İçeriğe geç

Toyota Fiyatları

Toyota modellerinin Türkiye'deki güncel sıfır araç fiyatları: her model için motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre fiyat ile varsa kampanyalı fiyat.

  • İlk yayın:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 27 Eki 2026
  • Türkiye

Özet

42 versiyonSon kayıt 27 Ekim 2026TRY

En düşük
1.475.000 TL Toyota Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision
En yüksek
19.995.000 TL Toyota Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T

Toyota fiyat listesinde 15 modelin 42 versiyonu 27 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Toyota 1.475.000 TL ile Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 19.995.000 TL ile Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T. Binek araçlarda fiyatlar 2.521.000 TL ile 19.995.000 TL arasında. Ticari araçlarda fiyatlar 1.475.000 TL ile 5.510.000 TL arasında. 41 versiyonda kampanyalı fiyat bulunuyor; en düşük kampanyalı fiyat 1.216.000 TL (Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision).

İçindekiler13 bölüm

Toyota Fiyat Listesi

15 model, 42 versiyon · 27 Ekim 2026: YarisYaris CrossCorollaCorolla CrossC-HRLand CruiserHiluxProace CityProaceProace Max

Toyota Fiyatları: 42 versiyon, 27 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Toyota Yaris HybridToyota Yaris Hybrid1.5 Hybrid e-CVT Flame1.5 Hybride-CVTFlame20262.521.000 TL2.080.000 TLGeçmiş
Toyota Yaris HybridToyota Yaris Hybrid1.5 Hybrid e-CVT Passion X-Pack Siyah Tavan1.5 Hybride-CVTPassion X-Pack Siyah Tavan20262.918.000 TL2.550.000 TLGeçmiş
Toyota Yaris Cross HybridToyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame1.5 Hybrid 130 HPe-CVTFlame20262.868.000 TL2.388.000 TLGeçmiş
Toyota Yaris Cross HybridToyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame X-Pack1.5 Hybrid 130 HPe-CVTFlame X-Pack20263.400.000 TL2.858.000 TLGeçmiş
Toyota Yaris Cross HybridToyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Passion X-Pack1.5 Hybrid 130 HPe-CVTPassion X-Pack20263.637.000 TL3.095.000 TLGeçmiş
Toyota CorollaToyota Corolla1.5 Multidrive S Vision Plus1.5Multidrive SVision Plus20262.545.500 TL1.965.000 TLGeçmiş
Toyota CorollaToyota Corolla1.5 Multidrive S Dream1.5Multidrive SDream20262.753.500 TL2.150.000 TLGeçmiş
Toyota CorollaToyota Corolla1.5 Multidrive S Dream X-Pack1.5Multidrive SDream X-Pack20262.905.000 TL2.275.000 TLGeçmiş
Toyota CorollaToyota Corolla1.5 Multidrive S Flame X-Pack1.5Multidrive SFlame X-Pack20263.126.000 TL2.335.000 TLGeçmiş
Toyota CorollaToyota Corolla1.5 Multidrive S Passion X-Pack1.5Multidrive SPassion X-Pack20263.297.500 TL2.630.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla HybridToyota Corolla Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Dream1.8 Hybride-CVTDream20262.968.000 TL—Geçmiş
Toyota Corolla HybridToyota Corolla Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Dream X-Pack1.8 Hybride-CVTDream X-Pack20263.053.000 TL2.540.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla HybridToyota Corolla Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Flame X-Pack1.8 Hybride-CVTFlame X-Pack20263.297.000 TL2.775.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Hatchback HybridToyota Corolla Hatchback Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Flame1.8 Hybride-CVTFlame20262.960.000 TL2.230.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Hatchback HybridToyota Corolla Hatchback Hybrid1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT1.8 Hybride-CVTGR SPORT20263.050.000 TL2.783.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Hatchback HybridToyota Corolla Hatchback Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack1.8 Hybride-CVTPassion X-Pack20263.050.000 TL2.783.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Cross HybridToyota Corolla Cross Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Flame1.8 Hybride-CVTFlame20263.413.000 TL2.899.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Cross HybridToyota Corolla Cross Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Passion1.8 Hybride-CVTPassion20263.660.000 TL3.110.000 TLGeçmiş
Toyota Corolla Cross HybridToyota Corolla Cross Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack1.8 Hybride-CVTPassion X-Pack20264.234.000 TL3.600.000 TLGeçmiş
Toyota C-HR HybridToyota C-HR Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Flame1.8 Hybride-CVTFlame20262.859.000 TL2.400.000 TLGeçmiş
Toyota C-HR HybridToyota C-HR Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Passion1.8 Hybride-CVTPassion20263.112.000 TL2.873.000 TLGeçmiş
Toyota C-HR HybridToyota C-HR Hybrid1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Sport1.8 Hybride-CVTPassion X-Sport20263.419.000 TL3.132.000 TLGeçmiş
Toyota C-HR HybridToyota C-HR Hybrid1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT1.8 Hybride-CVTGR SPORT20263.577.000 TL3.307.000 TLGeçmiş
Toyota Land Cruiser PradoToyota Land Cruiser Prado2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T2.8 D-4D Mild Hybrid Power8 A/T202619.995.000 TL15.000.000 TLGeçmiş
Toyota Land Cruiser PradoToyota Land Cruiser Prado2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T2.8 D-4D Mild Hybrid Power8 A/T202517.550.000 TL12.490.000 TLGeçmiş
Toyota HiluxToyota Hilux2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Adventure2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4A/TAdventure20264.325.000 TL4.109.000 TLGeçmiş
Toyota HiluxToyota Hilux2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Hi-Cruiser2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4A/THi-Cruiser20264.850.000 TL4.390.000 TLGeçmiş
Toyota HiluxToyota Hilux2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Invincible2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4A/TInvincible20265.510.000 TL4.729.000 TLGeçmiş
Toyota Proace CityToyota Proace City1.5 D 130 HP A/T Dream1.5 D 130 HPA/TDream20262.101.000 TL1.711.000 TLGeçmiş
Toyota Proace CityToyota Proace City1.5 D 130 HP A/T Flame X-Pack1.5 D 130 HPA/TFlame X-Pack20262.368.500 TL1.893.500 TLGeçmiş
Toyota Proace CityToyota Proace City1.5 D 130 HP A/T Passion X-Pack1.5 D 130 HPA/TPassion X-Pack20262.474.500 TL1.940.000 TLGeçmiş
Toyota Proace City CargoToyota Proace City Cargo1.5 D 100 HP Manuel Vision1.5 D 100 HPManuelVision20261.475.000 TL1.216.000 TLGeçmiş
Toyota Proace City CargoToyota Proace City Cargo1.5 D 100 HP Otomatik Dream1.5 D 100 HPOtomatikDream20261.530.500 TL1.270.000 TLGeçmiş
Toyota Proace VersoToyota Proace Verso2.2 D 180 HP A/T Passion2.2 D 180 HPA/TPassion20262.507.000 TL2.324.000 TLGeçmiş
Toyota Proace VersoToyota Proace Verso2.2 D 180 HP A/T Passion X-Pack2.2 D 180 HPA/TPassion X-Pack20262.580.000 TL2.392.000 TLGeçmiş
Toyota Proace CargoToyota Proace Cargo2.2 D 150 HP M/T Flame2.2 D 150 HPM/TFlame20261.795.000 TL1.625.000 TLGeçmiş
Toyota Proace CargoToyota Proace Cargo2.2 D 150 HP A/T Flame2.2 D 150 HPA/TFlame20261.855.000 TL1.685.000 TLGeçmiş
Toyota Proace MaxToyota Proace Max2.2 D 140 HP M/T 13 m32.2 D 140 HPM/T13 m320261.985.000 TL1.630.000 TLGeçmiş
Toyota Proace MaxToyota Proace Max2.2 D 140 HP M/T 15 m3 4.25T2.2 D 140 HPM/T15 m3 4.25T20262.061.000 TL1.690.000 TLGeçmiş
Toyota Proace MaxToyota Proace Max2.2 D 180 HP M/T 15 m32.2 D 180 HPM/T15 m320262.061.000 TL1.690.000 TLGeçmiş
Toyota Proace MaxToyota Proace Max2.2 D 180 HP M/T 17 m32.2 D 180 HPM/T17 m320262.115.000 TL1.743.000 TLGeçmiş
Toyota Proace Max KamyonetToyota Proace Max Kamyonet2.2 D 140 HP M/T L4 Kasalı2.2 D 140 HPM/TL4 Kasalı20262.095.000 TL1.690.000 TLGeçmiş

Toyota Yaris Fiyatları

Toyota Yaris ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.521.000 TL (Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame) ile 2.918.000 TL (Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Passion X-Pack Siyah Tavan) arasında. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.080.000 TL (Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame).

Toyota Yaris Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame20262.521.000 TL2.080.000 TL
Toyota Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Passion X-Pack Siyah Tavan20262.918.000 TL2.550.000 TL

Toyota Yaris Cross Fiyatları

Toyota Yaris Cross ailesinde 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.868.000 TL (Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame) ile 3.637.000 TL (Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Passion X-Pack) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.388.000 TL (Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame).

Toyota Yaris Cross Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame20262.868.000 TL2.388.000 TL
Toyota Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame X-Pack20263.400.000 TL2.858.000 TL
Toyota Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Passion X-Pack20263.637.000 TL3.095.000 TL

Toyota Corolla Fiyatları

Toyota Corolla ailesinde Corolla (5), Corolla Hybrid (3), Corolla Hatchback Hybrid (3) ile toplam 11 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.545.500 TL (Corolla 1.5 Multidrive S Vision Plus) ile 3.297.500 TL (Corolla 1.5 Multidrive S Passion X-Pack) arasında. Benzinli ve hibrit seçenekler var. 10 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.965.000 TL (Corolla 1.5 Multidrive S Vision Plus).

Toyota Corolla Fiyatları: 11 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Vision Plus20262.545.500 TL1.965.000 TL
Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Dream20262.753.500 TL2.150.000 TL
Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Dream X-Pack20262.905.000 TL2.275.000 TL
Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Flame X-Pack20263.126.000 TL2.335.000 TL
Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Passion X-Pack20263.297.500 TL2.630.000 TL
Toyota Corolla Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Dream20262.968.000 TL—
Toyota Corolla Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Dream X-Pack20263.053.000 TL2.540.000 TL
Toyota Corolla Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame X-Pack20263.297.000 TL2.775.000 TL
Toyota Corolla Hatchback Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame20262.960.000 TL2.230.000 TL
Toyota Corolla Hatchback Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT20263.050.000 TL2.783.000 TL
Toyota Corolla Hatchback Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack20263.050.000 TL2.783.000 TL

Toyota Corolla Cross Fiyatları

Toyota Corolla Cross ailesinde 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 3.413.000 TL (Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame) ile 4.234.000 TL (Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.899.000 TL (Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame).

Toyota Corolla Cross Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame20263.413.000 TL2.899.000 TL
Toyota Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion20263.660.000 TL3.110.000 TL
Toyota Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack20264.234.000 TL3.600.000 TL

Toyota C-HR Fiyatları

Toyota C-HR ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.859.000 TL (C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame) ile 3.577.000 TL (C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT) arasında. 4 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.400.000 TL (C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame).

Toyota C-HR Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame20262.859.000 TL2.400.000 TL
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion20263.112.000 TL2.873.000 TL
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Sport20263.419.000 TL3.132.000 TL
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT20263.577.000 TL3.307.000 TL

Toyota Land Cruiser Fiyatları

Toyota Land Cruiser ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 17.550.000 TL (Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T) ile 19.995.000 TL (Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T) arasında. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 12.490.000 TL (Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T).

Toyota Land Cruiser Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T202619.995.000 TL15.000.000 TL
Toyota Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T202517.550.000 TL12.490.000 TL

Toyota Hilux Fiyatları

Toyota Hilux ailesinde 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 4.325.000 TL (Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Adventure) ile 5.510.000 TL (Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Invincible) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 4.109.000 TL (Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Adventure).

Toyota Hilux Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Adventure20264.325.000 TL4.109.000 TL
Toyota Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Hi-Cruiser20264.850.000 TL4.390.000 TL
Toyota Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Invincible20265.510.000 TL4.729.000 TL

Toyota Proace City Fiyatları

Toyota Proace City ailesinde Proace City (3), Proace City Cargo (2) ile toplam 5 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.475.000 TL (Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision) ile 2.474.500 TL (Proace City 1.5 D 130 HP A/T Passion X-Pack) arasında. 5 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.216.000 TL (Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision).

Toyota Proace City Fiyatları: 5 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Proace City 1.5 D 130 HP A/T Dream20262.101.000 TL1.711.000 TL
Toyota Proace City 1.5 D 130 HP A/T Flame X-Pack20262.368.500 TL1.893.500 TL
Toyota Proace City 1.5 D 130 HP A/T Passion X-Pack20262.474.500 TL1.940.000 TL
Toyota Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision20261.475.000 TL1.216.000 TL
Toyota Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Otomatik Dream20261.530.500 TL1.270.000 TL

Toyota Proace Fiyatları

Toyota Proace ailesinde Proace Verso (2), Proace Cargo (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.795.000 TL (Proace Cargo 2.2 D 150 HP M/T Flame) ile 2.580.000 TL (Proace Verso 2.2 D 180 HP A/T Passion X-Pack) arasında. 4 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.625.000 TL (Proace Cargo 2.2 D 150 HP M/T Flame).

Toyota Proace Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Proace Verso 2.2 D 180 HP A/T Passion20262.507.000 TL2.324.000 TL
Toyota Proace Verso 2.2 D 180 HP A/T Passion X-Pack20262.580.000 TL2.392.000 TL
Toyota Proace Cargo 2.2 D 150 HP M/T Flame20261.795.000 TL1.625.000 TL
Toyota Proace Cargo 2.2 D 150 HP A/T Flame20261.855.000 TL1.685.000 TL

Toyota Proace Max Fiyatları

Toyota Proace Max ailesinde Proace Max (4), Proace Max Kamyonet (1) ile toplam 5 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.985.000 TL (Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 13 m3) ile 2.115.000 TL (Proace Max 2.2 D 180 HP M/T 17 m3) arasında. 5 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.630.000 TL (Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 13 m3).

Toyota Proace Max Fiyatları: 5 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Toyota Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 13 m320261.985.000 TL1.630.000 TL
Toyota Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 15 m3 4.25T20262.061.000 TL1.690.000 TL
Toyota Proace Max 2.2 D 180 HP M/T 15 m320262.061.000 TL1.690.000 TL
Toyota Proace Max 2.2 D 180 HP M/T 17 m320262.115.000 TL1.743.000 TL
Toyota Proace Max Kamyonet 2.2 D 140 HP M/T L4 Kasalı20262.095.000 TL1.690.000 TL

Toyota Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Toyota modeli hangisi?

1.475.000 TL ile Toyota Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision listedeki en ucuz Toyota (ticari araç). Bu versiyonun kampanyalı fiyatı 1.216.000 TL. Binek otomobillerde en uygun fiyatlı model 2.521.000 TL ile Toyota Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame.

En pahalı Toyota modeli hangisi?

19.995.000 TL ile Toyota Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T listedeki en yüksek fiyatlı Toyota versiyonu.

Toyota kampanyalı fiyatları ne kadar?

En düşük kampanyalı fiyat 1.216.000 TL (Toyota Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision); 41 versiyonda kampanyalı fiyat var: Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision 1.216.000 TL, Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Otomatik Dream 1.270.000 TL, Proace Cargo 2.2 D 150 HP M/T Flame 1.625.000 TL, Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 13 m3 1.630.000 TL, Proace Cargo 2.2 D 150 HP A/T Flame 1.685.000 TL, Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 15 m3 4.25T 1.690.000 TL ve diğerleri.

Toyota Yaris fiyatı ne kadar?

Toyota Yaris'in fiyatı 2.521.000 TL'den başlıyor (Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame); en yüksek fiyatlı versiyon 2.918.000 TL (Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Passion X-Pack Siyah Tavan).

Toyota Yaris Cross fiyatı ne kadar?

Toyota Yaris Cross'un fiyatı 2.868.000 TL'den başlıyor (Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame); en yüksek fiyatlı versiyon 3.637.000 TL (Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Passion X-Pack).

Toyota Corolla fiyatı ne kadar?

Toyota Corolla'nın fiyatı 2.545.500 TL'den başlıyor (Corolla 1.5 Multidrive S Vision Plus); en yüksek fiyatlı versiyon 3.297.500 TL (Corolla 1.5 Multidrive S Passion X-Pack). Ailede Corolla, Corolla Hybrid ve Corolla Hatchback Hybrid modelleri var.

Toyota Corolla Cross fiyatı ne kadar?

Toyota Corolla Cross'un fiyatı 3.413.000 TL'den başlıyor (Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame); en yüksek fiyatlı versiyon 4.234.000 TL (Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Passion X-Pack).

Toyota C-HR fiyatı ne kadar?

Toyota C-HR'in fiyatı 2.859.000 TL'den başlıyor (C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame); en yüksek fiyatlı versiyon 3.577.000 TL (C-HR Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT GR SPORT).

Toyota Land Cruiser fiyatı ne kadar?

Toyota Land Cruiser'in fiyatı 17.550.000 TL'den başlıyor (Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T); en yüksek fiyatlı versiyon 19.995.000 TL (Land Cruiser Prado 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 8 A/T).

Toyota Hilux fiyatı ne kadar?

Toyota Hilux'un fiyatı 4.325.000 TL'den başlıyor (Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Adventure); en yüksek fiyatlı versiyon 5.510.000 TL (Hilux 2.8 D-4D Mild Hybrid Power 4x4 A/T Invincible).

Toyota Proace City fiyatı ne kadar?

Toyota Proace City'in fiyatı 1.475.000 TL'den başlıyor (Proace City Cargo 1.5 D 100 HP Manuel Vision); en yüksek fiyatlı versiyon 2.474.500 TL (Proace City 1.5 D 130 HP A/T Passion X-Pack). Ailede Proace City ve Proace City Cargo modelleri var.

Toyota Proace fiyatı ne kadar?

Toyota Proace'nin fiyatı 1.795.000 TL'den başlıyor (Proace Cargo 2.2 D 150 HP M/T Flame); en yüksek fiyatlı versiyon 2.580.000 TL (Proace Verso 2.2 D 180 HP A/T Passion X-Pack). Ailede Proace Verso ve Proace Cargo modelleri var.

Toyota Proace Max fiyatı ne kadar?

Toyota Proace Max'ın fiyatı 1.985.000 TL'den başlıyor (Proace Max 2.2 D 140 HP M/T 13 m3); en yüksek fiyatlı versiyon 2.115.000 TL (Proace Max 2.2 D 180 HP M/T 17 m3). Ailede Proace Max ve Proace Max Kamyonet modelleri var.

Toyota Yaris kampanyalı fiyatı ne kadar?

Toyota Yaris Hybrid 1.5 Hybrid e-CVT Flame kampanyalı fiyatı 2.080.000 TL (fiyatı 2.521.000 TL). Yaris ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Toyota Yaris Cross kampanyalı fiyatı ne kadar?

Toyota Yaris Cross Hybrid 1.5 Hybrid 130 HP e-CVT Flame kampanyalı fiyatı 2.388.000 TL (fiyatı 2.868.000 TL). Yaris Cross ailesinde 3 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Toyota Corolla kampanyalı fiyatı ne kadar?

Toyota Corolla 1.5 Multidrive S Vision Plus kampanyalı fiyatı 1.965.000 TL (fiyatı 2.545.500 TL). Corolla ailesinde 10 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Toyota Corolla Cross kampanyalı fiyatı ne kadar?

Toyota Corolla Cross Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Flame kampanyalı fiyatı 2.899.000 TL (fiyatı 3.413.000 TL). Corolla Cross ailesinde 3 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Toyota Fiyatları Değişim Analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Şu anki fiyat
2.521.000 TL27 Ekim · Fiyat
Dönem içi en düşük
2.245.000 TL2 Ağustos · Fiyat
Dönem içi en yüksek
2.521.000 TL6 Ekim · Fiyat
Değişim
+276.000 TL+%12,3 · 2 Ağustos → 27 Ekim
Kayıt sayısı
44 farklı tarih
1.800.0002.000.0002.200.0002.400.0002.600.0002 Ağu6 Eki27 Eki
  • Fiyat
  • Kampanyalı fiyat
Kayıtları tablo olarak göster (8)
TarihFiyat türüFiyat
Fiyat2.521.000 TL
Kampanyalı fiyat2.080.000 TL
Fiyat2.521.000 TL
Kampanyalı fiyat2.080.000 TL
Fiyat2.521.000 TL
Kampanyalı fiyat2.080.000 TL
Fiyat2.245.000 TL
Kampanyalı fiyat1.995.000 TL

Bu fiyatları, fiyat geçmişini veya grafiği kullanırken kaynak olarak Fiyatı Nedir'i belirtin ve bu sayfaya bağlantı verin: fiyatinedir.net/toyota-fiyatlari/

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son fiyat güncellemesi
27 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Toyota Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?