Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bebek Bezleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Bebek Bezi Fiyatı  yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Bebek Bezi fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim bez fiyatları
bim bez fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bebek BezleriFiyatları
Jenny Willy Çocuk Bezi X Large 30’lu105,50TL
Jenny Willy Çocuk Bezi 5 Numara 32’li105,50TL
Jenny Willy Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı60,50TL
Jenny Willy Çocuk Bezi 4 Numara 44’lü105,50TL
Jenny Willy Çocuk Bezi 3 Numara 50’li105,50TL
Jenny Willy Çocuk Bezi 2 Numara 60’lı105,50TL
Jenny Willy Bebek Bezi XL 70’li192,00TL
Jenny Willy Bebek Bezi Junior 82’li192,00TL
Bebek Bezi Maxi 100’lü192,00TL
Bim Bebek Bezi Fiyatları
jenny willy bebek bezi fiyat
jenny willy bebek bezi fiyat

Bim Bebek Bezi Fiyatı Genel Bilgiler

Bim Bebek Bezi Markaları Nedir?

Bim’de satılan bebek bezi markası Jenny Willydir.

Bim Bebek Bezi Fiyatı  Ne Kadar?

Jenny & Willy junior Bebek Bezi = 105,90₺

bim bez fiyatları 2022
bim bez fiyatları

Bebek Bezi Nedir?

Çocuk bezi (Amerikan İngilizcesi ve Kanada İngilizcesi) veya bebek bezi (Avustralya İngilizcesi, Yeni Zelanda İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi), kullanıcının tuvalet dışına kirlenmesini önlemek için atık ürünlerini emerek veya içererek dışkılama veya idrar yapmalarını sağlayan bir iç çamaşırı, giysi ya da dış çevre türüdür. Çocuk bezleri kirlendiğinde, genellikle ebeveyn veya bakıcı gibi ikinci bir kişi tarafından değiştirilmeleri gerekir. Bir çocuk bezinin yeterince düzenli bir şekilde değiştirilmemesi, çocuk bezinin kapsadığı alanın çevresindeki cilt problemlerine yol açabilir.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bim Bebek Bezi Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Bim Bebek Bezi Fiyatları Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Bebek Bezi Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır. Dönem içerisinde gelen zamlar veya fiyat değişkenlikleri de takip edilerek sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Güncellenmemiş fiyat bilgisine ulaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bildirebilir ve güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Anlık kampanya vb gibi indirimlerden diğer kullanıcılarımızdan yararlanmasını isterseniz yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

İlgili İçerik; Çağrı Market Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız Bim Bebek Bezi fiyatı bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgidir. İlgili hizmet veya ürünün direk ilgili firmasından alınan fiyat bilgisini paylaşmaktayız. Hatta gerektiği durumlarda mağazalara veya kurumlara kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız. Bu listeleri derleyip fiyat araştırması sitemizde yayına alarak siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Güncel Bim Bebek Bezi Fiyatları Ne kadar?

Yukarıda bulunan Bim Bebek Bezi Fiyatları listesinde ücret bilgilerini paylaştık. Oradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel olarak sitemizi takibe alabilir ve yeni fiyatları öğrenebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Eğer bir gıda ürünü satın alıyorsanız; ürünün paketinin kapalı olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca özellikle son kullanma tarihini kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Birde örnek vermek gerekirse bakır cezve ve benzeri ürünlerde ürünün fiziki durumunu ve zehirlenme gibi durumlara yol açan kalay kontrolünü yapmayı unutmayınız. Özellikle Gıda alışverişlerinizde ürünlerin paket durumunu ve son kullanım tarihi kritik önem taşımaktadır.

Zamlı Bim Bebek Bezi Fiyatları

Güncel ve Zamlı Bim Bebek Bezi fiyatlarını sizler için yukarıda paylaştık. Bim Bebek Bezi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bu neticede Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırmış olursunuz. Daha sonrasında karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Bebek Bezi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz.

Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden Bim Bebek Bezi fiyatları gibi benzer fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net kurulduğu günden bu güne sizlere hizmet vermektedir.

Bim de Bebek Bezi Fiyatı

Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Fiyat araştırmaları sağlamak için Fiyatı Nedir sitemizi takip edebilir, Bim Bebek Bezi Fiyatları gibi güncel fiyat bilgilerine ulaşabilir, ve karşılaştırabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu yazımızdan aşağıdaki sorulara cevap bulabilirsiniz,

Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi fiyatı, Bim Bebek Bezi ne kadar, Bim Bebek Bezi piyasası, güncel Bim Bebek Bezi fiyatları, yeni Bim Bebek Bezi fiyatları, zamlı Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi zam aldı mı, Bim Bebek Bezi kaç para, Bim Bebek Bezi fiyatı ne, Bim Bebek Bezi, Bim Bebek Bezi nedir, yeni yıl Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi fiyat, güncel Bim Bebek Bezi.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?