Bim Ekmek Fiyatları

Bim Ekmek Fiyatları

Güncel bim ekmek fiyatları kullanıcılar arasında oldukça sık araştırılan bir üründür. Ekmek sofraların en temel ihtiyaçlarından biridir. Her yemekte tüketilen ve eskilerin tabiriyle katık denilen ekmeğin bir çok türü vardır. Kullanılan una ve şekillerine göre çeşitlilik gösteren ve isimlendirilen ekmekler, herkes tarafından tüketilen temel besin kaynağıdır. İçeriğine göre kalori miktarı artan ekmek tam bir karbonhidrat deposudur. Çoğu diyet listesinde yer almayan ekmek kilo aldıran temel besinlerden biridir. Ekmek fiyatları çoğu yerlerde aynı olsa da yer yer il ve semtlere göre değişiklik gösterebilir. Son zamanlarda yapılan bazı zamlar ekmeklerinde fiyatını etkilemiştir. Fırınlarda ekmek fiyatları türüne göre değişmektedir.

Bim Ekmek Fiyatı
Bim Ekmek Fiyatı

Bim Ekmek Fiyatları

Türkiye’nin en büyük mağaza zinciri olan Bim Marketlerde de ekmek ve çeşitleri oldukça uygun fiyata yer almaktadır.

Bim EkmekFiyatları
Bim’de 200 Gr Ekmek Fiyatı14,90 TL
Bim’de 400 Gr Ekmekçik Çavdar Ekmek Fiyatı14,50 TL
600 Gr Büyük Ekmek Fiyatı14,50 TL
200 Gr Tandır Ekmeği Fiyatı13,90 TL
200 Gr Galeta Fiyatı15,50 TL
400 Gr Yufka Ekmek Fiyatı16,50 TL
12’li Lavaş Fiyatı18,50 TL
200 Gr Odun Ekmeği Fiyatı14,50 TL
200 Gr Simit Ekmek Fiyatı15,50 TL
Bim Ekmek Fiyatları
Güncel Bim Ekmek Fiyatları
Güncel Bim Ekmek Fiyatları

Son zamanlarda Bim marketlerin birçoğunda ekmek çeşitleri dışında börek, açma simit ve kek gibi unlu mamullere de yer verilmektedir.

2022 Bim Ekmek Fiyatları
Bim Ekmek Fiyatları

Bim Ekmek Çeşitleri ; Tava ekmeği, odun ekmeği, tam buğday ekmeği, simit ve açma, hamburger ekmeği, tost ekmeği(kepekli ,tam buğday ve sade), sandviç ekmeği, köy ekmeği, katmer, bazlama, lavaş , yufka ekmek gibi çeşitleri vardı.

Bim’de hangi ekmekler var?

Bim marketleri, ekonomik fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de en sık tercih edilen marketlerden biridir. Bim, müşterilerine farklı çeşitlerde ekmekler sunarak her zevke hitap etmeyi hedeflemektedir.

Bim marketlerinde, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, kepekli ekmeği, somun ekmek, köy ekmeği, çıtır ekmeği ve benzeri ekmekler bulunmaktadır. Tam buğday ekmeği, içerdiği yüksek lif oranı sayesinde sindirim sistemi sağlığına faydalıdır. Çavdar ekmeği ise kan şekeri kontrolüne yardımcı olurken, kepekli ekmek ise tokluk hissi vererek kilo kontrolüne yardımcı olabilir.

  • Unlüx Gurme Susamlı Hamburger Ekmeği 400 g.
  • Unlüx Susamlı Sandviç 400 g.
  • Sanitta Panko 200 g.
  • Ekmecik Mini Baget Ekmek 10×37 g.
  • Tandoor Tortilla&Lavaş 15 cm 200 g.
  • Ekmekcik Ekmek Tost Tam Buğday 350 gr.
  • Ekmekcik Kepekli Ekmek 400 g.
  • Ekmekcik Tost Ekmeği

Bim marketlerinin en popüler ekmekleri arasında somun ekmek ve köy ekmeği yer almaktadır. Somun ekmek, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alırken, köy ekmeği de geleneksel lezzetiyle öne çıkmaktadır. Ayrıca, Bim marketlerinde bulabileceğiniz çıtır ekmeği de atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.

Bim marketlerindeki farklı ekmek çeşitleri sayesinde müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerine göre seçim yapmaları mümkündür. Ekmeklerin yanı sıra, Bim marketlerinde taze pasta, börek, poğaça gibi unlu mamuller de bulunmaktadır. Bim’in geniş ürün yelpazesi, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri uygun fiyatlarla sunarak, tüketicilerin vazgeçilmez alışveriş noktalarından biri olmayı başarmaktadır.

Bim lavaş Fiyatı
Bim lavaş Fiyatı

Diyet yapanlar hangi ekmeği yemeli?

Diyet yapanların beslenme programında ekmek tüketimi de önemli bir yere sahiptir. Diyetisyenler, diyet yapanların tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, kepekli ekmek ve çıtır ekmek gibi tam tahıllı ve lif oranı yüksek ekmekleri tercih etmelerini önermektedirler.

Tam buğday ekmeği, beyaz undan yapılan ekmeklere göre daha fazla lif içermesi nedeniyle tokluk hissi verir ve sindirim sistemi sağlığına faydalıdır. Aynı zamanda, tam buğday ekmeği kan şekerinin daha yavaş yükselmesine yardımcı olur ve bu da açlık hissini kontrol etmeye yardımcı olabilir.

Çavdar ekmeği, kan şekeri kontrolüne yardımcı olmasının yanı sıra, doyurucu bir ekmek türüdür. Çavdar ekmeği, yüksek lif oranı sayesinde bağırsak sağlığına da faydalıdır. Kepekli ekmek ise, tam buğday ekmeğine benzer şekilde, lif oranı yüksek bir ekmek türüdür ve tokluk hissi verir.

Çıtır ekmek, genellikle tam buğday veya kepekli unla yapılmaktadır. İnce dilimler halinde hazırlanabilen çıtır ekmek, atıştırmalık olarak da tüketilebilir ve düşük kalorili bir alternatiftir.

Diyet yapanların, rafine edilmiş beyaz ekmek tüketimini mümkün olduğunca azaltmaları gerekmektedir. Rafine edilmiş beyaz ekmekler, lif oranı düşük olduğu için çabuk acıkmanıza sebep olabilirler. Diyetisyenler, diyet yapanların ekmek tüketiminde, tam tahıllı ekmekleri tercih etmelerini ve ekmek tüketim miktarını da günlük kalori alımına göre ayarlamalarını önermektedirler.

Ekmekcik markasının yer aldığı bim marketlerde ekmek fiyatları da piyasaya göre oldukça düşük ve her bütçeye uygundur.

Bim ürünleri içerisinde yer alan ekmek fiyatlarını sizlerle paylaştık.

Bim Ekmek Fiyatları

Bim ürünleri kategorimizden diğer ürünlerin fiyatlarına da bakabilir, Dilerseniz sitemizdeki arama butonundan Bim ürünü gibi istediğiniz ürün fiyatına erişebilirsiniz.

Bim Ekmek Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Marketlerde ekmek ne kadar?

Marketlerde satılan ekmeklerin fiyatları: Tekli ekmek fiyatı: 5,00 TL, Tam buğday ekmek fiyatı: 10,00 TL, Köy ekmeği fiyatı: 13,00 TL, Baget ekmek fiyatı: 8,00 TL, Tava ekmek fiyatı: 8,00 TL ve Lavaş ekmek fiyatı: 8,00 TL’dir.

Bim’de ekmek var mı?

BİM’in yüksek kalite, düşük fiyat anlayışıyla hizmet verir. Sattığı ürünlerde yer alan makarna ve pirinç gibi temel tüketim maddeleriyle birlikte, ekmek te olmaktadır.

BİM tam buğday ekmeği kaç gram?

Bim de etiketinde 300 gr yazan tam buğday ekmek 300 Gramdır.

Bim tam buğday ekmeği 1 dilim kaç kalori?

Tam buğday ekmek kalori değerleri dilim ve gramajlarına göre şu şekildedir: 1 çok ince dilim (20 gr) tam buğday ekmeği 51 kcal. 1 ince dilim (25 gr) tam buğday ekmeği 64 kcal.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konularımızda Dikkatinizi Çekebilir

Bim Garnitür Fiyatları

Bim Biryağ Fiyatları

Bim Nutella Fiyatları

Bim Bebek Bezi Fiyatları

Bim Televizyon Fiyatları

Bim Pirinç Fiyatları

Bim Eldiven Fiyatları

Bim Pastırma Fiyatı

Bim Kahve Fiyatları

Bim Telefon Fiyatları

Bim Ekmek Fiyatları

Bim Deterjan Fiyatları

Ekmek Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?