Bim Televizyon Fiyatları

Bim Televizyon Fiyatları

Bim Televizyon Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Televizyon fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Televizyonlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Televizyon Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Televizyon fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Televizyon fiyatı  yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

dijitsu 65 inç tv bim
dijitsu 65 inç tv bim

Bim Televizyon Fiyatları

  • Dijitsu 65” Ultra HD Smart Led TV = 3699₺
  • Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı TV = 749₺
  • Dijitsu 55 inç 140 cm UHD Smart TV = 3399₺
  • Dijitsu 43 İnç Full HD Uydu Alıcılı TV = 1999₺
dijitsu 32 inç tv bim
dijitsu 32 inç tv bim

Bim Televizyon Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Televizyon Markaları Nedir?

Bim’de satılan televizyon markası Dijitsudur.

Bim Televizyon Fiyatı Ne Kadar?

Dijitsu 65” Ultra HD Smart Led TV = 3699₺

dijitsu tv 55 inch
dijitsu tv 55 inch

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir. BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır.

Migros Televizyon Fiyatları

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

error: