Bim Nugget Fiyatları

Bim Nugget Fiyatları

Bim Nugget Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Nugget fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Dondurulmuş ürünlerden olan nuggetlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Nugget Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Nugget fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Nugget fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim nugget fiyatı 2020
bim nugget fiyatı 2023

Bim Nugget Fiyatları

Bim NuggetFiyatları
Lezita Nugget 300 Gram Fiyatı9,90 TL

Bim Nugget Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

bim nugget fiyatı 2021
bim nugget fiyatı 2023

Nugget Nedir?

Nugget, küçük parçacıklar halinde doğranmış tavuk göğsünün önce yumurtaya sonra una ve galeta ununa batırılmasıyla yapılan, sıvı yağda kızartıldıktan sonra sıcak servis edilen, schnitzel benzeri bir fast food türü yemektir. Genel olarak beslenme uzmanları tarafından içerdiği yağdan ötürü sağlıksız olduğu kabul edilir.

nugget bim fiyat
nugget bim fiyat

Bim Nugget Nasıl Pişirilir?

Tavada nugget pişirecekseniz nuggetların ıslak olmaması ve donmamış olmasına dikkat edin. Paketten son kullanım tarihi geçmemiş nuggetlarınızı çıkartın. Tavaya biraz yağ damlatarak sosis veya sucuk kızartır gibi kızartabilirsiniz.
Rengi koyulaşacak özellikle kahverengi olmasına kesinlikle dikkat edin. Dış yüzeyi eğer kararıyorsa direkt olarak alıp tüketebilirsiniz.

Eğer fırında nugget pişirecekseniz, pişirme kağıdının üzerine nuggetları dizin. Daha önceden ısıtılmış fırınınıza 10 dakika boyunca nuggetları koyun. Nuggetlarla muhteşem birliktelin yaşayan ketçap ve mayonezi yanınıza almayı unutmayın.

Afiyet olsun.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bim Et Döner Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?