Bim Nutella Fiyatları

Bim Nutella Fiyatları

Bim Nutella Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Nutella fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Nutellalar da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Nutella Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Nutella fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Nutella fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

nutella fiyat bim
nutella fiyat bim

Bim Nutella Fiyatları

Bim Nutella Fiyatı = 29,60₺ dir.
Bim 750 Gr Nutella Fiyatı = 29,60₺
Bim 630 Gr Nutella Fiyatı = 24,90₺

Bim Nutella Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Çikolata Markaları Nedir?

Bim’de satılan çikolata markaları Nutella, Ülker, Eti ve Torkudur.

Bim Nutella Fiyatı Ne Kadar?

Bim Nutella Fiyatı = 29,60₺ dir.

bim nutella fiyatı 2021
bim nutella fiyatı 2022

Nutella Hakkında

Nutella, çikolata ve fındık karışımından oluşan çikolatalı krema markasıdır ve İtalyan bir çikolata firması Ferrero Spa tarafından üretilmektedir. 100 gramında yaklaşık 540 kalori bulunur. Geçmişi, 2. Dünya savaşı nedeni ile yaşanan kakao sıkıntısına dayanır.

Nutella’nın ana bileşenleri şeker ve palm yağıdır (% 50’den fazla). Ayrıca % 13 oranında fındık, kakao tozu ve yağsız süt içerir. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta Nutella soya ürünleri de içerir.

Kaynak: Vikipedia

Nutella İçeriği

Şeker
Palm Yağı
Fındık
Süt
Kakao
Lesitin
Vanilin

Ev Yapımı Nutella Yapımı İçin Malzemeler

2 yemek kaşığı şeker
2 silme yemek kaşığı un
2 tepeleme yemek kaşığı tereyağı
4 silme tatlı kaşığı kakao
6 yemek kaşığı süt
1 su bardağı yakın fındık
6 yemek kaşığı pudra şekeri
2 vanilya

nutella 750 gr fiyat bim
nutella 750 gr fiyat bim

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?