İçeriğe geç

Hyundai Fiyatları

Hyundai modellerinin Türkiye'deki güncel sıfır araç fiyatları: her model için motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre fiyat ile varsa kampanyalı fiyat.

  • İlk yayın:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 26 Eki 2026
  • Türkiye

Özet

40 versiyonSon kayıt 26 Ekim 2026TRY

En düşük
1.582.000 TL Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)
En yüksek
7.300.000 TL Hyundai IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink)

Hyundai fiyat listesinde 12 modelin 40 versiyonu 26 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Hyundai 1.582.000 TL ile i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 7.300.000 TL ile IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink). 18 versiyonda kampanyalı fiyat bulunuyor; en düşük kampanyalı fiyat 1.520.000 TL (Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic). Elektrikli Hyundai modelleri 1.670.000 TL'den başlıyor.

İçindekiler14 bölüm

Hyundai Fiyat Listesi

12 model, 40 versiyon · 26 Ekim 2026: i20i30BayonKonaTucsonInsterIONIQ 3IONIQ 5IONIQ 6IONIQ 9Santa Fe

Hyundai Fiyatları: 40 versiyon, 26 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Hyundai i20Hyundai i201.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSMTJump (GSR2C & E-Call)20261.582.000 TL1.575.000 TLGeçmiş
Hyundai i20Hyundai i201.0 T-GDI 90 PS DCT Jump (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTJump (GSR2C & E-Call)20261.759.000 TL—
Hyundai i20Hyundai i201.0 T-GDI 90 PS DCT Style (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTStyle (GSR2C & E-Call)20261.965.000 TL1.780.666 TLGeçmiş
Hyundai i20Hyundai i201.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTElite (GSR2C & E-Call)20262.091.000 TL1.898.165 TLGeçmiş
Hyundai i30Hyundai i301.6 T-GDI 150 PS DCT Comfort1.6 T-GDI 150 PSDCTComfort20262.120.000 TL—
Hyundai i30Hyundai i301.6 T-GDI 150 PS DCT Prime1.6 T-GDI 150 PSDCTPrime20262.320.000 TL—
Hyundai BayonHyundai Bayon1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSMTJump (GSR2C & E-Call)20261.672.000 TL1.645.000 TLGeçmiş
Hyundai BayonHyundai Bayon1.0 T-GDI 90 PS DCT Jump (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTJump (GSR2C & E-Call)20261.745.000 TL1.665.000 TLGeçmiş
Hyundai BayonHyundai Bayon1.0 T-GDI 90 PS DCT Style (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTStyle (GSR2C & E-Call)20262.067.000 TL1.869.832 TLGeçmiş
Hyundai BayonHyundai Bayon1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)1.0 T-GDI 90 PSDCTElite (GSR2C & E-Call)20262.212.000 TL2.057.000 TLGeçmiş
Hyundai KonaHyundai Kona1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime1.6 T-GDI 180 PSDCTPrime20262.385.000 TL—
Hyundai KonaHyundai Kona1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime1.6 T-GDI 180 PSDCTPrime20252.366.000 TL2.295.000 TLGeçmiş
Hyundai Kona ElektrikHyundai Kona Elektrik99 kW Standart Menzil Advance (GSR-2-C)99 kW Standart Menzil—Advance (GSR-2-C)20262.479.000 TL2.349.000 TLGeçmiş
Hyundai Kona ElektrikHyundai Kona Elektrik99 kW Standart Menzil Advance99 kW Standart Menzil—Advance20252.400.000 TL2.270.000 TLGeçmiş
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Comfort1.6 T-GDI 180 PS 4x2DCTComfort20262.599.000 TL—
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Prime1.6 T-GDI 180 PS 4x2DCTPrime20262.771.000 TL2.679.000 TLGeçmiş
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 CRDI 136 PS 4x4 DCT Comfort Sunroof1.6 CRDI 136 PS 4x4DCTComfort Sunroof20262.790.000 TL—
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Elite1.6 T-GDI 180 PS 4x2DCTElite20263.520.000 TL3.390.000 TLGeçmiş
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 T-GDI 180 PS 4x4 DCT Elite Plus1.6 T-GDI 180 PS 4x4DCTElite Plus20263.770.000 TL3.690.000 TLGeçmiş
Hyundai TucsonHyundai Tucson1.6 CRDI 136 PS 4x4 DCT Elite Plus1.6 CRDI 136 PS 4x4DCTElite Plus20253.682.000 TL3.592.000 TLGeçmiş
Hyundai InsterHyundai Inster71.1 kW Standart Menzil Dynamic71.1 kW Standart Menzil—Dynamic20261.670.000 TL1.520.000 TLGeçmiş
Hyundai InsterHyundai Inster84.5 kW Uzun Menzil Advance84.5 kW Uzun Menzil—Advance20261.920.000 TL1.770.000 TLGeçmiş
Hyundai InsterHyundai Inster84.5 kW Uzun Menzil Cross Advance84.5 kW Uzun Menzil—Cross Advance20261.970.000 TL1.820.000 TLGeçmiş
Hyundai InsterHyundai Inster84.5 kW Uzun Menzil Advance84.5 kW Uzun Menzil—Advance20251.845.000 TL1.695.000 TLGeçmiş
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 3107.8 kW Standart Menzil Select107.8 kW Standart Menzil—Select20261.799.000 TL—
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 399.5 kW Uzun Menzil Trend99.5 kW Uzun Menzil—Trend20262.099.000 TL—
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 399.5 kW Uzun Menzil Trend + Vision Roof99.5 kW Uzun Menzil—Trend + Vision Roof20262.149.000 TL—
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 399.5 kW Uzun Menzil Prime99.5 kW Uzun Menzil—Prime20262.249.000 TL—
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 399.5 kW Uzun Menzil Prime + Vision Roof99.5 kW Uzun Menzil—Prime + Vision Roof20262.349.000 TL—
Hyundai IONIQ 3Hyundai IONIQ 399.5 kW Uzun Menzil N Line Evo99.5 kW Uzun Menzil—N Line Evo20263.220.000 TL—
Hyundai IONIQ 5Hyundai IONIQ 5125 kW Standart Menzil Dynamic Visionroof125 kW Standart Menzil—Dynamic Visionroof20263.350.000 TL—
Hyundai IONIQ 5Hyundai IONIQ 5160 kW Uzun Menzil Progressive160 kW Uzun Menzil—Progressive20263.999.000 TL—
Hyundai IONIQ 6Hyundai IONIQ 6125 kW Standart Menzil Advance125 kW Standart Menzil—Advance20263.246.000 TL—
Hyundai IONIQ 6Hyundai IONIQ 6160 kW Uzun Menzil Progressive160 kW Uzun Menzil—Progressive20263.795.000 TL—
Hyundai IONIQ 9Hyundai IONIQ 9160 kW Uzun Menzil 4x2 Progressive160 kW Uzun Menzil 4x2—Progressive20266.040.000 TL—
Hyundai IONIQ 9Hyundai IONIQ 9226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy226 kW Uzun Menzil 4x4—Calligraphy20267.190.000 TL—
Hyundai Santa FeHyundai Santa Fe1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4OtomatikProgressive20266.180.000 TL—

Hyundai i20 Fiyatları

Hyundai i20 ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.582.000 TL (i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)) ile 2.091.000 TL (i20 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)) arasında. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.575.000 TL (i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)).

Hyundai i20 Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)20261.582.000 TL1.575.000 TL
Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS DCT Jump (GSR2C & E-Call)20261.759.000 TL—
Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS DCT Style (GSR2C & E-Call)20261.965.000 TL1.780.666 TL
Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)20262.091.000 TL1.898.165 TL

Hyundai i30 Fiyatları

Hyundai i30 ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.120.000 TL (i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Comfort) ile 2.320.000 TL (i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Prime) arasında.

Hyundai i30 Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Comfort20262.120.000 TL
Hyundai i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Prime20262.320.000 TL

Hyundai Bayon Fiyatları

Hyundai Bayon ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.672.000 TL (Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)) ile 2.212.000 TL (Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)) arasında. 4 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.645.000 TL (Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)).

Hyundai Bayon Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)20261.672.000 TL1.645.000 TL
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Jump (GSR2C & E-Call)20261.745.000 TL1.665.000 TL
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Style (GSR2C & E-Call)20262.067.000 TL1.869.832 TL
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)20262.212.000 TL2.057.000 TL

Hyundai Kona Fiyatları

Hyundai Kona ailesinde Kona (2), Kona Elektrik (2) ile toplam 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.366.000 TL (Kona 1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime) ile 2.479.000 TL (Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance (GSR-2-C)) arasında. Benzinli ve elektrikli seçenekler var. Elektrikli Kona Elektrik 2.400.000 TL'den başlıyor. 3 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.270.000 TL (Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance).

Hyundai Kona Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Hyundai Kona 1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime20262.385.000 TL—
Hyundai Kona 1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime20252.366.000 TL2.295.000 TL
Hyundai Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance (GSR-2-C)20262.479.000 TL2.349.000 TL
Hyundai Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance20252.400.000 TL2.270.000 TL

Hyundai Tucson Fiyatları

Hyundai Tucson ailesinde 6 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.599.000 TL (Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Comfort) ile 3.770.000 TL (Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x4 DCT Elite Plus) arasında. Benzinli ve dizel seçenekler var. 4 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 2.679.000 TL (Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Prime).

Hyundai Tucson Fiyatları: 6 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Comfort20262.599.000 TL—
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Prime20262.771.000 TL2.679.000 TL
Hyundai Tucson 1.6 CRDI 136 PS 4x4 DCT Comfort Sunroof20262.790.000 TL—
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Elite20263.520.000 TL3.390.000 TL
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x4 DCT Elite Plus20263.770.000 TL3.690.000 TL
Hyundai Tucson 1.6 CRDI 136 PS 4x4 DCT Elite Plus20253.682.000 TL3.592.000 TL

Hyundai Inster Fiyatları

Hyundai Inster ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.670.000 TL (Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic) ile 1.970.000 TL (Inster 84.5 kW Uzun Menzil Cross Advance) arasında. 4 versiyonda kampanyalı fiyat var; en düşüğü 1.520.000 TL (Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic).

Hyundai Inster Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyatKampanyalı Fiyat
Hyundai Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic20261.670.000 TL1.520.000 TL
Hyundai Inster 84.5 kW Uzun Menzil Advance20261.920.000 TL1.770.000 TL
Hyundai Inster 84.5 kW Uzun Menzil Cross Advance20261.970.000 TL1.820.000 TL
Hyundai Inster 84.5 kW Uzun Menzil Advance20251.845.000 TL1.695.000 TL

Hyundai IONIQ 3 Fiyatları

Hyundai IONIQ 3 ailesinde 6 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 1.799.000 TL (IONIQ 3 107.8 kW Standart Menzil Select) ile 3.220.000 TL (IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil N Line Evo) arasında.

Hyundai IONIQ 3 Fiyatları: 6 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai IONIQ 3 107.8 kW Standart Menzil Select20261.799.000 TL
Hyundai IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil Trend20262.099.000 TL
Hyundai IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil Trend + Vision Roof20262.149.000 TL
Hyundai IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil Prime20262.249.000 TL
Hyundai IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil Prime + Vision Roof20262.349.000 TL
Hyundai IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil N Line Evo20263.220.000 TL

Hyundai IONIQ 5 Fiyatları

Hyundai IONIQ 5 ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 3.350.000 TL (IONIQ 5 125 kW Standart Menzil Dynamic Visionroof) ile 3.999.000 TL (IONIQ 5 160 kW Uzun Menzil Progressive) arasında.

Hyundai IONIQ 5 Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai IONIQ 5 125 kW Standart Menzil Dynamic Visionroof20263.350.000 TL
Hyundai IONIQ 5 160 kW Uzun Menzil Progressive20263.999.000 TL

Hyundai IONIQ 6 Fiyatları

Hyundai IONIQ 6 ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 3.246.000 TL (IONIQ 6 125 kW Standart Menzil Advance) ile 3.795.000 TL (IONIQ 6 160 kW Uzun Menzil Progressive) arasında.

Hyundai IONIQ 6 Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai IONIQ 6 125 kW Standart Menzil Advance20263.246.000 TL
Hyundai IONIQ 6 160 kW Uzun Menzil Progressive20263.795.000 TL

Hyundai IONIQ 9 Fiyatları

Hyundai IONIQ 9 ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 6.040.000 TL (IONIQ 9 160 kW Uzun Menzil 4x2 Progressive) ile 7.300.000 TL (IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink)) arasında.

Hyundai IONIQ 9 Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai IONIQ 9 160 kW Uzun Menzil 4x2 Progressive20266.040.000 TL
Hyundai IONIQ 9 160 kW Uzun Menzil 4x2 Progressive (Bluelink)20266.150.000 TL
Hyundai IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy20267.190.000 TL
Hyundai IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink)20267.300.000 TL

Hyundai Santa Fe Fiyatları

Hyundai Santa Fe ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 6.180.000 TL (Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive) ile 6.230.000 TL (Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive (Bluelink)) arasında.

Hyundai Santa Fe Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive20266.180.000 TL
Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive (Bluelink)20266.230.000 TL

Hyundai Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Hyundai modeli hangisi?

1.582.000 TL ile Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) listedeki en ucuz Hyundai. Bu versiyonun kampanyalı fiyatı 1.575.000 TL.

En pahalı Hyundai modeli hangisi?

7.300.000 TL ile Hyundai IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink) listedeki en yüksek fiyatlı Hyundai versiyonu.

Hyundai kampanyalı fiyatları ne kadar?

En düşük kampanyalı fiyat 1.520.000 TL (Hyundai Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic); 18 versiyonda kampanyalı fiyat var: Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic 1.520.000 TL, i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) 1.575.000 TL, Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) 1.645.000 TL, Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Jump (GSR2C & E-Call) 1.665.000 TL, Inster 84.5 kW Uzun Menzil Advance 1.695.000 TL, Inster 84.5 kW Uzun Menzil Advance 1.770.000 TL ve diğerleri.

Hyundai i20 fiyatı ne kadar?

Hyundai i20'in fiyatı 1.582.000 TL'den başlıyor (i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)); en yüksek fiyatlı versiyon 2.091.000 TL (i20 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)).

Hyundai i30 fiyatı ne kadar?

Hyundai i30'in fiyatı 2.120.000 TL'den başlıyor (i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Comfort); en yüksek fiyatlı versiyon 2.320.000 TL (i30 1.6 T-GDI 150 PS DCT Prime).

Hyundai Bayon fiyatı ne kadar?

Hyundai Bayon'un fiyatı 1.672.000 TL'den başlıyor (Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call)); en yüksek fiyatlı versiyon 2.212.000 TL (Bayon 1.0 T-GDI 90 PS DCT Elite (GSR2C & E-Call)).

Hyundai Kona fiyatı ne kadar?

Hyundai Kona'nın fiyatı 2.366.000 TL'den başlıyor (Kona 1.6 T-GDI 180 PS DCT Prime); en yüksek fiyatlı versiyon 2.479.000 TL (Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance (GSR-2-C)). Ailede Kona ve Kona Elektrik modelleri var.

Hyundai Tucson fiyatı ne kadar?

Hyundai Tucson'un fiyatı 2.599.000 TL'den başlıyor (Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Comfort); en yüksek fiyatlı versiyon 3.770.000 TL (Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x4 DCT Elite Plus).

Hyundai Inster fiyatı ne kadar?

Hyundai Inster'in fiyatı 1.670.000 TL'den başlıyor (Inster 71.1 kW Standart Menzil Dynamic); en yüksek fiyatlı versiyon 1.970.000 TL (Inster 84.5 kW Uzun Menzil Cross Advance).

Hyundai IONIQ 3 fiyatı ne kadar?

Hyundai IONIQ 3'in fiyatı 1.799.000 TL'den başlıyor (IONIQ 3 107.8 kW Standart Menzil Select); en yüksek fiyatlı versiyon 3.220.000 TL (IONIQ 3 99.5 kW Uzun Menzil N Line Evo).

Hyundai IONIQ 5 fiyatı ne kadar?

Hyundai IONIQ 5'in fiyatı 3.350.000 TL'den başlıyor (IONIQ 5 125 kW Standart Menzil Dynamic Visionroof); en yüksek fiyatlı versiyon 3.999.000 TL (IONIQ 5 160 kW Uzun Menzil Progressive).

Hyundai IONIQ 6 fiyatı ne kadar?

Hyundai IONIQ 6'in fiyatı 3.246.000 TL'den başlıyor (IONIQ 6 125 kW Standart Menzil Advance); en yüksek fiyatlı versiyon 3.795.000 TL (IONIQ 6 160 kW Uzun Menzil Progressive).

Hyundai IONIQ 9 fiyatı ne kadar?

Hyundai IONIQ 9'in fiyatı 6.040.000 TL'den başlıyor (IONIQ 9 160 kW Uzun Menzil 4x2 Progressive); en yüksek fiyatlı versiyon 7.300.000 TL (IONIQ 9 226 kW Uzun Menzil 4x4 Calligraphy (Bluelink)).

Hyundai Santa Fe fiyatı ne kadar?

Hyundai Santa Fe'nin fiyatı 6.180.000 TL'den başlıyor (Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive); en yüksek fiyatlı versiyon 6.230.000 TL (Santa Fe 1.6 T-GDI HEV 239 PS 4x4 Otomatik Progressive (Bluelink)).

Hyundai Kona Elektrik fiyatı ne kadar?

Hyundai Kona Elektrik 2.400.000 TL'den başlıyor (99 kW Standart Menzil Advance); kampanyalı fiyatı 2.270.000 TL.

Hyundai i20 kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hyundai i20 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) kampanyalı fiyatı 1.575.000 TL (fiyatı 1.582.000 TL). i20 ailesinde 3 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Hyundai Bayon kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hyundai Bayon 1.0 T-GDI 90 PS MT Jump (GSR2C & E-Call) kampanyalı fiyatı 1.645.000 TL (fiyatı 1.672.000 TL). Bayon ailesinde 4 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Hyundai Kona kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hyundai Kona Elektrik 99 kW Standart Menzil Advance kampanyalı fiyatı 2.270.000 TL (fiyatı 2.400.000 TL). Kona ailesinde 3 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Hyundai Tucson kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 180 PS 4x2 DCT Prime kampanyalı fiyatı 2.679.000 TL (fiyatı 2.771.000 TL). Tucson ailesinde 4 versiyonda kampanyalı fiyat var.

Hyundai Fiyatları Değişim Analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Şu anki fiyat
1.582.000 TL26 Ekim · Fiyat
Dönem içi en düşük
1.582.000 TL26 Ekim · Fiyat
Dönem içi en yüksek
1.582.000 TL26 Ekim · Fiyat
Değişim
Dönemde tek kayıt
Kayıt sayısı
1seçilen dönemde

Seçilen dönemde tek fiyat kaydı var; değişimi görmek için daha uzun bir dönem seçin.

Kayıtları tablo olarak göster (2)
TarihFiyat türüFiyat
Fiyat1.582.000 TL
Kampanyalı fiyat1.575.000 TL

Bu fiyatları, fiyat geçmişini veya grafiği kullanırken kaynak olarak Fiyatı Nedir'i belirtin ve bu sayfaya bağlantı verin: fiyatinedir.net/hyundai-fiyatlari/

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son fiyat güncellemesi
26 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Hyundai Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?