Bim Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları zamlardan sonra sıkça araştırılmaktadır. Son gelen zamlardan sonra aktif olarak Bim marketlerde satılan un fiyatları merak edilmektedir. Fiyat araştırma platformu olarak sizler için güncel bim un fiyatları listesini hazırladık. Buna göre bim marketlerde unların ne kadara satışa sunulduğu aşağıda yer almaktadır.

Bim Un Fiyatları

KGFiyat
Bim Efsane Un 1KG Fiyatı 10,75 TL
Bim Efsane Un 2 kg22.50 TL
Bim 5 kg un Efsane Un53.50 TL
Bim Efsane Un 10 kg fiyatı110 TL
Bim Efsane Un Fiyatları

bim un
bim un

Bim Market Fiyatları listesine bakabilir, dilerseniz yazımıza da bakabilirsiniz.

BİM’de Un Fiyatları

Bimde un fiyatları neredeyse her hafta değişmektedir. Bim Un Fiyatları güncel halini sizler için sürekli burada yayınlıyor olacağız. fiyatinedir.net sitesini takip ederek güncel fiyatlara, bim un fiyatlarında olduğu gibi ulaşabilirsiniz. Bim un fiyatı hakkında fikirlerinizi bize yorumlar kısmından bildirebilirsiniz.

bim 5 kg un fiyatı
bim 5 kg un fiyatı

Bim’de 10 kiloluk un kaç TL?

Bim markette satılan efsane un markasına ait 10 kiloluk fiyatı şu şekildedir; Bim’de 10 kiloluk efsane un 110 TL ye satılmaktadır. Efsane markasıyla beraber farklı markalarda yer almaktadır. Bim markette en çok tercih edilen un markası efsane undur.

Bim Market 1 kg un kaç TL?

Bim marketteki un fiyatları son zamlardan sonra sürekli araştırılmaktadır. Bim Market 1 KG Un Fiyatı 11 Liradır. Fakat Bim marketlerde 1KG un satışı kolay kolay bulunmamaktadır, minimum 2 Kilogramlık paketler mevcuttur.

Alışverişinizi son güne bırakmadan daha güvenli bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Bim un fiyatları verilerini kontrol edip dışarı bu şekilde çıkabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi daha rahat planlayabilecek ve harcamalarınızı kontrol altında tutabileceksiniz.

Bim’de 5 kilo un fiyatı ne kadar?

Bim 5 Kg un fiyatı her hafta hatta neredeyse her gün değişkenlik gösterebiliyor. Ancak en son ki etiketlere göre 5 kg un fiyatları Bim marketlerde 53.50 TL olarak satılmaktadır. En net fiyatları öğrenmek için mutlaka en yakın Bim şubesini ziyaret edebilir veya sitemizden fiyatları takip edebilirsiniz.

Son dönemlerde evde unlu mamuller yapımı oldukça artış gösteren bir trend olmuştur. Dışarıyla temasını kesmek isteyen kişiler un ve maya gibi malzemeleri temin ederek evde ekmeklerini kendileri yapmaktadır.

Bu nedenle markette vakit kaybı yaşamadan hemen çıkabilmek için istedikleri ürünlerin fiyat listesini çıkarmaktadır. Uzun süreli kullanabilmek ve dışarıyla teması en aza indirebilmek için ise bim un fiyatları 5 kg konusu sık sık incelenmektedir.

Kaliteli ve ekonomik market alışverişi denilince akla ilk gelen marketlerden biri olan Bim’de birçok temel gıda malzemesine ulaşmak mümkündür.

İlgili İçerik: Bim Garnitür Fiyatları

Bir önceki yazımızda belirttiğimiz üzere genel olarak 2 kilogram ve 5 kilogram şeklinde un satışı gerçekleştirilmektedir. Bim un fiyatı yazımızda bulunan fiyat bilgisi sayesinde 5 kg olan un çeşidinin verilerine ulaşabileceksiniz. Sizlerle paylaştığımız Bim un fiyatları 5 kg detayları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Genel ekonomik durumlara bağlı olarak fiyatlarda artış veya azalma olabilir.

Bim Un Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Bim efsane un kaç TL?

Bim Efsane Un Fiyatı, 2023 yılında 22.50 TL'dir. Bu Fiyat 2 kg lik Efsane Un Fiyatıdır. Ayrıca Bim Efsane Un 5 kg fiyatı 53.50 TL'dir. Bim Efsane Un 10 kg fiyatı 110 TL'dir.

Un fiyatları ne kadar?

Un Fiyatları ne kadar sorusu marketlere göre farklılık gösterir. Şuanda Un fiyatları listesinde bim efsane un 5 kg si 53,50 TL'dir.

Fiyatı Nedir ?

3 YORUM

  1. Avatar

    Bursa Büyükorhan da un ne zaman indirim var

  2. Avatar

    artık indirim olmadan bir şey alamıyoruz valla fiyat bilgilendirdiğiniz için sağolun

  3. Avatar

    indirim diye bir şey kalmadı artık, rezalet bir durumdayız.

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?