1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Ayran Fiyatı

Bim'de Dost Ayran

Bim Ayran Fiyatları
Bim Ayran Fiyatları
0

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için tercih edilen ayran, Bim mağazalarında uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Bim’in kaliteli ve ekonomik ayran seçenekleri, her keseye uygun bir ferahlama aracı sunuyor. İşte Bim mağazalarında bulabileceğiniz bazı ayran çeşitleri ve fiyatları:

 • Dost Ayran 1.5 litre 10.25 TL
 • Dost Ayran 200ml 1.55 TL
 • Dost 20×200 ml koli ayran 29,9 TL
Bim AyranFiyatı
Dost Ayran 1.5 litre10.25 ₺
Dost Ayran 200ml1.55 ₺
Dost 20×200 ml koli ayran29,9 ₺
Bim güncel ayran fiyatları

Bim mağazalarındaki ayran fiyatları, bölgeye ve kampanyalara göre değişebilir. Düşük maliyeti ve çeşitliliği ile Bim, ayranı günlük yaşamın bir parçası haline getirirken, tüketicilere ekonomik bir ferahlama seçeneği sunar. Ayran ihtiyacınızı karşılamak için yerel Bim mağazanızı ziyaret ederek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bim’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz Bim ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Bim Dost Ayran 1.5 Litre Fiyatı

bim dost ayran fiyatı
bim dost ayran fiyatı

Bim’in ferahlatıcı ayran seçenekleri arasında öne çıkan Bim Dost Ayran 1.5 litrelik ambalajı ile büyük bir ferahlama sunuyor. Bu popüler ayran çeşidi, uygun fiyatıyla hem büyük ailelerin hem de ayran tutkunlarının tercihi oluyor. Bim’de 1.5 Lt Dost Ayran fiyatı 10,25 TL’dir.

Bim Dost Ayran 200ml Fiyatı

Bim mağazalarının ayran seçeneklerinden biri olan Bim Dost Ayran 200 ml, pratik ve ferahlatıcı bir içecek alternatifidir. Bu küçük boyutlu ayran, hızlı bir serinleme için ideal bir tercih olup, uygun fiyatıyla da dikkat çekmektedir. Bim’de 200 ml Dost Ayran fiyatı 1,55 TL’dir.

Bim Koli Ayran Fiyatı

Bim mağazalarının ekonomik seçeneklerinden biri olan Bim Koli Ayran, toptan alışveriş yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Genellikle büyük aileler veya işletmeler tarafından tercih edilen bu ürün, uygun fiyatıyla da büyük ilgi görüyor. Bim’de 200 ml boyuta sahip dost ayran 1 adet koli fiyatı 29,90 TL’dir. 1 Adet kolide 20 adet ayran bulunur.

Bim’de ayran fiyatları

Bim dışında süpermarketlerde ayran fiyatları:
A101 Ayran Fiyatları
Şok Ayran & Kefir Fiyatları
Hakmar Ayran Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir