1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Salça Fiyatı

Yurdum Salça, Tat Salça ve Tamek Domates Salçası

Bim Salça Fiyatları
Bim Salça Fiyatları
0

Mutfakların vazgeçilmezlerinden biri olan salça, yemeklere kattığı tat ve lezzet ile sofralarımızın baş tacıdır. Salça, yemeklerin ana malzemelerinden biri olarak özellikle Türk mutfağında sıkça kullanılır. Peki Bim’de salça fiyatları ne kadar? Bu yazımızda sizlere Bim salça fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Bim Salça Fiyatları

bim domates salçası
bim domates salçası

Bim marketlerinde salça çeşitliliği oldukça geniştir. Domates, biber, acı biber, tatlı biber gibi farklı türlerde ve ambalajlarda salçalar bulabilirsiniz. Bu çeşitlilik, her tarif için ihtiyacınıza uygun bir salça seçmenizi kolaylaştırır. Bim’de güncel salça fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Tamek Domates Salçası 700 Gr fiyatı 38,50 TL,
 • Tat Biber Salçası 1450 Gr fiyatı 109,50 TL,
 • Yurdum Domates Salçası 830 Gr fiyatı 38 TL,
 • Tat Domates Salçası 830 Gr fiyatı 46 TL‘dir.

Bim Salça Fiyat Tablosu

Bim SalçaFiyatları
Tat Domates Salçası 830 Gr46₺
Tat Biber Salçası 1450 Gr109,50₺
Yurdum Domates Salçası 830 Gr38₺
Tamek Domates Salçası 700 Gr38,50₺
Bim Salça Fiyatları

Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Salça Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bim Domates Salçası Fiyatları

Türk mutfağının temel bileşenlerinden biri olan domates salçası, yemeklere karakteristik bir lezzet ve renk katmanın yanı sıra sağlık açısından da birçok fayda sunar. Hem ev yapımı tariflerin vazgeçilmezi hem de pratik hazırlıkların kurtarıcısı olan domates salçası, Bim marketlerinde uygun fiyatları ile sofralarımızı zenginleştiriyor

 • Bim’de
 • Tamek Domates Salçası 700 Gr fiyatı 38,50 TL, Yurdum Domates Salçası 830 Gr fiyatı 38 TL, Tat Domates Salçası 830 Gr fiyatı 46 TL‘dir.

Bim Biber Salçası Fiyatları

bim salçası
bim salçası

Bim marketlerindeki biber salçası fiyatları, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan bu ürünün ekonomik ve çeşitli seçeneklerini sunarak sofraları renklendiriyor. Biber salçası, yemeklere yoğun bir tat ve karakteristik bir renk katarken, onun sağlığa olan faydaları da bilinir. Bim’de Tat markasına ait 1.450 Gr ağırlığa sahip biber salçası fiyatı 109,50 TL’dir.

Bim Salça Fiyatları

Bim Salça Fiyatları Hakkında S.S.S.

Bim marketlerinde hangi markaların salçası bulunur?

Bim’de Tam, Yurdum ve Tamek markalarına ait biber ve domates salçaları bulunmaktadır.

Salça nasıl saklanmalıdır?

Salça, serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Ayrıca açıldıktan sonra buzdolabında saklamak tavsiye edilir. Ürünün ambalajını sıkıca kapatmak, salçanın tazelik ve kalitesini korumaya yardımcı olur.

Bim marketlerindeki salça fiyatları uygun mu?

Evet, Bim marketlerinin genel özelliği uygun fiyatlar sunmasıdır. Salça fiyatlarında da genellikle ekonomik seçenekler sunar.

İlgili bağlantılar:
A101 Domates Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir