İçeriğe geç

Land Rover Fiyatları

Land Rover modellerinin Türkiye'deki güncel sıfır araç fiyatları: her model için motor, şanzıman, donanım ve model yılına göre fiyat ile varsa kampanyalı fiyat.

  • İlk yayın:
  • Son fiyat güncellemesi: Veri: 27 Eki 2026
  • Türkiye

Özet

29 versiyonSon kayıt 27 Ekim 2026TRY

En düşük
6.878.352 TL Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S
En yüksek
49.094.333 TL Land Rover Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK

Land Rover fiyat listesinde 9 modelin 29 versiyonu 27 Ekim 2026 tarihli fiyatlarıyla yer alıyor. En uygun fiyatlı Land Rover 6.878.352 TL ile Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S (2026 model yılı), en yüksek fiyatlı versiyon 49.094.333 TL ile Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK.

İçindekiler10 bölüm

Land Rover Fiyat Listesi

9 model, 29 versiyon · 27 Ekim 2026: Range RoverRange Rover SportRange Rover VelarRange Rover EvoqueDefenderDiscoveryDiscovery Sport

Land Rover Fiyatları: 29 versiyon, 27 Ekim 2026 tarihli fiyatlar
Model / VersiyonMotorŞanzımanDonanımModel YılıFiyatKampanyalı FiyatTarihFiyat geçmişi
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid—SIGNATURE202628.015.843 TL—Geçmiş
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE PLUS2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid—SIGNATURE PLUS202629.514.149 TL—Geçmiş
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202634.119.238 TL—Geçmiş
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid AUTOBIOGRAPHY2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202634.185.340 TL—Geçmiş
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202637.284.152 TL—Geçmiş
Land Rover Range RoverLand Rover Range Rover4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid—SV BLACK202649.094.333 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover LWBLand Rover Range Rover LWB2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY 7-KOLTUK2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY 7-KOLTUK202634.427.713 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover LWBLand Rover Range Rover LWB2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid AUTOBIOGRAPHY2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202634.670.086 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover LWBLand Rover Range Rover LWB2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202635.353.138 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover LWBLand Rover Range Rover LWB4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202638.562.119 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover SportLand Rover Range Rover Sport2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC SE2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid—DYNAMIC SE202622.022.616 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover SportLand Rover Range Rover Sport2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid—DYNAMIC HSE202624.159.907 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover SportLand Rover Range Rover Sport2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—AUTOBIOGRAPHY202625.195.501 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover SportLand Rover Range Rover Sport4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid—SV BLACK202640.148.561 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover VelarLand Rover Range Rover Velar1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid S1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid—S202611.432.607 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover VelarLand Rover Range Rover Velar1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid BELGRAVIA1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid—BELGRAVIA202612.672.635 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover EvoqueLand Rover Range Rover Evoque1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid—S20266.878.352 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover EvoqueLand Rover Range Rover Evoque1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid HOXTON1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid—HOXTON20267.281.848 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover EvoqueLand Rover Range Rover Evoque1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid S1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid—S20268.165.959 TL—Geçmiş
Land Rover Range Rover EvoqueLand Rover Range Rover Evoque1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid HOXTON1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid—HOXTON20268.544.667 TL—Geçmiş
Land Rover Defender 110Land Rover Defender 1102.997 cc 200 HP Dizel Mild Hybrid ULTIMATE2.997 cc 200 HP Dizel Mild Hybrid—ULTIMATE202614.398.880 TL—Geçmiş
Land Rover Defender 110Land Rover Defender 1101.997 cc 300 HP Benzin Plug-in Hybrid X-DYNAMIC HSE1.997 cc 300 HP Benzin Plug-in Hybrid—X-DYNAMIC HSE202616.185.702 TL—Geçmiş
Land Rover Defender 110Land Rover Defender 1104.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid—OCTA202635.345.167 TL—Geçmiş
Land Rover Defender 110Land Rover Defender 1104.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA BLACK4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid—OCTA BLACK202637.790.932 TL—Geçmiş
Land Rover Defender 130Land Rover Defender 1302.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid X-DYNAMIC HSE2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—X-DYNAMIC HSE202621.141.260 TL—Geçmiş
Land Rover DiscoveryLand Rover Discovery2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—DYNAMIC HSE202617.285.324 TL—Geçmiş
Land Rover DiscoveryLand Rover Discovery2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid TEMPEST2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid—TEMPEST202618.915.834 TL—Geçmiş
Land Rover Discovery SportLand Rover Discovery Sport1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid DYNAMIC S1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid—DYNAMIC S20258.412.464 TL—Geçmiş
Land Rover Discovery SportLand Rover Discovery Sport1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid LANDMARK1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid—LANDMARK20259.073.481 TL—Geçmiş

Land Rover Range Rover Fiyatları

Land Rover Range Rover ailesinde Range Rover (6), Range Rover LWB (4) ile toplam 10 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 28.015.843 TL (Range Rover 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE) ile 49.094.333 TL (Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK) arasında.

Land Rover Range Rover Fiyatları: 10 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Range Rover 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE202628.015.843 TL
Land Rover Range Rover 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE PLUS202629.514.149 TL
Land Rover Range Rover 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY202634.119.238 TL
Land Rover Range Rover 2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid AUTOBIOGRAPHY202634.185.340 TL
Land Rover Range Rover 4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY202637.284.152 TL
Land Rover Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK202649.094.333 TL
Land Rover Range Rover LWB 2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY 7-KOLTUK202634.427.713 TL
Land Rover Range Rover LWB 2.996 cc 460 HP Benzin Plug-in Hybrid AUTOBIOGRAPHY202634.670.086 TL
Land Rover Range Rover LWB 2.996 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY202635.353.138 TL
Land Rover Range Rover LWB 4.395 cc 530 HP Benzin Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY202638.562.119 TL

Land Rover Range Rover Sport Fiyatları

Land Rover Range Rover Sport ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 22.022.616 TL (Range Rover Sport 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC SE) ile 40.148.561 TL (Range Rover Sport 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK) arasında.

Land Rover Range Rover Sport Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Range Rover Sport 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC SE202622.022.616 TL
Land Rover Range Rover Sport 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE202624.159.907 TL
Land Rover Range Rover Sport 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid AUTOBIOGRAPHY202625.195.501 TL
Land Rover Range Rover Sport 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK202640.148.561 TL

Land Rover Range Rover Velar Fiyatları

Land Rover Range Rover Velar ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 11.432.607 TL (Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid S) ile 12.672.635 TL (Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid BELGRAVIA) arasında.

Land Rover Range Rover Velar Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid S202611.432.607 TL
Land Rover Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid BELGRAVIA202612.672.635 TL

Land Rover Range Rover Evoque Fiyatları

Land Rover Range Rover Evoque ailesinde 4 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 6.878.352 TL (Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S) ile 8.544.667 TL (Range Rover Evoque 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid HOXTON) arasında.

Land Rover Range Rover Evoque Fiyatları: 4 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S20266.878.352 TL
Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid HOXTON20267.281.848 TL
Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid S20268.165.959 TL
Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid HOXTON20268.544.667 TL

Land Rover Defender Fiyatları

Land Rover Defender ailesinde Defender 110 (4), Defender 130 (1) ile toplam 5 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 14.398.880 TL (Defender 110 2.997 cc 200 HP Dizel Mild Hybrid ULTIMATE) ile 37.790.932 TL (Defender 110 4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA BLACK) arasında.

Land Rover Defender Fiyatları: 5 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Defender 110 2.997 cc 200 HP Dizel Mild Hybrid ULTIMATE202614.398.880 TL
Land Rover Defender 110 1.997 cc 300 HP Benzin Plug-in Hybrid X-DYNAMIC HSE202616.185.702 TL
Land Rover Defender 110 4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA202635.345.167 TL
Land Rover Defender 110 4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA BLACK202637.790.932 TL
Land Rover Defender 130 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid X-DYNAMIC HSE202621.141.260 TL

Land Rover Discovery Fiyatları

Land Rover Discovery ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 17.285.324 TL (Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE) ile 18.915.834 TL (Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid TEMPEST) arasında.

Land Rover Discovery Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE202617.285.324 TL
Land Rover Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid TEMPEST202618.915.834 TL

Land Rover Discovery Sport Fiyatları

Land Rover Discovery Sport ailesinde 2 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 8.412.464 TL (Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid DYNAMIC S) ile 9.073.481 TL (Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid LANDMARK) arasında.

Land Rover Discovery Sport Fiyatları: 2 versiyon
VersiyonModel YılıFiyat
Land Rover Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid DYNAMIC S20258.412.464 TL
Land Rover Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid LANDMARK20259.073.481 TL

Land Rover Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Land Rover modeli hangisi?

6.878.352 TL ile Land Rover Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S listedeki en ucuz Land Rover.

En pahalı Land Rover modeli hangisi?

49.094.333 TL ile Land Rover Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK listedeki en yüksek fiyatlı Land Rover versiyonu.

Land Rover Range Rover fiyatı ne kadar?

Land Rover Range Rover'in fiyatı 28.015.843 TL'den başlıyor (Range Rover 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid SIGNATURE); en yüksek fiyatlı versiyon 49.094.333 TL (Range Rover 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK). Ailede Range Rover ve Range Rover LWB modelleri var.

Land Rover Range Rover Sport fiyatı ne kadar?

Land Rover Range Rover Sport'un fiyatı 22.022.616 TL'den başlıyor (Range Rover Sport 2.997 cc 300 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC SE); en yüksek fiyatlı versiyon 40.148.561 TL (Range Rover Sport 4.395 cc 615 HP Benzin Mild Hybrid SV BLACK).

Land Rover Range Rover Velar fiyatı ne kadar?

Land Rover Range Rover Velar'ın fiyatı 11.432.607 TL'den başlıyor (Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid S); en yüksek fiyatlı versiyon 12.672.635 TL (Range Rover Velar 1.997 cc 204 HP Dizel Mild Hybrid BELGRAVIA).

Land Rover Range Rover Evoque fiyatı ne kadar?

Land Rover Range Rover Evoque'nin fiyatı 6.878.352 TL'den başlıyor (Range Rover Evoque 1.498 cc 160 HP Benzin Mild Hybrid S); en yüksek fiyatlı versiyon 8.544.667 TL (Range Rover Evoque 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid HOXTON).

Land Rover Defender fiyatı ne kadar?

Land Rover Defender'in fiyatı 14.398.880 TL'den başlıyor (Defender 110 2.997 cc 200 HP Dizel Mild Hybrid ULTIMATE); en yüksek fiyatlı versiyon 37.790.932 TL (Defender 110 4.395 cc 635 HP Benzin Mild Hybrid OCTA BLACK). Ailede Defender 110 ve Defender 130 modelleri var.

Land Rover Discovery fiyatı ne kadar?

Land Rover Discovery'in fiyatı 17.285.324 TL'den başlıyor (Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid DYNAMIC HSE); en yüksek fiyatlı versiyon 18.915.834 TL (Discovery 2.997 cc 350 HP Dizel Mild Hybrid TEMPEST).

Land Rover Discovery Sport fiyatı ne kadar?

Land Rover Discovery Sport'un fiyatı 8.412.464 TL'den başlıyor (Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid DYNAMIC S); en yüksek fiyatlı versiyon 9.073.481 TL (Discovery Sport 1.498 cc 269 HP Benzin Plug-in Hybrid LANDMARK).

Land Rover Fiyatları Değişim Analizi

Her versiyonun fiyatları geçerlilik tarihi sırasıyla; kampanyalı fiyatı olan versiyonlarda kampanyalı fiyat ayrı bir çizgidir.

Şu anki fiyat
28.015.843 TL27 Ekim
Dönem içi en düşük
28.015.843 TL26 Ekim
Dönem içi en yüksek
28.015.843 TL26 Ekim
Değişim
Değişmedi26 Ekim → 27 Ekim
Kayıt sayısı
22 farklı tarih
24.000.00026.000.00028.000.00030.000.00032.000.00026 Eki27 Eki
Kayıtları tablo olarak göster (2)
TarihFiyat
28.015.843 TL
28.015.843 TL

Bu fiyatları, fiyat geçmişini veya grafiği kullanırken kaynak olarak Fiyatı Nedir'i belirtin ve bu sayfaya bağlantı verin: fiyatinedir.net/land-rover-fiyatlari/

Fiyatlar hakkında

Listedeki her fiyat, satırında yazan tarihten itibaren geçerli sıfır araç fiyatıdır ve standart donanımlı araç içindir; metalik renk ve opsiyonel paketler fiyata dahil değildir. Kampanyalı fiyatlar dönemseldir ve stokla sınırlı olabilir; fiyatlar bayiye ve vergi düzenlemelerine göre değişebilir.

Bir versiyonun önceki fiyatlarını satırdaki “Geçmiş” bağlantısından ve sayfadaki fiyat değişim grafiğinden görebilirsiniz.

Yazar ve revizyon bilgisi

Fiyatı Nedir Editör Ekibi

İçerik türü
Fiyat sayfası
İlk yayın
Son fiyat güncellemesi
27 Ekim 2026

Fiyat değişince haber al

Land Rover Fiyatları içinden bir ürün seçin; fiyatı değiştiğinde e-postayla haber verelim. Üyelik gerekmez.

Ürünler yükleniyor…

    Ne zaman haber verelim?