1. Anasayfa
 2. Şok Ürün Fiyatları

Şok Sucuk Fiyatları

Şok Sucuk Fiyatları
Şok Sucuk Fiyatları
0

Şok Sucuk Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Sucuk fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Sucuklarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Sucuk Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Sucuk fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Sucuk fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından öğrenilmiştir.

şok market sucuk fiyatları
şok market sucuk fiyatları

Şok Sucuk Fiyatları

Şok SucukFiyatları
Lezzetlim Katkısız Dana Sucuk 280 Gr Fiyatı104,00 TL
Aytaç Dana Mangal Fermente Sucuk 350 Gr Fiyatı145,00 TL
Aytaç Dana Sucuk Gurme (Fermente) 250 Gr Fiyatı125,00 TL
Maret Enfes Isıl İşlem Görmüş Sucuk 250 Gr Fiyatı56,00 TL
Gedik Piliç Baton Sucuk 450 Gr Fiyatı37,20 TL
Gedik Piliç Kangal Sucuk 250 Gr Fiyatı21,75 TL
Aytaç Geleneksel Dana Sucuk Isıl İşlem 250gr Fiyatı105,00 TL
Namet Kangal Sucuk Isıl İşlem 250 Gr Fiyatı115,00 TL
Özlem Saraylı Dana Kangal Sucuk 400 Gr Fiyatı107,00 TL
Sultan Baton Sucuk Isil Işlem 380 Gr Fiyatı85,00 TL
Şok Sucuk Fiyatları
şok sucuk fiyatları 2021
şok sucuk fiyatları 2023
sucuk fiyatları şok
sucuk fiyatları şok

Şok Sucuk Nedir?

Sucuk, başlıca Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’da tüketilen, şişirilip kurutulmuş bağırsak içine baharatlı et kıyması doldurularak yapılan bir tür fermante et ürünüdür.

Kaynak: Wikipedia

Şok Hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Şok Telefon Fiyatları – Şok Domestos FiyatlarıŞok Televizyon Fiyatları – Şok Nutella Fiyatları – Şok Sucuk Fiyatları – Şok Pasta Malzemeleri Fiyatları – Şok Sakız Fiyatları – Şok Ekmek Fiyatları – Şok Meyve FiyatlarıŞok Sebze FiyatlarıŞok Köpek Maması FiyatlarıŞok Kedi Maması FiyatlarıŞok Çorba FiyatlarıŞok Oyuncak FiyatlarıŞok Bebek Maması Fiyatları 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir