Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bebek Bezleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Bebek Bezi Fiyatı  yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Bebek Bezi fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim bez fiyatları
bim bez fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

  • Bim Bebek Bezi Fiyatı 47,90₺dir.
  • Jenny & Willy junior Bebek Bezi = 47,90₺
  • Jenny & Willy X large Bebek Bezi = 47,90₺
  • Jenny & Willy Maxi Bebek Bezi = 47,90₺
jenny willy bebek bezi fiyat
jenny willy bebek bezi fiyat

Bim Bebek Bezi Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Bebek Bezi Markaları Nedir?

Bim’de satılan bebek bezi markası Jenny Willydir.

Bim Bebek Bezi Fiyatı  Ne Kadar?

Jenny & Willy junior Bebek Bezi = 47,90₺

bim bez fiyatları 2021
bim bez fiyatları

Bebek Bezi Nedir?

Çocuk bezi (Amerikan İngilizcesi ve Kanada İngilizcesi) veya bebek bezi (Avustralya İngilizcesi, Yeni Zelanda İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi), kullanıcının tuvalet dışına kirlenmesini önlemek için atık ürünlerini emerek veya içererek dışkılama veya idrar yapmalarını sağlayan bir iç çamaşırı, giysi ya da dış çevre türüdür. Çocuk bezleri kirlendiğinde, genellikle ebeveyn veya bakıcı gibi ikinci bir kişi tarafından değiştirilmeleri gerekir. Bir çocuk bezinin yeterince düzenli bir şekilde değiştirilmemesi, çocuk bezinin kapsadığı alanın çevresindeki cilt problemlerine yol açabilir.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fiyatı Nedir ?