İçeriğe geç

Skoda Fiyatları

Skoda modellerinin Türkiye'deki güncel sıfır araç fiyatları: her model için motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre fiyat ile varsa kampanyalı fiyat.

  • İlk yayın:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 1 Eki 2026
  • Türkiye

Özet

41 versiyonSon kayıt 1 Ekim 2026TRY

En düşük
2.009.900 TL Skoda Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium
En yüksek
7.459.900 TL Skoda Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal

Skoda fiyat listesinde 12 modelin 41 versiyonu 1 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Skoda 2.009.900 TL ile Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 7.459.900 TL ile Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal. 13 versiyonda kampanyalı fiyat bulunuyor; en düşük kampanyalı fiyat 1.877.900 TL (Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium). Elektrikli Skoda modelleri 3.314.900 TL'den başlıyor.

İçindekiler12 bölüm

Skoda Fiyat Listesi

12 model, 41 versiyon · 1 Ekim 2026: FabiaScalaOctaviaSuperbKamiqKaroqKodiaqElroqEnyaq

Skoda Fiyatları: 41 versiyon, 1 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Skoda FabiaSkoda Fabia1.0 TSI 115 PS DSG Premium1.0 TSI 115 PSDSGPremium20262.009.900 TL1.877.900 TLGeçmiş
Skoda FabiaSkoda Fabia1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo1.5 TSI 150 PSDSGMonte Carlo20262.269.900 TL2.192.200 TLGeçmiş
Skoda FabiaSkoda Fabia1.5 TSI 177 PS DSG Monte Carlo 130 Edition1.5 TSI 177 PSDSGMonte Carlo 130 Edition20262.729.900 TL2.389.900 TLGeçmiş
Skoda ScalaSkoda Scala1.0 TSI 115 PS DSG Elite1.0 TSI 115 PSDSGElite20262.054.900 TL—Geçmiş
Skoda ScalaSkoda Scala1.0 TSI 115 PS DSG Premium1.0 TSI 115 PSDSGPremium20262.304.900 TL—Geçmiş
Skoda ScalaSkoda Scala1.5 TSI 150 PS DSG Premium1.5 TSI 150 PSDSGPremium20262.559.900 TL—Geçmiş
Skoda ScalaSkoda Scala1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo1.5 TSI 150 PSDSGMonte Carlo20262.779.900 TL2.389.200 TLGeçmiş
Skoda OctaviaSkoda Octavia1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite1.5 TSI mHEV 150 PSDSGElite20262.779.900 TL2.385.500 TLGeçmiş
Skoda OctaviaSkoda Octavia1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPremium20263.159.900 TL—Geçmiş
Skoda OctaviaSkoda Octavia1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPrestige20263.459.900 TL—Geçmiş
Skoda OctaviaSkoda Octavia1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline1.5 TSI mHEV 150 PSDSGSportline20263.459.900 TL—Geçmiş
Skoda OctaviaSkoda Octavia2.0 TSI 265 PS DSG RS2.0 TSI 265 PSDSGRS20265.669.900 TL—Geçmiş
Skoda Octavia CombiSkoda Octavia Combi1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline1.5 TSI mHEV 150 PSDSGSportline20263.559.900 TL—Geçmiş
Skoda Octavia CombiSkoda Octavia Combi2.0 TSI 265 PS DSG RS2.0 TSI 265 PSDSGRS20265.769.900 TL—Geçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPremium20263.774.900 TL—Geçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPrestige20264.744.900 TL3.998.400 TLGeçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline1.5 TSI mHEV 150 PSDSGSportline20264.744.900 TL3.770.100 TLGeçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Laurin & Klement Crystal1.5 TSI mHEV 150 PSDSGLaurin & Klement Crystal20265.194.900 TL—Geçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb2.0 TDI 193 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal2.0 TDI 193 PS 4x4DSGLaurin & Klement Crystal20267.239.900 TL—Geçmiş
Skoda SuperbSkoda Superb2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal2.0 TSI 265 PS 4x4DSGLaurin & Klement Crystal20267.339.900 TL—Geçmiş
Skoda Superb CombiSkoda Superb Combi1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPrestige20264.864.900 TL—Geçmiş
Skoda Superb CombiSkoda Superb Combi1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Laurin & Klement Crystal1.5 TSI mHEV 150 PSDSGLaurin & Klement Crystal20265.314.900 TL—Geçmiş
Skoda Superb CombiSkoda Superb Combi2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal2.0 TDI SCR 193 PS 4x4DSGLaurin & Klement Crystal20267.359.900 TL—Geçmiş
Skoda Superb CombiSkoda Superb Combi2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal2.0 TSI 265 PS 4x4DSGLaurin & Klement Crystal20267.459.900 TL—Geçmiş
Skoda KamiqSkoda Kamiq1.0 TSI 115 PS DSG Elite1.0 TSI 115 PSDSGElite20262.149.900 TL1.962.700 TLGeçmiş
Skoda KamiqSkoda Kamiq1.0 TSI 115 PS DSG Premium1.0 TSI 115 PSDSGPremium20262.569.900 TL1.999.900 TLGeçmiş
Skoda KamiqSkoda Kamiq1.5 TSI 150 PS DSG Premium1.5 TSI 150 PSDSGPremium20262.709.900 TL—Geçmiş
Skoda KamiqSkoda Kamiq1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo1.5 TSI 150 PSDSGMonte Carlo20262.879.900 TL2.389.600 TLGeçmiş
Skoda KaroqSkoda Karoq1.5 TSI 150 PS DSG Premium1.5 TSI 150 PSDSGPremium20263.249.900 TL—Geçmiş
Skoda KaroqSkoda Karoq1.5 TSI 150 PS DSG Prestige1.5 TSI 150 PSDSGPrestige20263.639.900 TL3.103.300 TLGeçmiş
Skoda KaroqSkoda Karoq1.5 TSI 150 PS DSG Sportline1.5 TSI 150 PSDSGSportline20263.739.900 TL—Geçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPremium20264.049.900 TL—Geçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige1.5 TSI mHEV 150 PSDSGPrestige20264.749.900 TL3.998.100 TLGeçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline1.5 TSI mHEV 150 PSDSGSportline20264.899.900 TL—Geçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Prestige2.0 TDI SCR 193 PS 4x4DSGPrestige20266.749.900 TL—Geçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Sportline2.0 TDI SCR 193 PS 4x4DSGSportline20266.999.900 TL—Geçmiş
Skoda KodiaqSkoda Kodiaq2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG RS2.0 TSI 265 PS 4x4DSGRS20267.399.900 TL—Geçmiş
Skoda ElroqSkoda Elroq60 190 PS e-Prestige60 190 PS—e-Prestige20263.314.900 TL2.481.600 TLGeçmiş
Skoda EnyaqSkoda Enyaq60 190 PS e-Prestige60 190 PS—e-Prestige20264.099.900 TL—Geçmiş
Skoda Enyaq CoupéSkoda Enyaq Coupé60 190 PS e-Sportline60 190 PS—e-Sportline20264.199.900 TL—Geçmiş
Skoda Enyaq CoupéSkoda Enyaq Coupé340 PS 4x4 e-RS340 PS 4x4—e-RS20265.649.900 TL—Geçmiş

Skoda Fabia Fiyatları

Skoda Fabia ailesinde 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.009.900 TL (Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium) ile 2.729.900 TL (Fabia 1.5 TSI 177 PS DSG Monte Carlo 130 Edition) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.877.900 TL (Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium).

Skoda Fabia Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium20262.009.900 TL1.877.900 TL
Skoda Fabia 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo20262.269.900 TL2.192.200 TL
Skoda Fabia 1.5 TSI 177 PS DSG Monte Carlo 130 Edition20262.729.900 TL2.389.900 TL

Skoda Scala Fiyatları

Skoda Scala ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.054.900 TL (Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Elite) ile 2.779.900 TL (Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo) arasında. Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo versiyonunun kampanyalı fiyatı 2.389.200 TL.

Skoda Scala Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Elite20262.054.900 TL—
Skoda Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Premium20262.304.900 TL—
Skoda Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Premium20262.559.900 TL—
Skoda Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo20262.779.900 TL2.389.200 TL

Skoda Octavia Fiyatları

Skoda Octavia ailesinde Octavia (5), Octavia Combi (2) ile toplam 7 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.779.900 TL (Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite) ile 5.769.900 TL (Octavia Combi 2.0 TSI 265 PS DSG RS) arasında. Hibrit ve benzinli seçenekler var. Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite versiyonunun kampanyalı fiyatı 2.385.500 TL.

Skoda Octavia Fiyatları: 7 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite20262.779.900 TL2.385.500 TL
Skoda Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium20263.159.900 TL—
Skoda Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige20263.459.900 TL—
Skoda Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline20263.459.900 TL—
Skoda Octavia 2.0 TSI 265 PS DSG RS20265.669.900 TL—
Skoda Octavia Combi 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline20263.559.900 TL—
Skoda Octavia Combi 2.0 TSI 265 PS DSG RS20265.769.900 TL—

Skoda Superb Fiyatları

Skoda Superb ailesinde Superb (6), Superb Combi (4) ile toplam 10 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 3.774.900 TL (Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium) ile 7.459.900 TL (Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal) arasında. Hibrit, dizel ve benzinli seçenekler var. 2 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 3.770.100 TL (Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline).

Skoda Superb Fiyatları: 10 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium20263.774.900 TL—
Skoda Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige20264.744.900 TL3.998.400 TL
Skoda Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline20264.744.900 TL3.770.100 TL
Skoda Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Laurin & Klement Crystal20265.194.900 TL—
Skoda Superb 2.0 TDI 193 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal20267.239.900 TL—
Skoda Superb 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal20267.339.900 TL—
Skoda Superb Combi 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige20264.864.900 TL—
Skoda Superb Combi 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Laurin & Klement Crystal20265.314.900 TL—
Skoda Superb Combi 2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal20267.359.900 TL—
Skoda Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal20267.459.900 TL—

Skoda Kamiq Fiyatları

Skoda Kamiq ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.149.900 TL (Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Elite) ile 2.879.900 TL (Kamiq 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.962.700 TL (Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Elite).

Skoda Kamiq Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Elite20262.149.900 TL1.962.700 TL
Skoda Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Premium20262.569.900 TL1.999.900 TL
Skoda Kamiq 1.5 TSI 150 PS DSG Premium20262.709.900 TL—
Skoda Kamiq 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo20262.879.900 TL2.389.600 TL

Skoda Karoq Fiyatları

Skoda Karoq ailesinde 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 3.249.900 TL (Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Premium) ile 3.739.900 TL (Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Sportline) arasında. Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Prestige versiyonunun kampanyalı fiyatı 3.103.300 TL.

Skoda Karoq Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Premium20263.249.900 TL—
Skoda Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Prestige20263.639.900 TL3.103.300 TL
Skoda Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Sportline20263.739.900 TL—

Skoda Kodiaq Fiyatları

Skoda Kodiaq ailesinde 6 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 4.049.900 TL (Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium) ile 7.399.900 TL (Kodiaq 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG RS) arasında. Hibrit, dizel ve benzinli seçenekler var. Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige versiyonunun kampanyalı fiyatı 3.998.100 TL.

Skoda Kodiaq Fiyatları: 6 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium20264.049.900 TL—
Skoda Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Prestige20264.749.900 TL3.998.100 TL
Skoda Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline20264.899.900 TL—
Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Prestige20266.749.900 TL—
Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 193 PS 4x4 DSG Sportline20266.999.900 TL—
Skoda Kodiaq 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG RS20267.399.900 TL—

Skoda Elroq Fiyatları

Skoda Elroq ailesinde 1 versiyon listeleniyor. Skoda Elroq 60 190 PS e-Prestige fiyatı 3.314.900 TL. Elroq 60 190 PS e-Prestige versiyonunun kampanyalı fiyatı 2.481.600 TL.

Skoda Elroq Fiyatları: 1 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Skoda Elroq 60 190 PS e-Prestige20263.314.900 TL2.481.600 TL

Skoda Enyaq Fiyatları

Skoda Enyaq ailesinde Enyaq (1), Enyaq Coupé (2) ile toplam 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 4.099.900 TL (Enyaq 60 190 PS e-Prestige) ile 5.649.900 TL (Enyaq Coupé 340 PS 4x4 e-RS) arasında.

Skoda Enyaq Fiyatları: 3 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Skoda Enyaq 60 190 PS e-Prestige20264.099.900 TL
Skoda Enyaq Coupé 60 190 PS e-Sportline20264.199.900 TL
Skoda Enyaq Coupé 340 PS 4x4 e-RS20265.649.900 TL

Skoda Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Skoda modeli hangisi?

2.009.900 TL ile Skoda Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium listedeki en ucuz Skoda. Bu versiyonun kampanyalı fiyatı 1.877.900 TL.

En pahalı Skoda modeli hangisi?

7.459.900 TL ile Skoda Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal listedeki en yüksek fiyatlı Skoda versiyonu.

Skoda kampanyalı fiyatları ne kadar?

En düşük kampanyalı fiyat 1.877.900 TL (Skoda Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium); 13 versiyonda kampanyalı fiyat var: Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium 1.877.900 TL, Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Elite 1.962.700 TL, Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Premium 1.999.900 TL, Fabia 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo 2.192.200 TL, Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite 2.385.500 TL, Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo 2.389.200 TL ve diğerleri.

Skoda Fabia fiyatı ne kadar?

Skoda Fabia'nın fiyatı 2.009.900 TL'den başlıyor (Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium); en yüksek fiyatlı versiyon 2.729.900 TL (Fabia 1.5 TSI 177 PS DSG Monte Carlo 130 Edition).

Skoda Scala fiyatı ne kadar?

Skoda Scala'nın fiyatı 2.054.900 TL'den başlıyor (Scala 1.0 TSI 115 PS DSG Elite); en yüksek fiyatlı versiyon 2.779.900 TL (Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo).

Skoda Octavia fiyatı ne kadar?

Skoda Octavia'nın fiyatı 2.779.900 TL'den başlıyor (Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite); en yüksek fiyatlı versiyon 5.769.900 TL (Octavia Combi 2.0 TSI 265 PS DSG RS). Ailede Octavia ve Octavia Combi modelleri var.

Skoda Superb fiyatı ne kadar?

Skoda Superb'in fiyatı 3.774.900 TL'den başlıyor (Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium); en yüksek fiyatlı versiyon 7.459.900 TL (Superb Combi 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG Laurin & Klement Crystal). Ailede Superb ve Superb Combi modelleri var.

Skoda Kamiq fiyatı ne kadar?

Skoda Kamiq'in fiyatı 2.149.900 TL'den başlıyor (Kamiq 1.0 TSI 115 PS DSG Elite); en yüksek fiyatlı versiyon 2.879.900 TL (Kamiq 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo).

Skoda Karoq fiyatı ne kadar?

Skoda Karoq'un fiyatı 3.249.900 TL'den başlıyor (Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Premium); en yüksek fiyatlı versiyon 3.739.900 TL (Karoq 1.5 TSI 150 PS DSG Sportline).

Skoda Kodiaq fiyatı ne kadar?

Skoda Kodiaq'ın fiyatı 4.049.900 TL'den başlıyor (Kodiaq 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Premium); en yüksek fiyatlı versiyon 7.399.900 TL (Kodiaq 2.0 TSI 265 PS 4x4 DSG RS).

Skoda Elroq fiyatı ne kadar?

Skoda Elroq 60 190 PS e-Prestige fiyatı 3.314.900 TL, kampanyalı fiyatı 2.481.600 TL.

Skoda Enyaq fiyatı ne kadar?

Skoda Enyaq'ın fiyatı 4.099.900 TL'den başlıyor (Enyaq 60 190 PS e-Prestige); en yüksek fiyatlı versiyon 5.649.900 TL (Enyaq Coupé 340 PS 4x4 e-RS). Ailede Enyaq ve Enyaq Coupé modelleri var.

Skoda Enyaq fiyatı ne kadar?

Skoda Enyaq 60 190 PS e-Prestige fiyatı 4.099.900 TL.

Skoda Enyaq Coupé fiyatı ne kadar?

Skoda Enyaq Coupé 4.199.900 TL'den başlıyor (60 190 PS e-Sportline).

Skoda Fabia kampanyalı fiyatı ne kadar?

Skoda Fabia 1.0 TSI 115 PS DSG Premium kampanyalı fiyatı 1.877.900 TL (fiyatı 2.009.900 TL). Fabia ailesinde 3 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Skoda Scala kampanyalı fiyatı ne kadar?

Skoda Scala 1.5 TSI 150 PS DSG Monte Carlo kampanyalı fiyatı 2.389.200 TL (fiyatı 2.779.900 TL).

Skoda Octavia kampanyalı fiyatı ne kadar?

Skoda Octavia 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Elite kampanyalı fiyatı 2.385.500 TL (fiyatı 2.779.900 TL).

Skoda Superb kampanyalı fiyatı ne kadar?

Skoda Superb 1.5 TSI mHEV 150 PS DSG Sportline kampanyalı fiyatı 3.770.100 TL (fiyatı 4.744.900 TL). Superb ailesinde 2 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Skoda Fiyatları Değişim Analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Şu anki fiyat
2.009.900 TL1 Ekim · Fiyat
Dönem içi en düşük
1.969.900 TL3 Ağustos · Fiyat
Dönem içi en yüksek
2.009.900 TL1 Eylül · Fiyat
Değişim
+40.000,00 TL+%2 · 3 Ağustos → 1 Ekim
Kayıt sayısı
33 farklı tarih
1.800.0001.850.0001.900.0001.950.0002.000.0002.050.0003 Ağu1 Eyl1 Eki
  • Fiyat
  • Kampanyalı fiyat
Kayıtları tablo olarak göster (6)
TarihFiyat türüFiyat
Fiyat2.009.900 TL
Kampanyalı fiyat1.877.900 TL
Fiyat2.009.900 TL
Kampanyalı fiyat1.877.900 TL
Fiyat1.969.900 TL
Kampanyalı fiyat1.840.500 TL

Bu fiyatları, fiyat geçmişini veya grafiği kullanırken kaynak olarak Fiyatı Nedir'i belirtin ve bu sayfaya bağlantı verin: fiyatinedir.net/skoda-fiyatlari/

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son fiyat güncellemesi
1 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Skoda Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?