1. Anasayfa
 2. Sağlık

Arveles Fiyatları

Arveles Fiyatları
Arveles Fiyatları
1

Güncel Arveles Fiyatları

Arveles Fiyatları, arveles ne kadar araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için hizmet veren platformumuz eczanelerden gerekli bilgiyi alarak Alveres Fiyatını öğrendi. Eczanelerde ki Güncel Arvales Fiyatları, 2022 Arveles Fiyatı bilgisini yazımızdan bulabilirsiniz.

Ülkemizde oldukça sık çok tüketilen ağrı kesicilerden olan Arveles de 2022 yılı zam oranlarından etkilendi. Peki Güncel Zamlı Arveles Fiyatları Ne kadar? Yazımızdan güncel Arveles fiyatları, arveles ne kadar ne kadar gibi merak edilenlere ulaşabilirsiniz. İşte Arveles fiyatını güncel olarak eczanelerden alınan bilgi doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Arveles Fiyatları

 • Arveles fiyatları  2022 yılında 17.10 TL olmuştur. Şuan da Arveles ağrı kesici fiyatı 17.10 TL’dir.
alvares fiyat
alvares fiyat

Arveles Kullanımı Adeti Keser Mi ?

Özellikle diş ağrısı gibi şiddetli ağrılarda tercih edilen Arveles, kadınlar arasında da sık kullanılan bir ağrı kesicidir. Ancak kimileri tarafından adet kanamasını azaltması ya da kesmesi endişesi ile kullanmakta korkulmaktadır. Bununla birlikte ilaç prospektüsünde bu yönde hiç bir uyarı yapılmamıştır. Adet kanamasını kestiği ya da azalttığı ile ilgili bilimsel bir çalışma yoktur. Yine de kullanacak olanların kontrollü olarak kullanması tavsiye edilmektedir. ( Eczane ve doktorlardan %100 doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizin paylaşımları durum üzerinedir sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

arveles 25 mg fiyat
arveles 25 mg fiyat

Arveles Diş Ağrısını Giderir mi?

Özellikle tablet formu olan Arveles 25 mg diş apselerine bağlı ağrılarda reçete edilebilmektedir.(Ağrı kesicidir antibiyotik değildir!) Diş Doktorlarının diş tedavilerine destek (ağrı kesici) olarak verdiği görülmektedir. Çünkü etken maddesi ile vücutta ağrı oluşumuna engel olmak üzere tasarlanmıştır. Diş ağrısının şiddetine göre günde üç tabletten fazla kullanılmamalıdır. Çabuk rahatlama beklemeniz durumunda yemekten yarım saat önce almanız emilimi hızlandıracaktır. ( Eczane ve doktorlardan %100 doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizin paylaşımları durum üzerinedir sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

arveles ağrı kesici fiyatı
arveles ağrı kesici fiyatı

Arveles Kullanım Alanı

İlaç, içeriğindeki etken maddeler sayesinde vücutta ağrı veya iltihab tetikcileriyle mücadele eder. Bu nedenle ana görevi ağrı kesici özelliğidir. Özellikle şiddetli ağrıya sebep olan hastalıkların tedavisinde tercih edilir.. Örneğin; kireçlenme, romatoid artrit, gut hastalığı ile gelişen eklem iltihabı gibi rahatsızlıkların tedavisine destek olamktadır. Yine baş ağrısı, diş ağrısı, adet ağrısı gibi kısa süreli tedavilerde kullanılmaktadır. (Eczane ve doktorlardan %100 doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizin paylaşımları durum üzerinedir sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

arveles ilaç fiyatı
arveles ilaç fiyatı

Arveles Ateş Düşürürmü ?

Arveles etken madde bilgilerine bakıldığında asıl görevinin ağrı kesici olduğu görülmektedir. İlacın kullanım talimatlarında ağrı kesici grubu olduğu aktarılmıştır. Özellikle de diş ağrısı ve baş ağrısı gibi sıklıkla karşılaşılan ağrı türlerinde tercih edilir. Ancak ilacın kullanım alanı bilgilerinde ateş düşürücü özelliği olduğu da söylenmektedir. Bu nedenle özellikle ateş düşürücü bir tedavi uygulamak istenildiğinde farklı seçenekler değerlendirilebilecektir. (Eczane ve doktorlardan %100 doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizin paylaşımları durum üzerinedir sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

arveles kaç tl
arveles kaç tl

Arveles Baş Ağrısını giderir mi ?

Arveles ağrı kesici grubunda yer alan bir ilaç olduğundan baş ağrısı için de tercih edilir. Özellikle etken maddesi nedeniyle vücutta görülen iskelet sistemi ağrıları ve baş ağrılarında sıkça kullanılmaktadır. Ancak ilaç kısa süreli kullanım için üretilmiştir. Bu nedenler kronik ve uzun süren baş ağrılarında dikkatli kullanmalısınız. Hatta böyle bir durumda öncelikle doktorunuza başvurmalısınız. (Eczane ve doktorlardan %100 doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizin paylaşımları durum üzerinedir sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

Arveles Fiyatları

Arveles Etken Madde

Bu ilacın etken maddesi deksketoprofendir. Deksketoprofen ise siklo oksijenaz[COX] enzimleri ismini taşıyan doğal kimyasallara ait etkiyi bloke etmektedir. COX enzimleri, vücutta oluşan hasarlar sonrası ağrı ve/veya iltihaba neden olan bileşenlerin üretilmesine katılırlar. Bu nedenle arveles etken madde içeriği ile COX enzimlerinin etkilerini azaltarak iltihap ve/veya ağrı üretimi kontrol altona almayı hedefler.

Sağlık Kategorimize Buradan bakabilirsiniz.

Gaviscon Şurup fiyatı

Contractubex Krem Fiyatı

Enterogermina Fiyatı Nedir

Memethol Fiyatı Nedir

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Daha henüz 2022 nin haziran ayına girmedik 😃

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir