1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?
Afra Saraçoglu Ne Kadar Kazanıyor
0

Yalı Çapkını Dizisinin Seyranı Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor, Star TV’nin hayatımıza kattığı gayet güzel olan Yalı Çapkını dizisi Başrol oyuncusu Afra SARAÇOĞLU oldu. Kadroya yer alan Mert Ramazan DEMİR ile aşk yaşayacakları kaçınılmaz gözüküyor. Peki Güzel oyuncu Afra SARAÇOĞLU kaç para kazanıyor?, Bölüm başı ne kadar alıyor? gibi sorularınızın cevabını sizler için araştırdık.

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliği ile herkesi etkileyen Oyuncu Afra SARAÇOĞLU, yapımın baş karakteri. Seyran karakterini canlandıran Afra SARAÇOĞLU bölüm başına 350 bin TL ve  400 bin TL arasında bir ücret aldığı iddia ediliyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde bir marka ile anlaşma sağladı ve reklam kazancının 3 Milyon TL olduğu bilinmektedir.

Afra Saraçoglu kazanç
Afra Saraçoglu kazanç

Star TV nin yeni gözdesi Yalı Çapkını dizisi yayınlanmaya başladı. Dizide Seyran Karakterine hayat veren Afra SARAÇOĞLU güzelliği ve yetenekleriyle bizleri mest etti. Başarılı oyuncu gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan yalı çapkını dizisine renk katmaktadır.

Afra SARAÇOĞLU Kimdir?

Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelmektedir. 1997 yılında Edremit’te doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazandı. Bu bölümü okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı.

Saraçoğlu oyunculuk kariyerine 2016 yılında İkinci Şans filmi ile başladı. Bu rolü annesinin fotoğrafını Özcan Deniz’e gönderip, rol için deneme çekimine çağrılmasıyla aldı.[ Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı filmde Afra, Yeşilçay’ın kızını oynadı. Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştı. Bu deneyimin ardından 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları adlı ilk dizisinde 50 bölüm boyunca Ece karakterini canlandırdı. 2018 yılında Hummel ve Pantene’in marka yüzü oldu.

Afra Saraçoglu Geliri
Afra Saraçoglu Geliri

İyi Oyun ve Aşk Bu Mu? filmleriyle kariyerine devam eden oyuncu, ardından kadrosunda Mehmet Aslantuğ’un olduğu, 21 bölüm süren Kardeş Çocukları dizisinde yer aldı. 2020’de Öğretmen dizisinde yer aldı.

2021’de Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Yeşilçam’da Çağatay Ulusoy ile birlikte rol aldı. 2021 yılında Cornetto ve Koton markalarının yüzü oldu. Aynı yıl, Nurgül Yeşilçay ile birlikte Bir Barda Bir Gece adlı tiyatro oyununda yer aldı.

Afra SARAÇOĞLU Ne Kadar Kazanıyor?

Yalı Çapkını Son Bölüm İzle bağlantıya tıklayarak Yalı Çapkını dizisini izleyebilirsiniz.

Yalı Çapkını Dizisinde Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan DEMİR Ne Kadar Kazanıyor? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir