Bim Cicibebe Fiyatları

Bim Cicibebe Fiyatları

Bim Cicibebe Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Cicibebe fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bebek Bisküvileride güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Cici Bebe Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Cici Bebe fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Cicibebe fiyatı yeni yıl içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim cicibebe
bim cicibebe

Bim Cicibebe Fiyatları

Bim CicibebeFiyatları
Ülker 1000 gr Bebek Bisküvisi Fiyatı56,45 TL
Eti Cicibebe Bisküvi 1000 G Fiyatı59,90 TL
Bim Cicibebe Fiyatları

Bim Cicibebe Fiyatı  ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Bebe Bisküvi Markaları Nedir?

Bim’de satılan Bebe Bisküvisi markaları Ülker ve Etidir.

Bim Cicibebe Fiyatı Ne Kadar?

Eti Cicibebe Bebek Bisküvisi = 59,90 TL

bim bebe bisküvisi fiyatı
bim bebe bisküvisi fiyatı

Bebe Bisküvisi Neden Zararlı?

Fabrikasyon sistemiyle üretilen bisküviler çok yüksek sıcaklıklarda fırınlanıyor ve bu da yağlardan “Akrilamid” denen bir madde salınımına neden oluyor. Ki maalesef bu madde de zamanla vücutta birikerek kanserojen etki yaratabilmekte

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Cici Bebe kalorisi yüksek bir besindir. Özellikle de çocuklarda kilo artışı için tercih edilmektedir. Kilo alma problemi yaşayan kişilerin de süt ile tükettiği bilinmektedir. Lif ve nişasta içerdiği için kilo alımına neden olur.

bim cicibebe fiyatı
bim cicibebe fiyatı

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz; Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?