1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Likör Fiyatları

Migros Likör Fiyatları
Migros Likör Fiyatları
0

Migros Likör Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros likör fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Likörlerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Likör Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros likör fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros likör fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros likör
migros likör

Migros Likör Fiyatları

 • 35 lik Nazen Portakal Likörü Fiyatı = 119,90 TL
 • 35 lik Nazen Nane Likörü Fiyatı = 119,95 TL
 • 35 lik Nazen Muz Likörü Fiyatı = 119,90 TL
 • 35 lik Nazen Acıbadem Likörü Fiyatı = 119,95 TL
 • 35 lik Nazen Vişne Likörü Fiyatı = 119,90 TL
 • 35 lik Nazen Ahududu Likörü Fiyatı = 119,95 TL
 • 35 lik Nazen Damlı Sakızlı Likörü Fiyatı = 119,90 TL

Migros Likör 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Likör Markası Nedir?

Migros’ta satılan likör markası Nazendir.

Migros Likör Fiyatları 2022’de Ne Kadar?

35 lik Nazen Portakal Likörü Fiyatı = 62,90₺

baileys fiyat migros
baileys fiyat migros

Migros Likör Nedir?

Likör (liqueur ya da liquor) aromatik tatlandırıcılarla tatlandırılmış, şekerli, meyve ya da türlü bitkilerden veya bunların brandy, cin, rom, vodka, viski gibi içkilerle harmanlanmasıyla yapılan alkollü içeceklerin genel adıdır. Likörlü çikolata yapımında çeşitli likörler kullanılır.

Bailey’s, Benedictine gibi pek çoğu, eskiden manastırlarda tıbbi amaçlarla yapılan ve reçeteleri çok gizli tutulan karışımlardır.

Bugün, tıbbi amaçlarla değil, tek başına içilen içkiler olarak ya da kokteyl yapımında kullanılırlar.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros baileys fiyatlarıMigros jack daniels fiyatları  – Migros rom fiyatları

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir