1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Tuz Fiyatları

Bim Tuz Fiyatları
Bim Tuz Fiyatları
0

Bim Tuz fiyatları, ekonomik alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaktadır. Tuz, mutfaklarımızın temel bileşenlerinden biridir ve yemeklerimize lezzet katmanın yanı sıra birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Bim, her evin ihtiyacını karşılamak için uygun fiyatlı tuz seçenekleri sunar. Bu yazımızda, Bim Tuz Fiyatları hakkında daha fazla bilgi vererek, mutfaklarınızı ekonomik bir şekilde zenginleştirmenizi sağlayacak seçenekleri keşfedeceğiz.

Bim Tuz Fiyatları

tuz fiyatı bim
tuz fiyatı bim

Bim marketlerinde farklı tuz çeşitleri bulabilirsiniz. Sofralık tuzdan deniz tuzuna, öğütülmüş tuzdan kaya tuzuna kadar çeşitli seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Bim, müşterilerine ekonomik alışveriş yapma fırsatı sunar ve tuz kategorisi bundan istisna değildir.

 • Bim’de Safir 1500 Gr Tuz 11 TL
 • Tuzsan İri Salamura Tuz 3 Kg 16 TL
 • Salina Tuzluklu İyotlu Sofra Tuzu 500 G 12 TL
 • Efsina 2’Li Set Poşet Ve Değirmen Kaya Tuzu 35 TL
 • Kaya Tuzu 130 G 20 TL
 • Limonlu Karabiberli Sarımsaklı Deniz Tuzu 100 G 21 TL‘dir.

Bim’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz Bim ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Bim Kaya Tuzu Fiyatları

Bim, sağlık açısından tercih edilen ve mutfakların vazgeçilmezi olan kaya tuzunu uygun fiyatlarla sofralarınıza taşıyor. Kaya tuzu, doğal mineral içeriği ve benzersiz lezzetiyle öne çıkarken, Bim’in ekonomik seçenekleri sayesinde herkesin bu eşsiz lezzeti deneyimlemesi mümkün. Bim’de 130 Gr kaya tuzu fiyatı 20 TL, Efsina ‘li Değirmen kaya tuzu fiyatı 35 TL’dir.

Bim Deniz Tuzu Fiyatları

Bim, sofraların vazgeçilmezi deniz tuzunu uygun fiyatlarla sunarak, yemeklerinizi lezzetlendirmenizi sağlıyor. Deniz tuzu, doğal mineral içeriği ve benzersiz tuzlu tadıyla bilinirken, Bim’in ekonomik seçenekleri sayesinde bu özel lezzeti her mutfakta daha erişilebilir hale getiriyor.

 • Bim marketlerde 100 Gr Limonlu Karabiberli Sarımsaklı deniz tuzu fiyatı 21 TL’dir.

Bim Sofra Tuzu Fiyatları

Bim, sofralarımızın olmazsa olmazı, yemeklerin ve tatların vazgeçilmezi olan sofra tuzunu uygun fiyatlarla sunuyor. Sofra tuzu, mutfaklarımızın temel malzemelerinden biri olarak hayatımızın her anında yer alırken, Bim’in ekonomik seçenekleri ile bu özel lezzeti herkesin ulaşabileceği bir hale getiriyor. Bim’de sofra tuzu 11 TL ile 16 TL aralığındadır.

Bim Limon Tuzu Fiyatları

bim limon tuzu fiyatı
bim limon tuzu fiyatı

Bim, mutfaklarımıza ferahlık ve lezzet katan limon tuzunu uygun fiyatlarla sunarak, yemeklerimize taze bir tat katmanızı sağlıyor. Limon tuzu, hem yemeklerin hem de içeceklerin tadını zenginleştirirken, Bim’in ekonomik seçenekleri ile bu benzersiz lezzeti mutfaklarınıza getiriyor. Bim’de Destan Limon Tuzu 100 G fiyatı 12,95 TL’dir.

Bim Tuz Fiyatları

Bim, tuz gibi temel bir malzemeyi uygun fiyatlarla sunarak müşterilerinin bütçelerini korumalarına yardımcı olur. Mutfaklarınızı lezzetlendirmek ve farklı yemek tariflerini denemek için Bim Tuz Fiyatları’nı göz önünde bulundurabilirsiniz.

İlgili bağlantılar:
Bim Pizza Fiyatları
Bim Tatlı Fiyatları
Bim İrmik Fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir