1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Salça Fiyatı

Yurdum Salça, Tat Salça ve Tukaş Domates Salçası

Bim Salça Fiyatları
Bim Salça Fiyatları
0

Bim Salça Fiyatı merak eden kullanıcılar, Bim Salça Fiyatları veya Bim Salça Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması web sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Güncel Bim Salça Fiyatları bilgisine buradan her zaman ulaşabilirsiniz. Sizler için Güncel Bim Salça FiyatıZamlı Bim Salça Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Bim Salça Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Bim Salça Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Bim Salça Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya, kuruluşa, firmaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Bim Salça Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Bim Salça Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Belirli aralıklar ile fiyat listemizi güncellemekteyiz.

Bim Salça Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Bim Salça Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Bim Salça Fiyatı ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Bim Salça Fiyatı yer almaktadır. Peki, bu zam durumu Bim Salça fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Bim Salça Fiyatı ne kadar? Zamlı Bim Salça fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Bim Salça MarkasıFiyatları
Yurdum Domates Salçası 830 GR38 ₺
Tukaş Domates Salçası 700 GR42 ₺
Yurdum Domates Salçası 4300 GR122 ₺
Tat Domates Salçası 830 GR46 ₺
Salça Fiyatları
 • Bimde Yurdum Domates Salçası 830 GR 38 TL‘dir.
 • Bim markette Tukaş Domates Salçası 700 GR 42 TL‘dir.
 • Bim de satılan Yurdum Domates Salçası 4300 GR 122 TL‘dir.
 • Bim raflarında Tat Domates Salçası 830 GR 46 TL‘dir.

Paylaştığımız Bim Salça Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

bim domates salçası
bim domates salçası

Bim Salça Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar halinde Bim Salça Fiyat listesi güncellenmektedir. Liste sizler için sürekli güncel tutulmaktadır.

Bim Salça gibi ürün veya hizmete ödeme yapmadan önce gerekli incelemeler ve karşılaştırmaları yaparak en uygununu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Fiyat ve performans öncelikli tercihiniz olmalıdır. Sitemizi takip ederek gerekli karşılaştırma ve fiyat araştırmalarını rahatça yapabilirsiniz.

Bim Salça Markaları

Bimde aktif olarak satılan salça markaları aşağıdaki gibidir; “Bim’de hangi salça var?” sorunuzun cevabı olacaktır.

 • Tat
 • Yurdum
 • Tukaş

Bim Salça Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Bim Salça Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

bim salçası
bim salçası

Bim Salça Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Bim Salça Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Bim Salça Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Bim Salça fiyatı? Güncel Bim Salça fiyatı ve ucuz Bim Salça Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Salça Fiyatları

Bim Salça Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bim Salça Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bim Salça fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bim Salça Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bim Salça hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Salçanın kilosu ne kadar 2023?

Köy salçası fiyatı 2023 yılında ortalama 70-100 TL aralığındadır.

Bim Markette Hangi Marka Salçalar var?

Bim şubelerinde Tat, Yurdum, Tukaş markalarına ait salçaları bulabilirsiniz.

Hazır salça fiyatları ne kadar?

Hazır salçalarda ortalama fiyatlar şu şekildedir; Migros 830 gr Domates Salçası 39,43 TL’dir. GAZİANTEP EV YAPIMI DOMATES SALÇASI 5KG 40,98 TL’dir. Beşler 4300 gr Domates Salçası 41,67 TL’dir.

25 kilo domatesten kac kilo salça çıkar?

Ortalama 10 kilo domatesten 1 kilo salça çıkar yani, 25 kilo domatesten ortalama 2,5 kilo salça çıkacaktır.

Salça fiyatları neden bu kadar arttı?

Maalesef düşük verim salça fiyatlarına zam olarak yansıyor ve fiyatları arttırıyor. Tarladan başlayan süreçteki düşük verim salça fiyatlarının artmasına neden oluyor.

Bir kilo Öncü salça kaç lira?

1 kilo Öncü salça ortalama 70 TL’dir.

Bim Salça gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda mutlaka kullanıcı, tüketici yorumlarını da okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede para vereceğiniz ürün veya hizmetin artı ve eksi yönlerini değerlendirip daha doğru bir sonuca varabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar;
Salça Makinası Fiyatları

Köy Tipi Salça Makinası Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Un Fiyatları

Bim Un Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir