İçeriğe geç

Opel Fiyatları

Opel modellerinin Türkiye'deki güncel sıfır araç fiyatları: her model için motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre fiyat ile varsa kampanyalı fiyat.

  • İlk yayın:
  • İçerik güncellemesi:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 18 Eki 2026
  • Türkiye

Özet

39 versiyonSon kayıt 18 Ekim 2026TRY

En düşük
1.330.000 TL Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition
En yüksek
4.220.000 TL Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS

Opel fiyat listesinde 18 modelin 39 versiyonu 18 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Opel 1.330.000 TL ile Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 4.220.000 TL ile Grandland Elektrik 239 kW AWD GS. Binek araçlarda fiyatlar 1.535.000 TL ile 4.220.000 TL arasında. Ticari araçlarda fiyatlar 1.330.000 TL ile 2.650.000 TL arasında. 14 versiyonda kampanyalı fiyat bulunuyor; en düşük kampanyalı fiyat 1.190.000 TL (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition). Elektrikli Opel modelleri 1.890.000 TL'den başlıyor.

İçindekiler12 bölüm

Opel Fiyat Listesi

18 model, 39 versiyon · 18 Ekim 2026: CorsaFronteraMokkaAstraGrandlandComboZafiraVivaroMovano

Opel Fiyatları: 39 versiyon, 18 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Opel CorsaOpel Corsa1.2 100 HP Benzin MT6 Edition1.2 100 HP BenzinMT6Edition20261.535.000 TL1.335.000 TLGeçmiş
Opel CorsaOpel CorsaHybrid 1.2 110 (100 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 110 (100 HP)e-DCT6Edition20261.848.000 TL—Geçmiş
Opel CorsaOpel CorsaHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS20261.955.000 TL—Geçmiş
Opel Corsa ElektrikOpel Corsa Elektrik100 kW GS100 kW—GS20261.890.000 TL—Geçmiş
Opel FronteraOpel FronteraHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6Edition20262.190.000 TL1.975.000 TLGeçmiş
Opel FronteraOpel FronteraHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS20262.290.000 TL—Geçmiş
Opel Frontera ElektrikOpel Frontera Elektrik44 kWh Batarya GS44 kWh Batarya—GS20261.895.000 TL—Geçmiş
Opel Frontera ElektrikOpel Frontera Elektrik54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS54 kWh Batarya - Uzun Menzil—GS20262.010.000 TL—Geçmiş
Opel MokkaOpel Mokka1.2 136 HP Benzin MT6 Edition1.2 136 HP BenzinMT6Edition20261.990.000 TL1.572.000 TLGeçmiş
Opel MokkaOpel MokkaHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS20262.350.000 TL—Geçmiş
Opel Mokka GSEOpel Mokka GSE207 kW GSE207 kW—GSE20263.570.000 TL2.890.000 TLGeçmiş
Opel AstraOpel Astra1.5 130 HP Dizel AT8 Edition1.5 130 HP DizelAT8Edition20262.330.000 TL—Geçmiş
Opel AstraOpel Astra1.5 130 HP Dizel AT8 GS1.5 130 HP DizelAT8GS20262.590.000 TL—Geçmiş
Opel GrandlandOpel GrandlandHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 EditionHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6Edition20262.850.000 TL—Geçmiş
Opel GrandlandOpel GrandlandHybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GSHybrid 1.2 145 (136 HP)e-DCT6GS20263.050.000 TL—Geçmiş
Opel Grandland ElektrikOpel Grandland Elektrik157 kW Edition157 kW—Edition20263.200.000 TL2.485.000 TLGeçmiş
Opel Grandland ElektrikOpel Grandland Elektrik239 kW AWD GS239 kW AWD—GS20264.220.000 TL3.750.000 TLGeçmiş
Opel ComboOpel Combo1.5 130 HP Dizel MT6 Essential1.5 130 HP DizelMT6Essential20261.675.000 TL—Geçmiş
Opel ComboOpel Combo1.5 130 HP Dizel AT8 Essential1.5 130 HP DizelAT8Essential20261.875.000 TL—Geçmiş
Opel ComboOpel Combo1.5 130 HP Dizel AT8 Edition1.5 130 HP DizelAT8Edition20261.950.000 TL—Geçmiş
Opel ComboOpel Combo1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate1.5 130 HP DizelAT8Ultimate20262.050.000 TL1.970.000 TLGeçmiş
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Edition1.5 130 HP DizelMT6Edition20261.330.000 TL1.190.000 TLGeçmiş
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL1.5 130 HP DizelMT6Edition XL20261.370.000 TL—Geçmiş
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel MT6 Ultimate XL1.5 130 HP DizelMT6Ultimate XL20261.440.000 TL—Geçmiş
Opel Combo CargoOpel Combo Cargo1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate XL1.5 130 HP DizelAT8Ultimate XL20261.570.000 TL—Geçmiş
Opel Combo ElektrikOpel Combo Elektrik100 kW Edition100 kW—Edition20262.345.000 TL—Geçmiş
Opel ZafiraOpel Zafira2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL2.2 180 HP DizelAT8Edition Plus XL20262.500.000 TL—Geçmiş
Opel ZafiraOpel Zafira2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL2.2 180 HP DizelAT8Ultimate XL20262.650.000 TL2.400.000 TLGeçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate1.5 120 HP DizelMT6Ultimate20261.530.000 TL—Geçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL1.5 120 HP DizelMT6Ultimate XL20261.590.000 TL—Geçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL2.2 150 HP DizelMT6Ultimate XL20261.670.000 TL1.500.000 TLGeçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate2.2 180 HP DizelAT8Ultimate20261.730.000 TL—Geçmiş
Opel Vivaro CargoOpel Vivaro Cargo2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL2.2 180 HP DizelAT8Ultimate XL20261.800.000 TL1.640.000 TLGeçmiş
Opel Vivaro KamyonetOpel Vivaro Kamyonet2.2 150 HP Dizel MT6 Edition2.2 150 HP DizelMT6Edition20261.715.000 TL—Geçmiş
Opel Vivaro City VanOpel Vivaro City Van2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate2.2 150 HP DizelAT8Ultimate20262.050.000 TL—Geçmiş
Opel Vivaro City VanOpel Vivaro City Van2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL2.2 150 HP DizelMT6Ultimate XL20262.050.000 TL1.900.000 TLGeçmiş
Opel MovanoOpel Movano2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton2.2 180 HP DizelMT6L4H2 15m3 3,5 Ton20261.900.000 TL1.670.000 TLGeçmiş
Opel Movano MinibüsOpel Movano Minibüs2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Servis 16+1)2.2 140 HP DizelMT6L4H2 15m3 4 Ton (Servis 16+1)20262.510.000 TL2.150.000 TLGeçmiş
Opel Movano MinibüsOpel Movano Minibüs2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Okul 16+1)2.2 140 HP DizelMT6L4H2 15m3 4 Ton (Okul 16+1)20262.625.000 TL—Geçmiş

Opel Corsa Fiyatları

Opel Corsa ailesinde Corsa (3), Corsa Elektrik (1) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.535.000 TL (Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition) ile 1.955.000 TL (Corsa Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS) arasında. Benzinli, hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Corsa Elektrik 1.890.000 TL. Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.335.000 TL.

Opel Corsa Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition20261.535.000 TL1.335.000 TL
Opel Corsa Hybrid 1.2 110 (100 HP) e-DCT6 Edition20261.848.000 TL—
Opel Corsa Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS20261.955.000 TL—
Opel Corsa Elektrik 100 kW GS20261.890.000 TL—

Opel Frontera Fiyatları

Opel Frontera ailesinde Frontera (2), Frontera Elektrik (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.895.000 TL (Frontera Elektrik 44 kWh Batarya GS) ile 2.290.000 TL (Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS) arasında. Hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Frontera Elektrik 1.895.000 TL'den başlıyor. Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition versiyonunun kampanyalı fiyatı 1.975.000 TL.

Opel Frontera Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition20262.190.000 TL1.975.000 TL
Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS20262.290.000 TL—
Opel Frontera Elektrik 44 kWh Batarya GS20261.895.000 TL—
Opel Frontera Elektrik 54 kWh Batarya - Uzun Menzil GS20262.010.000 TL—

Opel Mokka Fiyatları

Opel Mokka ailesinde Mokka (2), Mokka GSE (1) ile toplam 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.990.000 TL (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition) ile 3.570.000 TL (Mokka GSE 207 kW GSE) arasında. Benzinli, hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Mokka GSE 3.570.000 TL. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.572.000 TL (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition).

Opel Mokka Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition20261.990.000 TL1.572.000 TL
Opel Mokka Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS20262.350.000 TL—
Opel Mokka GSE 207 kW GSE20263.570.000 TL2.890.000 TL

Opel Astra Fiyatları

Opel Astra ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.330.000 TL (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition) ile 2.590.000 TL (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS) arasında.

Opel Astra Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Opel Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition20262.330.000 TL
Opel Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS20262.590.000 TL

Opel Grandland Fiyatları

Opel Grandland ailesinde Grandland (2), Grandland Elektrik (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.850.000 TL (Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition) ile 4.220.000 TL (Grandland Elektrik 239 kW AWD GS) arasında. Hibrit ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Grandland Elektrik 3.200.000 TL'den başlıyor. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.485.000 TL (Grandland Elektrik 157 kW Edition).

Opel Grandland Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition20262.850.000 TL—
Opel Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS20263.050.000 TL—
Opel Grandland Elektrik 157 kW Edition20263.200.000 TL2.485.000 TL
Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS20264.220.000 TL3.750.000 TL

Opel Combo Fiyatları

Opel Combo ailesinde Combo (4), Combo Cargo (4), Combo Elektrik (1) ile toplam 9 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.330.000 TL (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition) ile 2.345.000 TL (Combo Elektrik 100 kW Edition) arasında. Dizel ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Combo Elektrik 2.345.000 TL. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.190.000 TL (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition).

Opel Combo Fiyatları: 9 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Combo 1.5 130 HP Dizel MT6 Essential20261.675.000 TL—
Opel Combo 1.5 130 HP Dizel AT8 Essential20261.875.000 TL—
Opel Combo 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition20261.950.000 TL—
Opel Combo 1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate20262.050.000 TL1.970.000 TL
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition20261.330.000 TL1.190.000 TL
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition XL20261.370.000 TL—
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Ultimate XL20261.440.000 TL—
Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel AT8 Ultimate XL20261.570.000 TL—
Opel Combo Elektrik 100 kW Edition20262.345.000 TL—

Opel Zafira Fiyatları

Opel Zafira ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.500.000 TL (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL) ile 2.650.000 TL (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL) arasında. Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL versiyonunun kampanyalı fiyatı 2.400.000 TL.

Opel Zafira Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL20262.500.000 TL—
Opel Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL20262.650.000 TL2.400.000 TL

Opel Vivaro Fiyatları

Opel Vivaro ailesinde Vivaro Cargo (5), Vivaro Kamyonet (1), Vivaro City Van (2) ile toplam 8 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.530.000 TL (Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate) ile 2.050.000 TL (Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.500.000 TL (Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL).

Opel Vivaro Fiyatları: 8 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate20261.530.000 TL—
Opel Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL20261.590.000 TL—
Opel Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL20261.670.000 TL1.500.000 TL
Opel Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate20261.730.000 TL—
Opel Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL20261.800.000 TL1.640.000 TL
Opel Vivaro Kamyonet 2.2 150 HP Dizel MT6 Edition20261.715.000 TL—
Opel Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate20262.050.000 TL—
Opel Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL20262.050.000 TL1.900.000 TL

Opel Movano Fiyatları

Opel Movano ailesinde Movano (1), Movano Minibüs (2) ile toplam 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.900.000 TL (Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton) ile 2.625.000 TL (Movano Minibüs 2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Okul 16+1)) arasında. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.670.000 TL (Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton).

Opel Movano Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Opel Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton20261.900.000 TL1.670.000 TL
Opel Movano Minibüs 2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Servis 16+1)20262.510.000 TL2.150.000 TL
Opel Movano Minibüs 2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Okul 16+1)20262.625.000 TL—

Opel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Opel modeli hangisi?

1.330.000 TL ile Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition listedeki en ucuz Opel (ticari araç). Bu versiyonun kampanyalı fiyatı 1.190.000 TL. Binek otomobillerde en uygun fiyatlı model 1.535.000 TL ile Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition.

En pahalı Opel modeli hangisi?

4.220.000 TL ile Opel Grandland Elektrik 239 kW AWD GS listedeki en yüksek fiyatlı Opel versiyonu.

Opel kampanyalı fiyatları ne kadar?

En düşük kampanyalı fiyat 1.190.000 TL (Opel Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition); 14 versiyonda kampanyalı fiyat var: Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition 1.190.000 TL, Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition 1.335.000 TL, Vivaro Cargo 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL 1.500.000 TL, Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition 1.572.000 TL, Vivaro Cargo 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL 1.640.000 TL, Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton 1.670.000 TL ve diğerleri.

Opel Corsa fiyatı ne kadar?

Opel Corsa'nın fiyatı 1.535.000 TL'den başlıyor (Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 1.955.000 TL (Corsa Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS). Ailede Corsa ve Corsa Elektrik modelleri var.

Opel Frontera fiyatı ne kadar?

Opel Frontera'nın fiyatı 1.895.000 TL'den başlıyor (Frontera Elektrik 44 kWh Batarya GS); en yüksek fiyatlı versiyon 2.290.000 TL (Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 GS). Ailede Frontera ve Frontera Elektrik modelleri var.

Opel Mokka fiyatı ne kadar?

Opel Mokka'nın fiyatı 1.990.000 TL'den başlıyor (Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 3.570.000 TL (Mokka GSE 207 kW GSE). Ailede Mokka ve Mokka GSE modelleri var.

Opel Astra fiyatı ne kadar?

Opel Astra'nın fiyatı 2.330.000 TL'den başlıyor (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 2.590.000 TL (Astra 1.5 130 HP Dizel AT8 GS).

Opel Grandland fiyatı ne kadar?

Opel Grandland'ın fiyatı 2.850.000 TL'den başlıyor (Grandland Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 4.220.000 TL (Grandland Elektrik 239 kW AWD GS). Ailede Grandland ve Grandland Elektrik modelleri var.

Opel Combo fiyatı ne kadar?

Opel Combo'nun fiyatı 1.330.000 TL'den başlıyor (Combo Cargo 1.5 130 HP Dizel MT6 Edition); en yüksek fiyatlı versiyon 2.345.000 TL (Combo Elektrik 100 kW Edition). Ailede Combo, Combo Cargo ve Combo Elektrik modelleri var.

Opel Zafira fiyatı ne kadar?

Opel Zafira'nın fiyatı 2.500.000 TL'den başlıyor (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Edition Plus XL); en yüksek fiyatlı versiyon 2.650.000 TL (Zafira 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL).

Opel Vivaro fiyatı ne kadar?

Opel Vivaro'nun fiyatı 1.530.000 TL'den başlıyor (Vivaro Cargo 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate); en yüksek fiyatlı versiyon 2.050.000 TL (Vivaro City Van 2.2 150 HP Dizel AT8 Ultimate). Ailede Vivaro Cargo, Vivaro Kamyonet ve Vivaro City Van modelleri var.

Opel Movano fiyatı ne kadar?

Opel Movano'nun fiyatı 1.900.000 TL'den başlıyor (Movano 2.2 180 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 3,5 Ton); en yüksek fiyatlı versiyon 2.625.000 TL (Movano Minibüs 2.2 140 HP Dizel MT6 L4H2 15m3 4 Ton (Okul 16+1)). Ailede Movano ve Movano Minibüs modelleri var.

Opel Corsa Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Corsa Elektrik 100 kW GS fiyatı 1.890.000 TL.

Opel Frontera Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Frontera Elektrik 1.895.000 TL'den başlıyor (44 kWh Batarya GS).

Opel Mokka GSE fiyatı ne kadar?

Opel Mokka GSE 207 kW GSE fiyatı 3.570.000 TL; kampanyalı fiyatı 2.890.000 TL.

Opel Grandland Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Grandland Elektrik 3.200.000 TL'den başlıyor (157 kW Edition); kampanyalı fiyatı 2.485.000 TL.

Opel Combo Elektrik fiyatı ne kadar?

Opel Combo Elektrik 100 kW Edition fiyatı 2.345.000 TL.

Opel Corsa kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Corsa 1.2 100 HP Benzin MT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.335.000 TL (fiyatı 1.535.000 TL).

Opel Frontera kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Frontera Hybrid 1.2 145 (136 HP) e-DCT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.975.000 TL (fiyatı 2.190.000 TL).

Opel Mokka kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Mokka 1.2 136 HP Benzin MT6 Edition kampanyalı fiyatı 1.572.000 TL (fiyatı 1.990.000 TL). Mokka ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Opel Grandland kampanyalı fiyatı ne kadar?

Opel Grandland Elektrik 157 kW Edition kampanyalı fiyatı 2.485.000 TL (fiyatı 3.200.000 TL). Grandland ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Fiyat değişim analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Şu anki fiyat
1.535.000 TL18 Ekim · Fiyat
Dönem içi en düşük
1.535.000 TL16 Ekim · Fiyat
Dönem içi en yüksek
1.535.000 TL16 Ekim · Fiyat
Değişim
Değişmedi16 Ekim → 18 Ekim
Kayıt sayısı
22 farklı tarih
1.300.0001.350.0001.400.0001.450.0001.500.0001.550.00016 Eki18 Eki
  • Fiyat
  • Kampanyalı fiyat
Kayıtları tablo olarak göster (4)
TarihFiyat türüFiyat
Fiyat1.535.000 TL
Kampanyalı fiyat1.335.000 TL
Fiyat1.535.000 TL
Kampanyalı fiyat1.335.000 TL

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son içerik güncellemesi
Son fiyat güncellemesi
18 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Opel Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?