İçeriğe geç

Almanya Opel Fiyatları

Almanya Opel fiyatları; Corsa, Frontera, Mokka, Astra ve Grandland gibi binek modellerden Combo, Vivaro ve Movano ticari araçlara kadar Opel'in Almanya'daki sıfır araç liste fiyatlarını motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre bir arada gösterir.

  • İlk yayın:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 21 Eki 2026
  • Almanya

Özet

35 versiyonSon kayıt 21 Ekim 2026EUR

En düşük
22.890,00 € ≈ 1.274.472 TL Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition
En yüksek
56.350,00 € ≈ 3.137.461 TL Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS

Opel fiyat listesinde 17 modelin 35 versiyonu 21 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Opel 22.890 € ile Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 56.350 € ile Grandland Elektrik 239 kW AWD GS. Binek araçlarda fiyatlar 22.890 € ile 56.350 € arasında. Ticari araçlarda fiyatlar 28.890 € ile 51.706 € arasında. 12 versiyonda kampanyalı fiyat bulunuyor; en düşük kampanyalı fiyat 1.190.000 € (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition). Elektrikli Opel modelleri 31.885 €'den başlıyor.

İçindekiler12 bölüm

Almanya Opel Fiyat Listesi

17 model, 35 versiyon · 21 Ekim 2026: CorsaFronteraMokkaAstraGrandlandComboZafiraVivaroMovano

Almanya Opel Fiyatları: 35 versiyon, 21 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Opel CorsaOpel Corsa1.2 100 HP Benzin MT6 Edition1.2 100 HP BenzinMT6Edition202622.890 €≈ 1.274.472 TL1.335.000 €Geçmiş
Opel CorsaOpel CorsaHybrid 1.2 110 (100 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 110 (100 HP)e-DCT6Edition202626.310 €≈ 1.464.891 TL—
Opel CorsaOpel CorsaHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS202630.400 €≈ 1.692.614 TL—
Opel Corsa ElektrikOpel Corsa Elektrik100 kW GS100 kW—GS202631.885 €≈ 1.775.296 TL—
Opel FronteraOpel FronteraHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6Edition202627.840 €≈ 1.550.078 TL1.975.000 €Geçmiş
Opel FronteraOpel FronteraHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS202629.980 €≈ 1.669.229 TL—
Opel Frontera ElektrikOpel Frontera Elektrik44 kWh Batarya GS44 kWh Batarya—GS202633.090 €≈ 1.842.388 TL—
Opel Frontera ElektrikOpel Frontera Elektrik54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS54 kWh Batarya - Uzun Menzil—GS202635.090 €≈ 1.953.745 TL—
Opel MokkaOpel Mokka1.2 136 HP Benzin MT6 Edition1.2 136 HP BenzinMT6Edition202627.390 €≈ 1.525.023 TL1.572.000 €Geçmiş
Opel MokkaOpel MokkaHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS202632.640 €≈ 1.817.333 TL—
Opel Mokka GSEOpel Mokka GSE207 kW GSE207 kW—GSE202647.800 €≈ 2.661.413 TL2.890.000 €Geçmiş
Opel AstraOpel Astra1.5 130 HP Dizel AT8 Edition1.5 130 HP DizelAT8Edition202635.040 €≈ 1.950.961 TL—
Opel AstraOpel Astra1.5 130 HP Dizel AT8 GS1.5 130 HP DizelAT8GS202637.910 €≈ 2.110.757 TL—
Opel GrandlandOpel GrandlandHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6Edition202638.390 €≈ 2.137.482 TL—
Opel GrandlandOpel GrandlandHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS202642.590 €≈ 2.371.330 TL—
Opel Grandland ElektrikOpel Grandland Elektrik157 kW Edition157 kW—Edition202647.350 €≈ 2.636.358 TL2.485.000 €Geçmiş
Opel Grandland ElektrikOpel Grandland Elektrik239 kW AWD GS239 kW AWD—GS202656.350 €≈ 3.137.461 TL3.750.000 €Geçmiş
Opel ComboOpel Combo1.5 130 HP Dizel MT6 Essential1.5 130 HP DizelMT6Essential202630.890 €≈ 1.719.897 TL—
Opel Combo 1.5 Diesel 130 GS M AutomatikOpel Combo1.5 Diesel 130 M Otomatik GS1.5 Diesel 130 MOtomatikGS202632.590 €≈ 1.814.549 TL—
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL1.5 130 HP DizelMT6Edition XL202628.890 €≈ 1.608.540 TL—
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Edition1.5 130 HP DizelMT6Edition202630.890 €≈ 1.719.897 TL1.190.000 €Geçmiş
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Ultimate XL1.5 130 HP DizelMT6Ultimate XL202631.890 €≈ 1.775.575 TL—
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate XL1.5 130 HP DizelAT8Ultimate XL202633.590 €≈ 1.870.227 TL—
Opel Combo ElektrikOpel Combo Elektrik100 kW Edition100 kW—Edition202638.600 €≈ 2.149.175 TL—
Opel ZafiraOpel Zafira2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL2.2 180 HP DizelAT8Edition Plus XL202642.990 €≈ 2.393.602 TL—
Opel ZafiraOpel Zafira2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL2.2 180 HP DizelAT8Ultimate XL202650.540 €≈ 2.813.971 TL2.400.000 €Geçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate1.5 120 HP DizelMT6Ultimate202638.735 €≈ 2.156.691 TL—
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL1.5 120 HP DizelMT6Ultimate XL202640.520 €≈ 2.256.077 TL—
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL2.2 150 HP DizelMT6Ultimate XL202643.495 €≈ 2.421.719 TL1.500.000 €Geçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate2.2 180 HP DizelAT8Ultimate202645.042 €≈ 2.507.853 TL—
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL2.2 180 HP DizelAT8Ultimate XL202646.827 €≈ 2.607.238 TL1.640.000 €Geçmiş
Opel Vivaro KamyonetOpel Vivaro Kamyonet2.2 150 HP Dizel MT6 Edition2.2 150 HP DizelMT6Edition202641.472 €≈ 2.309.054 TL—
Opel Vivaro City VanOpel Vivaro City Van2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate2.2 150 HP DizelAT8Ultimate202643.852 €≈ 2.441.596 TL—
Opel Vivaro City VanOpel Vivaro City Van2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL2.2 150 HP DizelMT6Ultimate XL202647.660 €≈ 2.653.618 TL1.900.000 €Geçmiş
Opel MovanoOpel Movano2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton2.2 180 HP DizelMT6L4H2 15m3 3,5 Ton202651.706 €≈ 2.878.864 TL1.670.000 €Geçmiş

Almanya Opel Corsa Fiyatları

Opel Corsa ailesinde Corsa (3), Corsa Elektrik (1) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 22.890 € (Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition) ile 31.885 € (Corsa Elektrik 100 kW GS) arasında. Benzinli, hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Corsa Elektrik 31.885 €. Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.335.000 €.

Almanya Opel Corsa Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition202622.890 €≈ 1.274.472 TL1.335.000 €
Opel Corsa Hybrid 1.2 110 (100 HP) e-DCT6 Edition202626.310 €≈ 1.464.891 TL—
Opel Corsa Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS202630.400 €≈ 1.692.614 TL—
Opel Corsa Elektrik 100 kW GS202631.885 €≈ 1.775.296 TL—

Almanya Opel Frontera Fiyatları

Opel Frontera ailesinde Frontera (2), Frontera Elektrik (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 27.840 € (Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition) ile 35.090 € (Frontera Elektrik 54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS) arasında. Hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Frontera Elektrik 33.090 €'den başlıyor. Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.975.000 €.

Almanya Opel Frontera Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition202627.840 €≈ 1.550.078 TL1.975.000 €
Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS202629.980 €≈ 1.669.229 TL—
Opel Frontera Elektrik 44 kWh Batarya GS202633.090 €≈ 1.842.388 TL—
Opel Frontera Elektrik 54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS202635.090 €≈ 1.953.745 TL—

Almanya Opel Mokka Fiyatları

Opel Mokka ailesinde Mokka (2), Mokka GSE (1) ile toplam 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 27.390 € (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition) ile 47.800 € (Mokka GSE 207 kW GSE) arasında. Benzinli, hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Mokka GSE 47.800 €. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.572.000 € (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition).

Almanya Opel Mokka Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition202627.390 €≈ 1.525.023 TL1.572.000 €
Opel Mokka Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS202632.640 €≈ 1.817.333 TL—
Opel Mokka GSE 207 kW GSE202647.800 €≈ 2.661.413 TL2.890.000 €

Almanya Opel Astra Fiyatları

Opel Astra ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 35.040 € (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition) ile 37.910 € (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS) arasında.

Almanya Opel Astra Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Opel Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition202635.040 €≈ 1.950.961 TL
Opel Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS202637.910 €≈ 2.110.757 TL

Almanya Opel Grandland Fiyatları

Opel Grandland ailesinde Grandland (2), Grandland Elektrik (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 38.390 € (Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition) ile 56.350 € (Grandland Elektrik 239 kW AWD GS) arasında. Hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Grandland Elektrik 47.350 €'den başlıyor. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.485.000 € (Grandland Elektrik 157 kW Edition).

Almanya Opel Grandland Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition202638.390 €≈ 2.137.482 TL—
Opel Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS202642.590 €≈ 2.371.330 TL—
Opel Grandland Elektrik 157 kW Edition202647.350 €≈ 2.636.358 TL2.485.000 €
Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS202656.350 €≈ 3.137.461 TL3.750.000 €

Almanya Opel Combo Fiyatları

Opel Combo ailesinde Combo (2), Combo Cargo (4), Combo Elektrik (1) ile toplam 7 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 28.890 € (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL) ile 38.600 € (Combo Elektrik 100 kW Edition) arasında. Dizel ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Combo Elektrik 38.600 €. Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.190.000 €.

Almanya Opel Combo Fiyatları: 7 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Combo 1.5 130 HP Dizel MT6 Essential202630.890 €≈ 1.719.897 TL—
Opel Combo 1.5 Diesel 130 M Otomatik GS202632.590 €≈ 1.814.549 TL—
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL202628.890 €≈ 1.608.540 TL—
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition202630.890 €≈ 1.719.897 TL1.190.000 €
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Ultimate XL202631.890 €≈ 1.775.575 TL—
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate XL202633.590 €≈ 1.870.227 TL—
Opel Combo Elektrik 100 kW Edition202638.600 €≈ 2.149.175 TL—

Almanya Opel Zafira Fiyatları

Opel Zafira ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 42.990 € (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL) ile 50.540 € (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL) arasında. Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL versiyonunun kampanyalı fiyatı 2.400.000 €.

Almanya Opel Zafira Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL202642.990 €≈ 2.393.602 TL—
Opel Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL202650.540 €≈ 2.813.971 TL2.400.000 €

Almanya Opel Vivaro Fiyatları

Opel Vivaro ailesinde Vivaro Cargo (5), Vivaro Kamyonet (1), Vivaro City Van (2) ile toplam 8 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 38.735 € (Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate) ile 47.660 € (Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.500.000 € (Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL).

Almanya Opel Vivaro Fiyatları: 8 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate202638.735 €≈ 2.156.691 TL—
Opel Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL202640.520 €≈ 2.256.077 TL—
Opel Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL202643.495 €≈ 2.421.719 TL1.500.000 €
Opel Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate202645.042 €≈ 2.507.853 TL—
Opel Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL202646.827 €≈ 2.607.238 TL1.640.000 €
Opel Vivaro Kamyonet 2.2 150 HP Dizel MT6 Edition202641.472 €≈ 2.309.054 TL—
Opel Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate202643.852 €≈ 2.441.596 TL—
Opel Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL202647.660 €≈ 2.653.618 TL1.900.000 €

Almanya Opel Movano Fiyatları

Opel Movano ailesinde 1 versiyon listeleniyor. Opel Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton fiyatı 51.706 €. Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.670.000 €.

Almanya Opel Movano Fiyatları: 1 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton202651.706 €≈ 2.878.864 TL1.670.000 €

Almanya'da Opel fiyatları aynı model içinde bile motor seçeneğine, hibrit ya da elektrikli oluşa ve donanım paketine göre belirgin biçimde değişir. Bu sayfada her versiyonun model yılına göre Almanya liste fiyatı yer alır; aynı versiyonun önceki yıllardaki fiyatıyla karşılaştırma yaparak fiyatın nasıl değiştiğini görebilirsiniz.

Fiyatlar Almanya'daki tavsiye edilen satış fiyatlarıdır ve euro cinsinden gösterilir; her fiyatın yanında güncel kurla hesaplanan yaklaşık TL karşılığı fikir vermesi için yer alır. Teslimat, tescil ve opsiyonel donanımlar fiyata dahil değildir. Türkiye'deki fiyatlar için Opel Fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz.

Almanya Opel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Almanya'da en ucuz Opel modeli hangisi?

22.890 € ile Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition listedeki en ucuz Opel. Bu versiyonun kampanyalı fiyatı 1.335.000 €.

Almanya'da en pahalı Opel modeli hangisi?

56.350 € ile Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS listedeki en yüksek fiyatlı Opel versiyonu.

Almanya'da Opel kampanyalı fiyatları ne kadar?

En düşük kampanyalı fiyat 1.190.000 € (Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition); 12 versiyonda kampanyalı fiyat var: Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition 1.190.000 €, Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition 1.335.000 €, Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL 1.500.000 €, Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition 1.572.000 €, Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL 1.640.000 €, Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton 1.670.000 € ve diğerleri.

Almanya'da Opel Corsa fiyatı ne kadar?

Opel Corsa'nın fiyatı 22.890 €'den başlıyor (Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 31.885 € (Corsa Elektrik 100 kW GS). Ailede Corsa ve Corsa Elektrik modelleri var.

Almanya'da Opel Frontera fiyatı ne kadar?

Opel Frontera'nın fiyatı 27.840 €'den başlıyor (Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 35.090 € (Frontera Elektrik 54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS). Ailede Frontera ve Frontera Elektrik modelleri var.

Almanya'da Opel Mokka fiyatı ne kadar?

Opel Mokka'nın fiyatı 27.390 €'den başlıyor (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 47.800 € (Mokka GSE 207 kW GSE). Ailede Mokka ve Mokka GSE modelleri var.

Almanya'da Opel Astra fiyatı ne kadar?

Opel Astra'nın fiyatı 35.040 €'den başlıyor (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 37.910 € (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS).

Almanya'da Opel Grandland fiyatı ne kadar?

Opel Grandland'ın fiyatı 38.390 €'den başlıyor (Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 56.350 € (Grandland Elektrik 239 kW AWD GS). Ailede Grandland ve Grandland Elektrik modelleri var.

Almanya'da Opel Combo fiyatı ne kadar?

Opel Combo'nun fiyatı 28.890 €'den başlıyor (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL); en yüksek fiyatlı versiyon 38.600 € (Combo Elektrik 100 kW Edition). Ailede Combo, Combo Cargo ve Combo Elektrik modelleri var.

Almanya'da Opel Zafira fiyatı ne kadar?

Opel Zafira'nın fiyatı 42.990 €'den başlıyor (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL); en yüksek fiyatlı versiyon 50.540 € (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL).

Almanya'da Opel Vivaro fiyatı ne kadar?

Opel Vivaro'nun fiyatı 38.735 €'den başlıyor (Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate); en yüksek fiyatlı versiyon 47.660 € (Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL). Ailede Vivaro Cargo, Vivaro Kamyonet ve Vivaro City Van modelleri var.

Almanya'da Opel Movano fiyatı ne kadar?

Opel Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton fiyatı 51.706 €, kampanyalı fiyatı 1.670.000 €.

Almanya'da Opel Corsa Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Corsa Elektrik 100 kW GS fiyatı 31.885 €.

Almanya'da Opel Frontera Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Frontera Elektrik 33.090 €'den başlıyor (44 kWh Batarya GS).

Almanya'da Opel Mokka GSE fiyatı ne kadar?

Opel Mokka GSE 207 kW GSE fiyatı 47.800 €; kampanyalı fiyatı 2.890.000 €.

Almanya'da Opel Grandland Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Grandland Elektrik 47.350 €'den başlıyor (157 kW Edition); kampanyalı fiyatı 2.485.000 €.

Almanya'da Opel Combo Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Combo Elektrik 100 kW Edition fiyatı 38.600 €.

Almanya'da Opel Corsa kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.335.000 € (fiyatı 22.890 €).

Almanya'da Opel Frontera kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.975.000 € (fiyatı 27.840 €).

Almanya'da Opel Mokka kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.572.000 € (fiyatı 27.390 €). Mokka ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Almanya'da Opel Grandland kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Grandland Elektrik 157 kW Edition kampanyalı fiyatı 2.485.000 € (fiyatı 47.350 €). Grandland ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Fiyat değişim analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Bu ürün için henüz yeterli fiyat geçmişi bulunmuyor.

Tek kayıt: · 22.890,00 €

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son fiyat güncellemesi
21 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Almanya Opel Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?