1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatı

Jenny Willy Çocuk Bezi, Sleepy Çocuk Bezi

Bim Bebek Bezi Fiyatları
Bim Bebek Bezi Fiyatları
0

Bim Bebek Bezi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bebek Bezleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Bebek Bezi Fiyatı  yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Bebek Bezi fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Bebek Bezi fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

Bim Bebek Bezi Fiyatları

 • Jenny Willy Çocuk Bezi X Large 30’lu Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 5 Numara 32’li Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı Fiyatı 70,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 4 Numara 44’lü Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 3 Numara 50’li Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 2 Numara 60’lı Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi XL 70’li Fiyatı 102,00 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi Junior 82’li Fiyatı 102,00 TL
 • Bebek Bezi Maxi 100’lü Fiyatı 102,00 TL
Bebek BezleriFiyatları
Jenny Willy Çocuk Bezi X Large 30’lu Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 5 Numara 32’li Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı Fiyatı70,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 4 Numara 44’lü Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 3 Numara 50’li Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 2 Numara 60’lı Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Bebek Bezi XL 70’li Fiyatı102,00 ₺
Jenny Willy Bebek Bezi Junior 82’li Fiyatı102,00 ₺
Bebek Bezi Maxi 100’lü Fiyatı102,00 ₺
Bim Bebek Bezi Fiyatları
bim bez fiyatları
bim bez fiyatları

Bim Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

Bim Sleepy bebek BeziFiyatı
Sleepy Natural 1 Numara Yenidoğan 210’lu Bebek Bezi Fiyatı314 ₺
Sleepy Natural 2 Numara Mini 210’lu Bebek Bezi Fiyatı359 ₺
Sleepy Natural 3 Numara Midi 336’lı Bebek Bezi Fiyatı600 ₺
Sleepy Natural 4 Numara Maxi 304’lü Bebek Bezi Fiyatı596 ₺
Sleepy Natural 5 Numara Junior 80’li Külot Bez Fiyatı220 ₺
Sleepy Natural 6 Numara XLarge 88’li Bebek Bezi Fiyatı319 ₺
Bim de Satılan Sleepy bebek Bezi
jenny willy bebek bezi fiyat
jenny willy bebek bezi fiyat

Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları

Bebek BezleriFiyatları
Jenny Willy Çocuk Bezi X Large 30’lu Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 5 Numara 32’li Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı Fiyatı70,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 4 Numara 44’lü Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 3 Numara 50’li Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Çocuk Bezi 2 Numara 60’lı Fiyatı115,50 ₺
Jenny Willy Bebek Bezi XL 70’li Fiyatı202,00 ₺
Jenny Willy Bebek Bezi Junior 82’li Fiyatı202,00 ₺
Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları

Bim Bebek Bezi

Çocuk bezi (Amerikan İngilizcesi ve Kanada İngilizcesi) veya bebek bezi (Avustralya İngilizcesi, Yeni Zelanda İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi), kullanıcının tuvalet dışına kirlenmesini önlemek için atık ürünlerini emerek veya içererek dışkılama veya idrar yapmalarını sağlayan bir iç çamaşırı, giysi ya da dış çevre türüdür. Çocuk bezleri kirlendiğinde, genellikle ebeveyn veya bakıcı gibi ikinci bir kişi tarafından değiştirilmeleri gerekir. Bir çocuk bezinin yeterince düzenli bir şekilde değiştirilmemesi, çocuk bezinin kapsadığı alanın çevresindeki cilt problemlerine yol açabilir. Bim Marketlerde uygun fiyatlı Jenny Willy Bebek Bezi satışı yapmaktadır.

Jenny Willy Bebek Bezi

Jenny Willy Bebek Bezi daha önce Evyap tarafından üretilmekteydi. Güncel olarak Jenny Willy bebek bezleri Turkuvaz adında bir firma tarafından üretiliyor. Jenny Willy Bebek bezi kiloya göre numaraları aşağıdaki gibidir;

 • 2 ile 5 kilo arası bebekler için Yenidoğan
 • 3 ile 6 kilo arası bebekler için 2 numara
 • 4 ile 9 kilo arası bebekler için 3 numara
 • 5 ile 10 kilo arası bebekler için 4 numara
 • 7 ile 14 kilo arası bebekler için 5 numara

Jenny Willy Bebek Bezi uygundur. Güncel Jenny Willy Bebek Bezi fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Jenny Willy Çocuk Bezi X Large 30’lu Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 5 Numara 32’li Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı Fiyatı 70,50 TL’dir.
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 4 Numara 44’lü Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 3 Numara 50’li Fiyatı 115,50 TL’dir.
 • Jenny Willy Çocuk Bezi 2 Numara 60’lı Fiyatı 115,50 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi XL 70’li Fiyatı 202,00 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi Junior 82’li Fiyatı 202,00 TL
bim bez fiyatları 2022
bim bez fiyatları

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bim Bebek Bezi Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Bim Bebek Bezi Fiyatları Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Bebek Bezi Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır. Dönem içerisinde gelen zamlar veya fiyat değişkenlikleri de takip edilerek sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Güncellenmemiş fiyat bilgisine ulaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bildirebilir ve güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Anlık kampanya vb gibi indirimlerden diğer kullanıcılarımızdan yararlanmasını isterseniz yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Bim Bebek Bezi Fiyatları Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız Bim Bebek Bezi fiyatı bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgidir. İlgili hizmet veya ürünün direk ilgili firmasından alınan fiyat bilgisini paylaşmaktayız. Hatta gerektiği durumlarda mağazalara veya kurumlara kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız. Bu listeleri derleyip fiyat araştırması sitemizde yayına alarak siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Güncel Bim Bebek Bezi Fiyatları Ne kadar?

Yukarıda bulunan Bim Bebek Bezi Fiyatları listesinde ücret bilgilerini paylaştık. Oradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel olarak sitemizi takibe alabilir ve yeni fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bim bebek bezi kim üretiyor?

Bim marketlerde satılan Jenny Willy bebek bezi hem ambalaj değiştirdi hem de tedarikçi (üretici firma) değiştirdi. Daha önce Evyap tarafından üretilen Jenny Willy bebek bezleri Turkuvaz adında bir firma tarafından üretiliyor.

Sleepy bebek bezi nasıl?

Sleepy Bebek Bezi kullananların büyük bir çoğunluğu ürün için olumlu yorum yapıyor. Öne çıkan olumlu yorumlar arasında bezin emiciliğinin ve yumuşaklığının çok iyi olduğu ayrıca ıslaklık göstergesi sayesinde pişik ve tahriş yapmaması yer alıyor.

Jenny Willy 4 numara kac kilo?

Jenny & Willy Bebek Bezi 4 Beden 8-18 kg.

2 aylık bebek kaç numara bez kullanır?

Buna bağlı olarak “2 numara bebek bezi kaç aylıkken kullanılır?” sorusunun cevabı bebeğinizin kilosuna bağlıdır. Sağlıklı normal bir bebek 2-3 aylıkken 2 beden bebek bezi kullanabilir.

Jenny Willy ne demek türkçesi?

bim mağazalarında satılan, diğer bezlere kıyasla nerdeyse yarı yarıya ucuz ama kaliteli bebek bezi. ismi acayip falsolu olan bebek bezi. argoda kuku ve pipi anlamına geliyor.

Kaliteli bebek bezi nasıl anlaşılır?

En sonunda bir bebek bezi markasında karar kıldıysanız, bebek bezinin iyi bir emiciliği, ıslaklık gösterge çizgileri, yumuşak ve nefes alabilir dokuda olması ve bebeğinizin cildini sararken aynı zamanda da rahatça hareket etmesini engellememesi gibi unsurları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Zamlı Bim Bebek Bezi Fiyatları

Güncel ve Zamlı Bim Bebek Bezi fiyatlarını sizler için yukarıda paylaştık. Bim Bebek Bezi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bu neticede Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırmış olursunuz. Daha sonrasında karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Bebek Bezi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz.

Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden Bim Bebek Bezi fiyatları gibi benzer fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net kurulduğu günden bu güne sizlere hizmet vermektedir.

Bim de Bebek Bezi Fiyatı

Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Fiyat araştırmaları sağlamak için Fiyatı Nedir sitemizi takip edebilir, Bim Bebek Bezi Fiyatları gibi güncel fiyat bilgilerine ulaşabilir, ve karşılaştırabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu yazımızdan aşağıdaki sorulara cevap bulabilirsiniz,

Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi fiyatı, Bim Bebek Bezi ne kadar, Bim Bebek Bezi piyasası, güncel Bim Bebek Bezi fiyatları, yeni Bim Bebek Bezi fiyatları, zamlı Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi zam aldı mı, Bim Bebek Bezi kaç para, Bim Bebek Bezi fiyatı ne, Bim Bebek Bezi, Bim Bebek Bezi nedir, yeni yıl Bim Bebek Bezi fiyatları, Bim Bebek Bezi fiyat, güncel Bim Bebek Bezi, jenny willy bebek bezi fiyatı, jenny willy bebek bezi fiyatları, jenny willy bebek bezi ne kadar?.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bebek Bezi ile alakalı bağlantılar;

Migros Bebek Bezi Fiyatları

Seç Market Bebek Bezi Fiyatları

Onur Market Bebek Bezi Fiyatları

File Market Bebek Bezi Fiyatları

Çağrı Market Bebek Bezi Fiyatları

Metro Market Bebek Bezi Fiyatları

Şok Bebek Bezi Fiyatları

A101 Bebek Bezi Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir