1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Deterjan Fiyatı

Bim'de Peros, Alo, Artmatik, Bill Matik, Omo Deterjan

Bim Deterjan Fiyatları
Bim Deterjan Fiyatları
0

Bim deterjan fiyatlarının 2023 yılı itibariyle güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bim’de Peros ve Bingo deterjan fiyatları ne kadar? Birlikte inceleyelim. Temizlik işlerinde kullanılan deterjanlar, hayatımızın her alanında neredeyse sıklıkla kullanılır. Bu nedenle de Bim deterjan fiyatları, hem avantajlı fiyatı hem de performansı nedeniyle tercih edilmektedir. Bim’de deterjan fiyatları;

Bim DeterjanFiyatları
8 KG Peros Renkli/Beyaz Toz Deterjan149.90 ₺
6 KG Alo Beyaz/Renkli135.00 ₺
8 KG Artmatik Toz Deterjan109.50 ₺
5 KG Artmatik Toz Deterjan89,5 ₺
5 KG Bill Matik Toz Deterjan99,5 ₺
5 KG Omo Matik Active Fresh Beyaz Toz Deterjan125.00 ₺
Bim Deterjan Fiyatı

Bim deterjan fiyatları güncel olarak 89.50 TL‘den başlamaktadır. Bim’de deterjan markasına ve miktarına bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Bim Marketlerde Artmatik markasına ait deterjanları bulabilirsiniz. Peros, Alo, Bill Matik ve Omo gibi markalarında deterjanına Bim’de ulaşabilirsiniz.

Bim’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz Bim ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Bim Peros Deterjan Fiyatları

Peros markasına ait deterjanlar 2 çeşit olarak satışa sunulur. İlki Renkliler (Color Toz Deterjan) diğeri ise beyazlardır. Bim Peros deterjan fiyatları günümüzde 149,90 TL‘dir. Beyaz ve renkliler için ayrılan peros deterjanların iki çeşit ürünününde fiyatı aynıdır. Miktar olarak ise 8 KG olarak satışa sunulur.

Bim Alo Deterjan Fiyatları

Bim’de Alo markasına ait deterjanlarda bulunmaktadır. Alo markasında da beyaz ve renkli olarak ayrım vardır. İki çeşit ürünün fiyatı da 135 TL‘dir. Miktar olarak ise 6 kilodur.

Bim Artmatik Deterjan Fiyatları

Bim marketlerinde müşterilerin sıklıkla satın aldığı Bim Art Matik 8 KG fiyatı da oldukça avantajlı. Art Matik toz deterjanlar hem renkli hem de beyaz yıkamalar için 2 çeşitten oluşur. Her ikisinde de fiyat aynı olmakla birlikte Bim Art Matik 8 KG fiyatı 109,50 TL’dir. Eğer 5 KG olan ürünü tercih ederseniz 5 KG Artmatik Toz Deterjan fiyatı 89,50 TL‘dir.

Bim Deterjan Fiyatı

Bim dışında süpermarket deterjan fiyatları:

A101 Deterjan Fiyatları

Migros Deterjan Fiyatları

Bim Yumuşatıcı Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir