Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Ufo Isıtıcı fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Isıtıcılarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Ufo Isıtıcı Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Ufo Isıtıcı fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Ufo Isıtıcı fiyatı yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

ufo isıtıcı fiyatları bim
ufo isıtıcı fiyatları bim

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

Bim Ufo IsıtıcıFiyatları
Ufo Ufo-nl20en-b Black Line (black) 2000 W Fiyatı3.679 TL
Ufo Ufo-nl24en-b Black Line (black) 2400 W Fiyatı4.149 TL
Ufo Omri Termostatli 1200 W Fiyatı1.749 TL
Ufo Star 1900 Infrared Duvar Tipi Isıtıcı Fiyatı1.829 TL
Ufo Star 3000 Infrared Duvar Tipi Isıtıcı Fiyatı3.449 TL
Bim Ufo Isıtıcı Fiyatları

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Isıtıcı Markası Nedir?

Bim’de satılan Isıtıcı markası Ufodur.

Bim Ufo Isıtıcı Fiyatı Ne Kadar?

Ufo Omri Termostatli 1200 W Fiyatı = 1.749,50₺

Bim Ufo isıtıcı fiyatları
Bim Ufo isıtıcı fiyatları

Ufo Hakkında

Grubumuz ısıtma ve soğutma sektöründeki ticari faaliyetlerine yaklaşık otuz yıl önce İstanbul’da başlamıştır. 1998 yılına gelindiğinde firmamız kendi tasarımı ve üretimi olan özel helezonik sargılı ısıtıcı elemanlar ile orta dalga IR ısıtıcılar üretmiş ve bunu UFO markası ile tüketicisine sunmuştur.

Ürünün ekonomik, verimli ve çevreci bir ısıtma aracı olması nedeni ile Türkiye, Rusya ve Ukrayna pazarlarında kendi satış ekipleriyle, diğer ülkelerde distribütörlükler aracılığı ile 21 ülkede faaliyet göstererek büyük ilgi ve beğeni ile karşılanmış ve bunun sonucunda UFO IR ısıtıcılar bu pazarların lideri olmuştur.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

  1. Avatar
    feyzi gemici

    kumtel ürünlerini satmayınız,en kalitesiz üründür,

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?