1. Anasayfa
 2. Alkol

Şampanya Fiyatları

Şampanya Fiyatları
Şampanya Fiyatları
0

Şampanya Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Şampanya ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Şampanya Fiyatları, Güncel Şampanya Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Şampanya için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Şampanya son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Şampanya Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Şampanya Fiyatları bilgisini hazırladık. Şampanya fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Şampanya ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Şampanya Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Şampanya, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Şampanya fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Şampanya tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Şampanya Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Şampanya Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Şampanya Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Şampanya Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Şampanya Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Şampanya fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Şampanya

Şampanya Fiyatları , tarafımızdan detaylı bir şekilde araştırılarak liste halinde toparlanmıştır. Hangi şampanya fiyatı ne kadar, Şampanya çeşitleri ve fiyatı nelerdir, yılının en güncel listesini sizler için toparladık. Sizler için oluşturduğumuz bu listede fiyatları baz aldığımız nokta İstanbul içerisinde Anadolu yakasında bulunan Tekel Büfesi şampanya fiyatı, Migros Şampanya Fiyatı ve Carrefour Şampanya Fiyatları dır. Çok az bir miktar da olsa lokasyona göre değişkenlik gösterebilir. Fiyat listemizi, en çok tercih edilmekte olan Şampanya şişesi 75cl standart şişeler baz alınmıştır. Kısa bilgilendirmemiz sonrasında Şampanya Fiyat Listesi‘ne hep birlikte göz atalım.

Şampanya Fiyatları 2021
Şampanya Fiyatları 2022

Güncel Şampanya Fiyatı

ŞampanyaFiyatları
75’lik Mumm Cordon Rouge Şampanya Fiyatı1.800 TL
150’lik Mumm Cordon Rouge Şampanya Fiyatı3.900 TL
3LT Mumm Cordon Rouge Şampanya Fiyatı12.800 TL
75’lik Perrier – Jouet Belle Epoque Şampanya Fiyatı4.700 TL
75’lik Garrone Prosecco Köpüklü Şarap Fiyatı700 TL
75’lik Cafe De Paris Rose Köpüklü Şarap Fiyatı750 TL
75’lik Cafe De Paris Köpüklü Şarap Fiyatı675 TL
Şampanya Fiyatları
dünya Şampanya Fiyatları
dünya Şampanya Fiyatları
Bottega ŞampanyaFiyatları
75’lik Bottega Miabi Şampanya Fiyatı954,00 TL
75’lik Bottega Rose Gold Şampanya Fiyatı955,00 TL
75’lik Bottega White Gold Şampanya Fiyatı875,00 TL
75’lik Bottega Gold Şampanya Fiyatı885,00 TL
Bottega Şampanya Fiyatları
Köpüklü ŞarapFiyatları
75cl Martini Rose Köpüklü Şarap Fiyatı655,00 TL
75cl Martini Asti Köpüklü Şarap Fiyatı635,00 TL
75cl Martini Brut Köpüklü Şarap Fiyatı585,00 TL
75cl Martini Prosecco Köpüklü Şarap Fiyatı636,00 TL
Köpüklü Şarap Fiyatları
Rotberg Köpüklü ŞarapFiyatları
75cl Rothberg Roze Fiyatı175,00 TL
75cl Rothberg Brut Fiyatı175,00 TL
Rotberg Köpüklü Şarap Fiyatları
Şampanya Fiyatları ne kadar
Şampanya Fiyatları ne kadar
JP Chenet Köpüklü ŞarapFiyatları
75 cl JP Chenet Divine Gold Fiyatı675,00 TL
75 cl JP Chenet Ice Edition Fiyatı495,00 TL
75 cl JP Chenet Roze Fiyatı495,00 TL
Aromatize ŞarapFiyatları
100cl Dperol Fiyatı290,00 TL
100cl Crocus Fiyatı200,00 TL
75cl Peoni Şarap Fiyatı165,00 TL
100cl Ressoni Şarap Fiyato240,00 TL
100cl Holidays Krema Aromalı Şarap Fiyatı235,00 TL
Aromatize Şarap Fiyatları

Prospan fiyatlarıBim peynir fiyatlarıEsra Erol’un kazancı ortaya çıktıŞampanya Fiyatları – Dürümcü Emmi Menü FiyatlarıŞok Un Fiyatları

İsmi Neden Şampanya?

İlk olarak Fransanın Champagne bölgesinde üretildiği için yöre ismi verilmiştir. Champagne bölgesinde üç üzüm tipi kullanılarak şampanya (köpüklü şarap halinde) üretilmektedir.

Absolut Vodka Fiyatları

Şampanya Nedir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir