fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel olarak ilgili kurumlardan bilgi alınmıştır.

bacardi fiyat
bacardi fiyat

Rom Fiyatları

Havana Club Rom Fiyatı

70 lik Anejo 3 Anos Rom 245,00 ₺
70 lik Anejo 7 Anos Rom 285,00 ₺
70 lik Seleccion De Maestros Rom 390,00 ₺

 

Captain Morgan Rom Fiyatı

70 lik Captain Morgan Gold Rom 194,00 ₺
70 lik Captain Morgan White Rom 194,00 ₺

 

Zacapa Rom Fiyatı

70 lik Zacapa Rom 420,00 ₺

 

Bacardi Rom Fiyatı

70 lik Bacardi Black Rom 215,00 ₺
70 lik Bacardi Oro Rom 240,00 ₺
70 lik Bacardi Carta Blanca Rom 225,00 ₺

 

Malibu Rom Fiyatı

50 lik Malibu Rom Fiyatı 160,00 ₺
70 lik Malibu Rom Fiyatı 190,00 ₺

Absolut Vodka Fiyatları – Migros Cin Fiyatları – Tekila Fiyatları –  Rakı Fiyatları – Volim Fiyatları – Şarap Fiyatları – Viski Fiyatları – Talisker Viski Fiyatları – Absinthe Fiyatları – Metro Viski Fiyatları – Carrefour Rakı Fiyatı – Migros Şarap Fiyatları – Migros Votka Fiyatları – Migros Konyak Fiyatları –  Migros Rakı Fiyatları – Bira Fiyatları – Migros Bira Fiyatları – Migros Viski Fiyatları – Votka Fiyatları – Carrefour Bira Fiyatları Red Label Fiyatları

Rom fiyatları ile ilgili çok sorulan sorular
Rom fiyatları ne kadar?

Ortalama fiyat olarak 200 TL diyebiliriz.

Rom Fiyatı hakkında sitemiz editörleri tarafından hazırlanan fiyat listesi detaylı bir biçimde hazırlanarak bilginize sunulmuştur. Hangi rom çeşidi ne kadar, güncel fiyatı kaç TL gibi sorularınıza umuyoruz ki bu yazımızla birlikte cevap bulabileceksiniz. Havana Club Rom (Anejo ve Seleccion De Maestros),  Captain Morgan Gold Rom çeşitleri, Bacardi Rom ve Zacapa Rom çeşitleri gibi belli başlı markaların 70’lik şişe güncel fiyatları yazımızda verilmektedir. Diğer taraftan siz değerli takipçilerimizin dikkat etmesi gereken önemli bir husus var ki o da; belirtilen fiyatların tavsiye edilen perakende rom satış fiyatları olduğu ve bulunduğunuz şehre ve alışveriş ettiğiniz Migros, Tekel büfe vs. gibi yerlere göre fiyatlarında az da olsa artış veya azalış gösterebileceği gerçeğidir. Şimdi dilerseniz Rom Fiyat Listesi’ne hep birlikte göz atalım.

Suzuki FiyatlarıPandora Bileklik Fiyatları  – İburamin Cold FiyatlarıBat FiyatlarıRom FiyatlarıNohut Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?