Şampanya Fiyatları

Şampanya Fiyatları

Şampanya Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Şampanya ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Şampanya Fiyatları, Güncel Şampanya Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Şampanya için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Şampanya son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Şampanya Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Şampanya Fiyatları bilgisini hazırladık. Şampanya fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Şampanya ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Şampanya Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Şampanya, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Şampanya fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Şampanya tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Şampanya Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Şampanya Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Şampanya Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Şampanya Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Şampanya Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Şampanya fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Şampanya

Şampanya Fiyatları , tarafımızdan detaylı bir şekilde araştırılarak liste halinde toparlanmıştır. Hangi şampanya fiyatı ne kadar, Şampanya çeşitleri ve fiyatı nelerdir, yılının en güncel listesini sizler için toparladık. Sizler için oluşturduğumuz bu listede fiyatları baz aldığımız nokta İstanbul içerisinde Anadolu yakasında bulunan Tekel Büfesi şampanya fiyatı, Migros Şampanya Fiyatı ve Carrefour Şampanya Fiyatları dır. Çok az bir miktar da olsa lokasyona göre değişkenlik gösterebilir. Fiyat listemizi, en çok tercih edilmekte olan Şampanya şişesi 75cl standart şişeler baz alınmıştır. Kısa bilgilendirmemiz sonrasında Şampanya Fiyat Listesi‘ne hep birlikte göz atalım.

"<yoastmark

Güncel Şampanya Fiyatı

Perrier Jouet Belle Epoque Şampanya Fiyatı
Perrier Jouet Belle Epoque – 75’lik1.100,00 ₺

 

Mumm Cordon Rouge Şampanya Fiyatı
Mumm Cordon Rouge – 75’lik450,00 ₺
Mumm Cordon Rouge – 150’lik850,00 ₺
Mumm Cordon Rouge – 300’lük2.000,00 ₺
Mumm Rose – 75’lik490,00 ₺
Perrier Jouet Belle Epoque Şampanya Fiyatı

 

Perrier Jouet Belle Epoque – 75’lik1.100,00 ₺

"dünya

Cafe De Paris (Köpüklü Şarap) Şampanya Fiyatı
Cafe De Paris – 75’lik165,00 ₺
Cafe De Paris Rose – 75’lik165,00 ₺

 

Garrone Prosecco (Köpüklü Şarap) Şampanya Fiyatı
Garrone Prosecco – 75’lik190,00 ₺

 

Dom Perignon Şampanya Fiyatı
Dom Perignon Vintage – 75’lik1.550,00 ₺
Dom Perignon Rose Vintage – 75’lik2.100,00 ₺

"<yoastmark

Moet & Chandon Imperial Şampanya Fiyatı
Moet & Chandon Imperial – 75’lik440,00 ₺

 

Bottega Gold Şampanya Fiyatı
Bottega Gold – 75’lik200,00 ₺

 

Kavaklıdere Şampanya Fiyatı
Kavaklıdere Altın Köpük – 75’lik100,00 ₺
Kavaklıdere İnci Damlası – 75’lik100,00 ₺

 

Kayra Balo Şampanya Fiyatı
Kayra Balo – 75’lik100,00 ₺

 

Krug Rose Şampanya Fiyatı
Krug Rose – 75’lik135,00 ₺

 

VCP La Grande Dame Vintaged Şampanya Fiyatı
VCP La Grande Dame Vintaged – 75’lik1.100,00 ₺

 

Veuve Clicquot Rose Şampanya Fiyatı
Veuve Clicquot Rose – 75’lik500,00 ₺

 

Ruinart Şampanya Fiyatı
Ruinart Blanc de Blancs – 75’lik500,00 ₺
Ruinart Rose – 75’lik500,00 ₺

 

İsmi Neden Şampanya?

İlk olarak Fransanın Champagne bölgesinde üretildiği için yöre ismi verilmiştir. Champagne bölgesinde üç üzüm tipi kullanılarak şampanya (köpüklü şarap halinde) üretilmektedir.

Absolut Vodka Fiyatları

Şampanya Nedir?

Etiketler

Fiyatı Nedir ?