Bim Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Bim Sucuk ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Bim Sucuk Fiyatları, Güncel Bim Sucuk Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Bim Sucuk için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Bim Sucuk son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Bim Sucuk Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Bim Sucuk Fiyatları bilgisini hazırladık. Bim Sucuk fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Bim Sucuk ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Sucuk Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Bim Sucuk, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Bim Sucuk fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Bim Sucuk tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Bim Sucuk Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Bim Sucuk Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Bim Sucuk Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır.

Bim Sucuk Fiyatları

Doğru ve güncel Bim Sucuk Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Bim Sucuk Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Bim Sucuk fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Bim SucukFiyatları
300 Gr Tombik Baton Sucuk Fiyatı17,90 TL
250 Gr Tombik Işıl İşlemli Sucuk Fiyatı13,90 TL
400 Gr Tombik Marka Dilim Sucuk Fiyatı Fiyatı24,90 TL
200 Gr Tombik Kangal Sucuk Fiyatı18,90 TL
400 Gr Aytaç Sucuk Fiyatı39,90 TL
Emin Dilim Sucuk Fiyatı29,90 TL
Emin Parmak Sucuk Fiyatı52,90 TL
Bim Sucuk Fiyatları
Bim 2021 Güncel Sucuk Fiyatları
Bim 2023 Güncel Sucuk Fiyatları

Bim Sucuk Markaları

Sucuk , başlıca Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’da tüketilen, şişirilip kurutulmuş bağırsak içine baharatlı et kıyması doldurularak yapılan bir tür fermente et ürünüdür. Uzun raf ömrüne sahip bir tüketim malzemesidir. Ekonomik olarak satın alınmasını kolaylaştırmak üzere küçükbaş hayvan eti de sıkça karıştırılır. Yapımında sakatat kullanılmayan sucuğun Orta Çağdan beri farklı şekillerde yapıldığı bilinmektedir. Sucuk, Kazakistan ve Kırgızistan’da at eti kullanılarak da yapılmaktadır. Bim Mağazalarında satışta olan sucuk markaları şu şekildedir;

 • Emin Çemensiz Pastırma
 • Emin Fermante Dilimli Sucuk Dana
 • Emin Fermante Parmak Dana Sucuk
 • Emin Baton Sucuk Piliç Dana
 • Emin Isıl İşlem Görmüş Dana Sucuk acılı/acısız
 • Namet Kangal Çatal Fermante Sucuk
 • Sultan Fermante Dana Sucuk
 • Şahin Fermante Dana Evlik Sucuk
 • Yarım Ay Çoşkun Dana Sucuk
 • Başyazıcı Fermante Dana Sucuk
 • Aytaç Fermante Çerkeş Sucuk
 • Dağhan Fermante Parmak Sucuk
 • Tombik Baton Sucuk Piliç
 • Tombik Dilimli Sucuk Piliç
 • Cumhuriyet Fermante Dana Evlik Sucuk
 • Dağhan Baton Sucuk Dana
 • Dağhan Dana Sucuk
 • Tombik Isıl İşlem Görmüş Piliç Sucuk

Sucuk, yağ ve tuz içeren bir besin maddesidir. Ayrıca, kimyon, sumak, kırmızı biber gibi baharatlar ve sarımsak içermektedir.

Bim 2023 Sucuk Fiyat Listesi
Bim 2023 Sucuk Fiyat Listesi

Sucuktan yapılan sucuklu yumurta, Türkiye’de genellikle kahvaltıda tüketilmektedir.

Sucuk, kuru fasulye, hamur işi yemekler, pizza ve pide yapımında da sıkça kullanılmaktadır.

 • Kangal sucuk: Sığır ve koyun etinden, orta dereceli ateşte ısıtılarak hazırlanır.
 • Baton sucuk: Kangal sucuğun aynısıdır, sadece şekli farklıdır.
 • Parmak sucuk: Sığır ve koyun etinden imal edilir. Çok acıdır.
 • Varyanta Sucuk: Özel baharat çeşnileriyle zenginleştirilmiş sucuk türüdür. Kayseri’ye özgü olmasıyla tanınmaktadır.
 • Mumbar: Sadece Adana’da üretilen, baharatlar ve sarımsakla zenginleştirilen, sığır ve koyun eti ile yapılmış el yapımı bir Türk sucuğudur.

Sucuklar ayrıca, içlerindeki su miktarına göre kuru, tam kuru, yarı kuru, az kuru türlere sahiptir. Tam kuru %30-35, yarı kuru %40-50, az kuru %50’den fazla su içerir. Geleneksel Türk sucuğu tam kuru grubuna girer.

Bim Sucuk Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bim sucuk fiyatları hakkında en çok merak edilenleri soru ve cevap olarak sizler için derledik. Merak ettiğiniz Bim sucuk fiyatı ile ilgili konuları yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Sucuk fiyatları nedir?

Banvit Işıl İşlem Görmüş Piliç Sucuk 250 gr 82,00 TL/.
Osmanlı Karahisar Piliç Kangal Sucuk 4 KG 86,23 TL.
Banvit 450 gr Piliç Baton Sucuk 113,22 TL.

Şahin Sucuk fiyatı ne kadar?

Sucuk markalarının önde geleni Şahin Sucuk 500 gr. 1 kg449,00 TL.

Torku dana sucuk ne kadar?

Torku markasına ait dana sucuk fiyatı 225 gr399,56 TL.

Migros sucuk indirimi ne zaman?

Migros’ta farklı dönemlerde sucuk indirimi olsa da, şubat ayında sıkça sucuk indirimlerine rastlanmaktadır.

Bim Sucuk Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 850 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2021 yılında da sürdürmüştür. 2021 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 1.081 (+37 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2021 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 9.451 (FİLE ile 9.611) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2021 yılında 43 yeni mağaza açarak toplam 578 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2021 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2021 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 10.489 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2021 yıl sonu itibariyle 3.723’ü ofis, 6.437’si depo ve 60.037’si mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 70.197 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bim Kıyma Fiyatları

Migros Sucuk Fiyatları

Şok Sucuk Fiyatları

A101 Sucuk Fiyatları

Hakmar Sucuk Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Et Balık Kurumu Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?