Bekunis Fiyatları

Bekunis Fiyatları

Güncel Bekunis Fiyatları

Bekunis Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bekunis Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Bekunis de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bekunis Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bekunis fiyat bilgisi yer almaktadır. Bekunis fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak eczanelerden öğrenilmiştir.

bekunis fiyat
bekunis fiyat

Bekunis Fiyatları

  • Bekunis = 15.60₺

Bekunis Nedir?

BEKUNİS 30 draje içeren blister ambalajlarda sunulur.

BEKUNİS, bağırsak mukozasına direkt etki ile bağırsak hareketlerini ve içeriğinin geçiş hızını
arttırır, su ve elektrolit salgılanmasını engeller. Bu etkiler ile dışkının yumuşatılması ve
atılması sağlanır.

BEKUNİS kabızlığın kısa süreli tedavisinde kullanılır.

bekunis fiyat 2020
bekunis fiyat 2020

BEKUNİS’i aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ

Eikin madde veya bileşimindeki yardımcı maddelerden herhangi birine alerjiniz (aşırı duyarlılığınız) var ise bu ilacı kullanmayınız.
Bulantı, kusma veya apandisit düşündüren bulguların varlığında, sebebi bilinmeyen karın ağrısı, barsak tıkanıklığı, Krohn’s hastalığı, ülseratif kolit gibi ateş, ishal, karın krampları ile seyreden barsak rahatsızlıkları, ameliyat sonrasında ve aşırı olarak elektrolit (su ve tuz kaybı) dengesinin bozulduğu durumlarda kullanılmamalıdır. 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.
BEKUNİS’i aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ KULLANINIZ .Uzun süreli kullanımın barsak tembelliği ve su-elektrolit dengesi bozukluğu yapabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Barsak tıkanıklığı ya da tanısı henüz konmamış karın içi yakınmaları olan hastalara uygulanmamalı ve enflamatuvar barsak hastalıklarında dikkatle kullanılmalıdır. Diabetes mellitus (şeker hastalığı), hipertansiyon (tansiyonda artış) ve kalp hastalığı bulunanlarda doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. 1 haftadan daha uzun süreyle devamlı kullanılmamalıdır. “Bu uyarılar geçmişteki herhangi bir dönemde dahi olsa sizin için geçerliyse lütfen doktorunuza danışınız.”

BEKUNİS‘in yiyecek ve içecek ile kullanılması

Herhangi bir yiyecek ya da içecek ile etkileşime girdiğine dair bir bilgi yoktur.
Hamilelik
İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
Hamileyseniz veya hamile kalmayı planlıyorsanız doktorunuza bildiriniz. Hamile kadınlarda
kullanımı önerilmemektedir. Diyet veya başka önlemlere rağmen kabızlık düzelmiyorsa,
yalnızca hamileliğin ilk 3 ayında kullanılabilir.
Tedaviniz sırasında hamile olduğunuzu fark ederseniz hemen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Antikor Testi Fiyatları – Bekunis Fiyatları – Nurofen Fiyatları – Rota Aşısı Fiyatları – Tetanoz Aşısı Fiyatları – Menenjit Aşısı Fiyatları – Grip Aşısı Fiyat – Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?