1. Anasayfa
 2. Sağlık

Beloc Zok Fiyatları

Beloc Zok Fiyatları
Beloc Zok Fiyatları
0

Güncel paylaşımımızda sizlere Beloc Zok Fiyatlarını sunacağız. Beloc Zok Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Beloc Zok tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Sitemizde Beloc Zok Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz Beloc Zok Fiyat listesi güncel ve doğru olarak hazırlanmıştır. Güncel Beloc Zok Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Beloc Zok Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Beloc Zok Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Beloc Zok Fiyatı 2022 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Beloc Zok Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Beloc Zok Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Beloc Zok Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Beloc Zok fiyatları, Beloc Zok fiyatı, Beloc Zok ne kadar? Beloc Zok kaç para, zamlı Beloc Zok fiyatları. Beloc Zok fiyat bilgisi, 2022 Beloc Zok fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2022 Güncel Beloc Zok Fiyatları listemizi paylaşalım.

Beloc Zok Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Beloc Zok Fiyatları farklılık gösterir.

Beloc Zok Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Beloc Zok, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Beloc Zok tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Beloc Zok Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir. Beloc Zok Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde yer alan Beloc Zok Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

beloc 50 mg fiyat
beloc 50 mg fiyat

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

2022 Yılında BELOC ZOK 50 mg 20 tablet fiyatı 20,53 TL‘dir.

Beloc Zok Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Beloc Zok Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Beloc Zok Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Beloc Zok gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Beloc Zok Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Beloc Zok Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Beloc Zok Fiyat listemizde,

sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Beloc Zok Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

belok 50 miligram fiyatı
belok 50 miligram fiyatı

Beloc Zok Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Beloc Zok Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Beloc Zok Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Beloc Zok fiyatı? Güncel Beloc Zok fiyatı ve ucuz Beloc Zok Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Beloc Zok Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Beloc Zok Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Beloc Zok Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Beloc Zok Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Beloc Zok hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: Luveris Fiyatları2022 Güncel Laroxyl Fiyatları

Beloc Zok gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Beloc Zok Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Beloc Zok Nedir?

Beloc Zok, kalp yetmezliğine ya da ritim bozukluğuna sahip olan hastalarda kullanılan bir ilaçtır. Kalp üzerindeki baskının azalması aynı zamanda göğüs ağrısı (anjina pektoris) riskini de azaltır.

Beloc Durules doz ayarı
 • Hipertansiyon: Önerilen günlük doz sabahları tek doz ya da sabah- akşam iki doza bölünerek 100-200 mg’dır.
 • Kalp krizinden sonra: Günlük olarak sabah-akşam iki doza bölünerek ya da tek doz olarak 200 mg’dır.
 • Angina pektoris: Günlük olarak sabah-akşam iki doza bölünerek ya da tek doz olarak 200 mg’dır.
 • Aritmi (kalp ritm bozuklukları): Önerilen günlük doz sabah-akşam iki doza bölünerek 100-200 mg’dır.
 • Palpitasyonlu fonksiyonel kalp hastalıkları: Önerilen günlük doz sabahları bir kez 100 mg’dır. Gerekli durumlarda doz 200 mg’a kadar arttırılabilir.
 • Migren ataklarının önlenmesi: Önerilen günlük doz sabah-akşam iki doza bölünerek ya da tek doz olarak sabahları 200 mg’dır.
Beloc eşdeğer (muadili) ilaçlar
 • Betablok Sdk: Kontrollu salımlı film tablet -25, 50, 100 mg / Betablok Sr: Film tablet 200 mg
 • Cardovol: Tablet – 50, 100 mg / Enj. çözelti içeren ampul – 5 mg/5 ml
 • Lopresor: Tablet – 100, 200 mg
 • Mecorlong: Kontrollu salımlı film tablet – 50, 100 mg
 • Mepolex: Enjeksiyonluk çözelti – 5 mg/5 ml
 • Metloc: İnfuzyon için çözelti içeren ampul – 5 mg/5 ml
 • Normolol: Enjeksiyonluk çözelti içeren ampul – 5 mg/5 ml
 • Problok: Tablet 50, 100 mg
 • Saneloc: Değiştirilmiş salınımlı tablet – 50, 100, 200 mg
 • Tanelor: Kontrollu salımlı film tablet – 25, 50, 100 mg

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir