1. Anasayfa
 2. Genel

MacFit Üyelik Fiyatları

MacFit Üyelik Fiyatları
mac fit üyelik fiyatları
0

MacFit Üyelik Fiyatları araştırılmaya başlamıştır. Fiyat paylaşımı sunan sitemiz sizlere güncel Mac Fit Üyelik Fiyatı hakkında bilgi hazırladı. Mac Fit Üyelik Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Spor salonları üyeliği için Mac Fit Üyelik tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır.

Mac Fit Üyelik Fiyatı 2023 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızın devamından Güncel Mac Fit Üyelik fiyatları, Mac Fit Üyelik fiyatı, MacFit Üyelik ne kadar? Mac Fit Üyelik kaç para, zamlı Mac Fit Üyelik fiyatları. Mac Fit Üyelik fiyat bilgisi, 2023 Mac Fit Üyelik fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2023 Güncel Mac Fit Üyelik Fiyatları listemizi paylaşalım.

MacFit Üyelik Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen MacFit Üyelik, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. MacFit Üyelik tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Mac Fit Üyelik Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir.

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Mac Fit üyelik çeşidi olarak 2 adet sistem sunuyor. Bunlardan biri Standart Üyelik diğeri Gold Üyelik. Aralarındaki farklar aşağıdaki gibidir.

 • 12 Ay Taahhütlü MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 785 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütsüz MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 1.250 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütlü MacFit Aylık Üyelik Fiyatı 735 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütsüz MacFit Aylık Üyelik Fiyatı 1.150 TL’dir.
Macfit Üyelik Paketleri
Macfit Üyelik Paketleri

Mac Fit Üyelik Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Mac Fit Üyelik Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Mac Fit Üyelik Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Mac Fit Üyelik gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Mac Fit Üyelik Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

mac fit üyelik
mac fit üyelik

Macfit Üyelik Paketlerinin Detayları

Macfit üyelik fiyatları paketlere göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablodan detaylı macfit üyelik paketlerini görebilirsiniz. Macfit üyelik paketleri 3 adettir. Macfit standart, silver ve gold üyelikler mevcuttur. Bu üyeliklerin özellikleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Sizde spor için kendinize uygun paketi seçebilirsiniz.

Macfit CLASSIC ÜyelikMacfit Silver ÜyelikMacfit Gold Üyelik
Üyelik Dönemine Göre Dondurma10 Gün İlave Ücretsiz Dondurma30 Gün İlave Ücretsiz Dondurma
Grup Derslerine Erken Rezervasyon – 2 GünGrup Derslerine Erken Rezervasyon – 3 GünGrup Derslerine Erken Rezervasyon – 4 Gün
2 Kişi ile Ölçüm ve ProgramKişiye Özel Ölçüm ve ProgramKişiye Özel Ölçüm ve Program
Üye Olunan Kulübü Sınırsız KullanımAyda 2 Kez Tüm MACFit Kulüplerini KullanabilmeTüm MACFit Kulüplerini Sınırsız Kullanabilme
Ayda 1 Kez Misafir GetirebilmeAyda 2 kez Misafir Getirebilme
60 MAC+ Alışveriş Kredisi100 MAC+ Alışveriş Kredisi
Ayda 1 Kez MAC/One Kulüplerini Kullanabilme
Özel Derslerde %25 İndirim
NUSPA’da %40 İndirim
Macfit Üyelik Paketleri Özellikleri

Güncel Mac Fit Üyelik Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Mac Fit Üyelik Fiyat listemizde,

sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Mac Fit Üyelik Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

macfit aylık ücret
macfit aylık ücret

Mac Fit Üyelik Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Mac Fit Üyelik Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Mac Fit Üyelik Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Mac Fit Üyelik fiyatı? Güncel Mac Fit Üyelik fiyatı ve ucuz Mac Fit Üyelik Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Mac Fit Üyelik Fiyatları

Mac Fit Üyelik Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Mac Fit Üyelik Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Mac Fit Üyelik Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Mac Fit Üyelik Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Mac Fit Üyelik hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

MACFit Gold üyelik ne kadar?

12 Ay Taahhütlü MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 785 TL’dir. 12 Ay Taahhütsüz MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 1.250 TL’dir.

MACFit aylık üyelik var mı?

Macfit Üyelik sisteminde aylık üyelik vardır.

MACFit katılım bedeli tek seferlik mi?

Macfitte katılım bedeli tek seferliktir, ikinci bir defa alınmaz.

MACFit premium üyelik nedir?

MACFit Gold üyelik ile premium spor salonu konseptimiz olan MAC/One kulüplerinden ayda 1 kez yararlanabilirsin.

MACFit peşin ödeme nedir?

Yıllık peşin üyelik ödemelerinde İş Bankası kartlarına 12, diğer banka kartlarında 9 taksite varan taksit imkanı MACFit’te bulunmaktadır. Ayrıca Macfit peşin ödeme %20 indirim imkanı sunmaktadır.

MACFit taksit yapıyor mu?

Macfit 9 ile 12 ay taksit imkanı sunmaktadır.

MACFit 6 aylık var mı?

Yaklaşık 2 yıl önce Macfit 6 aylık üyelik hizmetini duyurdu ve şuanda 6 aylık hizmet alabiliyorsunuz.

MACFit in sahibi kim?

Macfit 2000 Yılında Şevket Sabancı tarafından kurulmuştur.

MACFit hangi karta indirim yapıyor?

Macfit iş bankası kredi kartlarına indirim imkanı sunmaktadır.

MACFit açılımı ne?

Macfit açılımı Mars Athletic’dir.

Macfitte boks var mı?

Macfitte Kick Boks ve Boks tekniklerini daha detaylı çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz

Mac Fit Üyelik gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Mac Fit Üyelik Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar;

A101 Spor Aletleri Fiyatları

Bein Sport Tek Maç Satın Alma Fiyatı

Koşu Bandı Fiyatları

Bim Avokado Fiyatı

Besin Mayası

Züber Çikolata Fiyatları

Fit Brokoli Nedir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir