Bim Cif Fiyatı

Bim Cif Fiyatı

Güncel Bim Cif Fiyatı

Merhaba, Bim Cif Fiyatı, bim mr bee cif fiyatı, bim cif fiyatı , cif krem 500 ml fiyatı bim, bim cif krem fiyati, cif bim fiyat, bim mr bee cif fiyatı  gibi aramalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Ev hanımlarının vazgeçilmez ürünü olan cif fiyatlarını sizler için hazırladık. Kullanım alanı çok geniş olan cif temizlik ürününün fiyatı merak konusu olmuştur. Bim gibi uygun fiyat ve kaliteli ürünler satışı yapan mağazaların cif fiyatları merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlerle bim cif fiyatı‘nı paylaşıyoruz.

bim cif fiyatı 2022
bim cif fiyatı

Bim Cif Fiyatı

Reyonlardan güncel olarak aldığımız fiyatlar aşağıdaki gibidir,

Bim CifFiyatı
Bim’de Cif Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun Fiyatı49,75 TL
Bim’de Cif Cif P&S Mutfak 750 Ml + Serum Mutfak Cif 70 Ml Fiyatı39,75 TL
Bim’de Cif Cif P&S Banyo 750 Ml + Serum Banyo Cif 70 Ml Fiyatı39,75 TL
Bim’de Cif Yüzey Temizleyici Jel Fiyatı19,50 TL
Bim’de Domestos + Cif Krem Fiyatı59,90 TL
Bim Cif Fiyatı
bim mr bee cif fiyatı 2022
bim mr bee cif fiyatı

Temizlik için olmazsa olmaz cif fiyatlarını sizler için paylaştık. Bim Cif fiyatları gibi takip ettiğiniz fiyatlara Bim Ürün Fiyatları Kategorimizden ulaşabilirsiniz. Eksik veya eklenmesini istediğiniz bir fiyat varsa ne[email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bim mr bee cif fiyatı
bim mr bee cif fiyatı

Fiyatlar anlık olarak marketlerden alınmaktadır, Hatalı fiyat durumunda mail adresimizden iletişime geçerseniz 1 saat içerisinde güncellenecektir. Periyodik süreler içerisinde fiyatları güncellemekteyiz. Diğer ürünlerin fiyatlarına da sitemizden ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

cif bim fiyat
cif bim fiyat

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

cif krem 500 ml fiyatı bim
cif krem 500 ml fiyatı bim

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2023 yılında da sürdürmüştür. 2023 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2023 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2023 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2023 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2023 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2023 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bim Temizlik Malzemeleri Hakkında

Eviniz ve çamaşırlarınız mis gibi tertemiz!

Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve düşük fiyat avantajı ile evinizin ve eşyalarınızın bakım ve hijyeni sağlamanıza yardımcı olacak çeşitli temizlik ürünlerini reyonlarımızda siz müşterilerimize sunmaktayız. Çamaşır yumuşatıcıları ve deterjanlarından bulaşık makinası tabletine, çamaşır suyundan yüzey temizleyiciye ve temizlik bezine kadar birçok ürün çeşidi kolaylıkla ulaşabileceğiniz BİM reyonlarında sizi beklemektedir.

Ürünlerimizin tamamı bağımsız gözlem laboratuvarlarında düzenli olarak analiz edilmektedir. Ürünlerimizin pahalı emsallerinden tek farkı ulaşılabilir fiyattır.

BİM olarak, pek çok üründe piyasa lideri olmanın sorumluluğu ile kalitemiz ve fiyat stratejimizden taviz vermemekte kararlıyız!

BİM’de Kariyer

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, istikrarlı büyümenin sonucu olarak sürekli yeni personel istihdam etmektedir. 2019 yıl sonu itibariyle 51 bini aşan kişiye tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere istihdam sağlanmıştır.

Mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen gençlere ihtiyaç duyulmaktadır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları için istihdam alanı yaratılmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmekte

Bim Deterjan Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?