Bim Telefon Fiyatları

Bim Telefon Fiyatları

Bim Güncel Telefon Fiyatları

Bim Telefon Fiyatları? Bim’de telefon fiyatları ne kadar? Bim iphone 11 fiyatları? Bim oppo A5 fiyatı nedir? gibi soruların cevabı bu yazımızda. Son dönemde oldukça zamlanan ve taksit sınırlandırmasına uğrayan telefon piyasası karmaşasında okuyucularımıza bilgi vermek istiyoruz. Telefon fiyatları çoğu yerlerde aynı olsa da yer yer il ve semtlere göre değişiklik gösterebilir. Son zamanlarda yapılan bazı zamlar telefonlarında fiyatını etkilemiştir. Telefonların fiyatları türüne göre değişmektedir.

bim iphone 11
bim iphone 11

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Bim Telefon Fiyatları 2021
Bim Telefon Fiyatları 2022

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

bim oppo a5 2020 fiyat
bim oppo a5 2020 fiyat

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır.

bim cep telefonu fiyatları
bim cep telefonu fiyatları

Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

Bim Telefon Fiyatları

Türkiye’nin en büyük mağaza zinciri olan Bim Marketlerde de telefonlar oldukça uygun fiyata yer almaktadır.

 • Samsung Galaxy A70 = 2599₺
 • Vestel Venus 5000 = 500₺
 • Samsung Galaxy J7 Prime 2 = 1299₺
 • Oppo A5 2020 = 2299₺
 • Xiaomi Redmi 6A = 849₺
 • Samsung Galaxy A20 = 1499₺
 • Huawei Y5 2018 = 899₺
 • Meizu M10 = 1199₺
 • iPhone 12 Mini = 8975₺
 • Huawei Y5 2019 = 1000₺

Telefonlarda taksit sınırlandırması var mı?

BDDK yönetmeliğine göre fiyatı 3.500 Türk Lirasının üzerinde olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilerin vadesi üç aydır

ŞOK 25 Haziran 2022 Aktüel

Eski telefonunuzu satmak istiyorsanız değerinde telefon alan yerler arayışındaysanız BURADAN telefonunuza teklif alabilirsiniz.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan Bim Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları – IP Kamera Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurt Dışı Telefon FiyatıAmerika iphone fiyatlarıBim Telefon FiyatlarıBulgaristan Telefon fiyatıYunanistan Telefon FiyatlarıKktc iPhone fiyatlarıiPhone 15 Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

 1. Paylaşımlarınız gerçekten çok aydınlatıcı, emeklerinize sağlık. Her gün takipteyiz. 🙂

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?