1. Anasayfa
 2. Genel

MacFit Üyelik Fiyatları

MacFit Üyelik Fiyatları
mac fit üyelik fiyatları
24

MacFit Üyelik Fiyatları araştırılmaya başlamıştır. Fiyat paylaşımı sunan sitemiz sizlere güncel Mac Fit Üyelik Fiyatı hakkında bilgi hazırladı. Mac Fit Üyelik Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Spor salonları üyeliği için Mac Fit Üyelik tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır.

Mac Fit Üyelik Fiyatı 2023 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızın devamından Güncel Mac Fit Üyelik fiyatları, Mac Fit Üyelik fiyatı, MacFit Üyelik ne kadar? Mac Fit Üyelik kaç para, zamlı Mac Fit Üyelik fiyatları. Mac Fit Üyelik fiyat bilgisi, 2023 Mac Fit Üyelik fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2023 Güncel Mac Fit Üyelik Fiyatları listemizi paylaşalım.

MacFit Üyelik Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen MacFit Üyelik, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. MacFit Üyelik tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Mac Fit Üyelik Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir.

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Mac Fit üyelik çeşidi olarak 2 adet sistem sunuyor. Bunlardan biri Standart Üyelik diğeri Gold Üyelik. Aralarındaki farklar aşağıdaki gibidir.

 • 12 Ay Taahhütlü MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 785 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütsüz MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 1.250 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütlü MacFit Aylık Üyelik Fiyatı 735 TL’dir.
 • 12 Ay Taahhütsüz MacFit Aylık Üyelik Fiyatı 1.150 TL’dir.
Macfit Üyelik Paketleri
Macfit Üyelik Paketleri

Mac Fit Üyelik Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Mac Fit Üyelik Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Mac Fit Üyelik Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Mac Fit Üyelik gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Mac Fit Üyelik Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

mac fit üyelik
mac fit üyelik

Macfit Üyelik Paketlerinin Detayları

Macfit üyelik fiyatları paketlere göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablodan detaylı macfit üyelik paketlerini görebilirsiniz. Macfit üyelik paketleri 3 adettir. Macfit standart, silver ve gold üyelikler mevcuttur. Bu üyeliklerin özellikleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Sizde spor için kendinize uygun paketi seçebilirsiniz.

Macfit CLASSIC ÜyelikMacfit Silver ÜyelikMacfit Gold Üyelik
Üyelik Dönemine Göre Dondurma10 Gün İlave Ücretsiz Dondurma30 Gün İlave Ücretsiz Dondurma
Grup Derslerine Erken Rezervasyon – 2 GünGrup Derslerine Erken Rezervasyon – 3 GünGrup Derslerine Erken Rezervasyon – 4 Gün
2 Kişi ile Ölçüm ve ProgramKişiye Özel Ölçüm ve ProgramKişiye Özel Ölçüm ve Program
Üye Olunan Kulübü Sınırsız KullanımAyda 2 Kez Tüm MACFit Kulüplerini KullanabilmeTüm MACFit Kulüplerini Sınırsız Kullanabilme
Ayda 1 Kez Misafir GetirebilmeAyda 2 kez Misafir Getirebilme
60 MAC+ Alışveriş Kredisi100 MAC+ Alışveriş Kredisi
Ayda 1 Kez MAC/One Kulüplerini Kullanabilme
Özel Derslerde %25 İndirim
NUSPA’da %40 İndirim
Macfit Üyelik Paketleri Özellikleri

Güncel Mac Fit Üyelik Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Mac Fit Üyelik Fiyat listemizde,

sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Mac Fit Üyelik Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

macfit aylık ücret
macfit aylık ücret

Mac Fit Üyelik Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Mac Fit Üyelik Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Mac Fit Üyelik Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Mac Fit Üyelik fiyatı? Güncel Mac Fit Üyelik fiyatı ve ucuz Mac Fit Üyelik Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Mac Fit Üyelik Fiyatları

Mac Fit Üyelik Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Mac Fit Üyelik Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Mac Fit Üyelik Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Mac Fit Üyelik Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Mac Fit Üyelik hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

MACFit Gold üyelik ne kadar?

12 Ay Taahhütlü MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 785 TL’dir. 12 Ay Taahhütsüz MacFit Gold Aylık Üyelik Fiyatı 1.250 TL’dir.

MACFit aylık üyelik var mı?

Macfit Üyelik sisteminde aylık üyelik vardır.

MACFit katılım bedeli tek seferlik mi?

Macfitte katılım bedeli tek seferliktir, ikinci bir defa alınmaz.

MACFit premium üyelik nedir?

MACFit Gold üyelik ile premium spor salonu konseptimiz olan MAC/One kulüplerinden ayda 1 kez yararlanabilirsin.

MACFit peşin ödeme nedir?

Yıllık peşin üyelik ödemelerinde İş Bankası kartlarına 12, diğer banka kartlarında 9 taksite varan taksit imkanı MACFit’te bulunmaktadır. Ayrıca Macfit peşin ödeme %20 indirim imkanı sunmaktadır.

MACFit taksit yapıyor mu?

Macfit 9 ile 12 ay taksit imkanı sunmaktadır.

MACFit 6 aylık var mı?

Yaklaşık 2 yıl önce Macfit 6 aylık üyelik hizmetini duyurdu ve şuanda 6 aylık hizmet alabiliyorsunuz.

MACFit in sahibi kim?

Macfit 2000 Yılında Şevket Sabancı tarafından kurulmuştur.

MACFit hangi karta indirim yapıyor?

Macfit iş bankası kredi kartlarına indirim imkanı sunmaktadır.

MACFit açılımı ne?

Macfit açılımı Mars Athletic’dir.

Macfitte boks var mı?

Macfitte Kick Boks ve Boks tekniklerini daha detaylı çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz

Mac Fit Üyelik gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Mac Fit Üyelik Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar;

A101 Spor Aletleri Fiyatları

Bein Sport Tek Maç Satın Alma Fiyatı

Koşu Bandı Fiyatları

Bim Avokado Fiyatı

Besin Mayası

Züber Çikolata Fiyatları

Fit Brokoli Nedir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (24)

 1. 1 aylık bir deneyimden sonra üyeliğimi iptal ettirdim. Salonun içi şehiriçi bir dolmuş gibi dolu ve hala üyelikler satmaya devam ediyorlar.

  Ayrıca, sormak için kişilerin yanına gidebileceğiniz, kırmızı giyimli personel sizi pek umursamıyor, özellikle de kadın değilseniz. Bir kez bir soru sorduğunuzda, sanki sizi umursamaz bir tavırla yüzünüze bakarlar ve zoraki bir cevap verirler. MacFit kullanıcıları için bir hayal kırıklığıdır. Belediyelerin aylık 50 TL civarında daha sakin ve mütevazi spor salonları tercih edilebilir.

 2. Müşteri temsilcileriyle uzun süreli üyelik sonucunda kazandığım indirim hakkı konusunda konuşurken, taahhüt vermediğimi iddia etmişlerdi. Ancak bugün baktığımda, yıllık taahhütlü üye olarak işaretlendiğini gördüm. Resmen küçük esnaf hilesi gibi. Bugünü kurtarmak yerine, prestijinizi inşa etmelisiniz.

  Yıllık üyeliklerin 60 günlük ücretsiz dondurma hakkı vardır. Ancak fatura kesimi her ayın 20’sinde gerçekleşir. Bu nedenle fatura, önceden kesilir ve kullanım sonraki takvim ayında yapılır. Ancak görünüşe göre bu kural bu firmada geçerli değil. Ağustos ayında kullanmayacağım için başvurduğunuzda, önünüze 20 Temmuz – 1 Ağustos için fatura ve 1 Eylül – 20 Eylül için başka bir fatura çıkıyor. İki fatura toplamı da normal aylık üyelik bedeli kadar oluyor. Peki, nerede ücretsizlik?

  Bu firmanın, diğer Türkiye’deki işletmeler gibi tüketiciyi umursamadığı bir izlenim yaratıyor. Çünkü caydırıcı bir yaptırım bulunmuyor gibi görünüyor.

 3. Eğer ilgi gösterip aile gibi davranan bir kurum arayışındaysanız, maalesef, sizin için çok da olumlu bir deneyim sunmayan bir spor salonu hakkında konuşuyoruz. Bu kurumun vaatleri ve bahsettikleri gerçek dışı gibi görünüyor. Tek dertleri, üyelikleri sürdürmek ve bu konuda oldukça kayıtsız bir tavır sergiliyorlar. Üyelik yenileme zamanı geldiğinde bu durumu anlayacaksınız. Size “indirim yaptık” diyecekler, ancak bu tekliflerin yeni üyelere yaptıkları tekliflerle aynı olup olmadığını sorgulamadan kabul etmeyin.

  Bu şirketi birinci yorumumu yazdıran bir firma olarak övmeyeceğim, çünkü müşterilerine saygı göstermek yerine “parayı nasıl alırsak alalım, zaten birçok soru sormadan yeni müşteri gelecek” mantığıyla hareket ettiklerini gösterdiler. Uzun süredir bu şirketle bir ilişkimiz vardı. Şehirde yaşamaya başladığımdan beri bu spor salonunu kullanıyorum, neredeyse 6 yıl oldu. Pandemi öncesinde üyelik sürecim sorunsuz ilerliyordu. “Gold üyelik” dedikleri, tüm şubeleri kullanma hakkı veren bir üyelik gerçekten iyiydi. Özellikle benim gibi sık seyahat edenler için, seyahat ettiğiniz her ülkede büyük şehirler dışında sadece kullanılıyorsa bile bu avantajlıdır. İkinci yılımda, üyelere birkaç tatlı firma logolu ürün hediye edildiğini fark ettim. Kendilerinden istediğimde, konuyu geçiştirmek için mırıldanmalar ve açıklamalardan kaçındılar. Bu, benim için muhtaç olduğum bir şey değil, ancak firma tarafından müşteriye gösterilen ilgiyi gösteren küçük jestlerdir. Kimseye verme veya ayrımcılık yapma. Özellikle davranışları bazen kabalık sınırlarını aşan eğitmenler ve çalışanlar gibi. Ancak hakkını yemeyeyim, ilgili, bilgili ve nezih personelle de karşılaştım. Onlar sayesinde bu şirket ayakta duruyor. Hatta gittiğim her yerde, temizlik personeli oldukça kibar insanlardı. Oturup sohbet etme fırsatım olmasa bile selamlaşmaktan kaçınmadım; siz de öyle yapın. Çünkü onlar sayesinde ortam temizdi, çünkü gittiğim salonların hepsinde hijyen kurallarını izlemekte ve uygulatmaktan pek istekli olmayan personel vardı. Ayakkabısız spor yapılmayacağını her yerde belirtildiği halde, ayakkabısız spor yapan bir eğitmen gördüm. Uyardığınızda, saçma sapan ve bilimsellikten uzak açıklamalar yaparak hatada ısrar ediyorlar. Sevgili MacFit, lütfen personelinizi eğitin. Pandemi ilan edilmeden önce arkadaşları uyarın, saçma açıklamalar yapıyorlar. Benim mesleğimin ve uzmanlığımın bu konuda ısrar etmem gerektiğini söylememe gerek kalmadan. Kurumun katı kuralları var, ancak bunlar sizin kurallarınızdan öte bilimsel gerçeklerdir.

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) aykırı davrandıklarını ısrarla belirtmeme rağmen parmak izi ile girişi kaldırmamışlardı. Sonra ne oldu, bir avukat dava açıp kaldırdı. Bunun yerine KVKK Kanunu’nu bir okusalar. Şimdi de uygulama dışı giriş yapılmıyor; son bir jest isteğim bu. Eğer biri sizin uygulamanızdaki bir güvenlik açığı nedeniyle maddi zarara uğrarsa sorumlusu siz olursunuz. Kapı girişlerine uygulama dışı bir yöntemi de koymak zorundasınız.

  Eğitmenlerin özel dersleri varsa, asla başkalarını umursamıyorlar. Gelip sizin üzerinizden geçiyorlar; ayakkabılarını çıkarıp öyle spor yapıyorlar; kullandığınız malzemeyi sormadan alıyorlar; çalıştığınız alanın dibine kendi öğrencisini getiriyorlar ya da buradan gidin, ders yapacağım diyorlar. Hadi ordan deyiniz, bu tür durumlarda.

  Havalandırmaları bazı alanlarda çok kötü. Her seferinde kontrol edip, kapalıysa açtırmak gerekiyor. Eğer yaşlı bir kişi düşük oksijen seviyesi nedeniyle kalp krizi geçirirse, kim sorumlu olur acaba?

  Pandemi sırasında TÜSEB tarafından kurulan COVID teşhis laboratuvarında gönüllü olarak bir süre çalıştım; aynı zamanda deprem sırasında gönüllü arama kurtarma görevlisi olarak çalışıp sonraki bazı insani yardım görevlerinde çalıştım ve COVID kaptım, evde yattım ve iyileşmem uzun sürdü. Bu nedenle ara verdim. Tüm bu sebeplere rağmen, bu spor salonunda 100 TL indirim önerdiler sadece. Bu nedenle iki veya üçüncü sınıf bir küçük esnaf gibi davranıyorlar. Bu nedenle

 4. 18 Ekim 2023

  Ataköy A Plus Alışveriş Merkezi’nde yeni açılan spor salonu oldukça sessiz ve sakin bir atmosfere sahip. Salonun içerisi, ev hanımları ve orta yaşlı sporcuların egzersiz yaptığı bir yer gibi gözüküyor. Yüzme havuzu veya sauna gibi lüks olanaklar sunmuyor gibi görünüyor. Burada spor yaparken, hemen yanı başınızda bulunan fast food restoranları da cazip seçenekler sunuyor. Bu nedenle, burası oldukça ilginç bir konumda bulunan bir spor salonu gibi görünüyor.

 5. üye sayı ve nitelik sınırı getirmeleri gerekiyor, her önüne geleni alamazsın ya kapasite 50-60 kişiyken içerde 150 kişi de olamaz.

 6. kozzy avm, ckm veya caddebostan için bilgisi olan yeşillendirebilir mi?

 7. bunlara 1450 tl verip üye olma gafletinde bulundum ancak max 15 gün gidebildim inanılmaz sıkılıyorum öğle saatlerinde bile özellikle ağırlık bölümü kalabalık sürekli gelip kaç set kaldı diye soran davarlar yüzünden insannın spor yapası gelmiyor eve aletler alıp evden devam edeceğim.

 8. ayağımda crocs ile spor yaptığım için antrenman ortasında beni salondan çıkartan dünyanın en leş spor salonu zinciri. iki yıldır salona üyeyim, böyle bir kural olduğunu yeni öğreniyorum ki daha önce de birçok kez crocs ile spor yaptığım oldu burada. imkanınız varsa gitmeyin bunlara merdivenaltı bir yere falan gidin orada basın.

 9. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok spor salonu, maalesef artık en temel beklentileri bile karşılayamaz hale gelmiştir. Salonlar her gün tıklım tıklım dolu, bu da sağlıklı bir spor deneyimi yaşanmasını zorlaştırır. Üstelik, önceki yazarın da belirttiği gibi, memnuniyet yerine para odaklı çalışan birçok firma bulunmaktadır.

  Kalabalık nedeniyle spor yapmak zorlaşırken, soyunma odaları da sıklıkla rahat kullanılamıyor. Bu koşullar altında, spor yapma amacınıza ulaşmak zorlaşırken, özellikle hijyen ve rahatlık gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için ekstra bir çaba sarf etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle, birçok insan daha sakin ve memnun bir spor deneyimi yaşamak için alternatifler aramak zorunda kalıyor.

 10. maalesef memlekette spor salonu kıtlığı olduğu için tercih etmek durumunda kaldığımız gym.

 11. kadın üyelere %50 indirimi bekliyorum ne zamandır ama maalesef bekledikçe fiyatı korkunç şekilde artıyor.

 12. İstanbul’da bulunan bir şubenin üyesi olmak istedim (veya öyle olduğumu sanıyordum). Üyelik sırasında ödeme yaptım ve 20 dakika sonra uygulamaya giriş yaparak üyeliğimi başlatmam gerektiğini söylediler. “Tamam,” dedim, “yarın yaparım üyeliği.” Ertesi gün, talimatları takip ederek uygulamaya girmeye çalıştım, ancak işlem beklediğim gibi ilerlemedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir üyelik kaydının olmadığını öğrenince büyük bir şok yaşadım. Şu ana kadar kayıtlar açılmış olsa da, hala bekliyorum ve geri dönüş yapılmasını umuyorum.

 13. Bu spor salonları, son derece düşük maliyetli oldukları için üye kalitesi açısından bazen hayal kırıklığı yaratabilir. Salon içinde dambılların çarpıştığına, makinelerin gereksiz şekilde işgal edildiğine tanık olabilirsiniz. Çalışma saatlerinin dışına çıkıp sessiz bir zamanı tercih ettiğinizde, daha rahat bir deneyim yaşamanız mümkün olsa da, iş çıkış saatlerinde bu spor salonlarını istasyon kuyruğuna benzer bir yoğunluk bekliyor olabilirsiniz.

 14. kartal civarı spor salonu bulamıyorum. bunlar arıyor eski üyeleri olduğum için “gelin indirim yapalım” diye, ama biliyorum ki ayda en az 1k ücret vereceğim spor salonuna mesai çıkışı kalabalık yüzünden spor yapamayacağım.

  bunlar dışında bir fitness seçeneği de kalmadı. ibb’nin spor tesisi var içinde fitness da bulunuyor. bunlar da o kadar ucuz (en son 140tlydi) yapmışlar ki macfitten beter.

  universite zamanlarımda kafa dağıtmak ve fit kalabilmek için severek yapardım fitnessı ama istanbul’da çalışan biri nasıl fitness salonunda kafasını dağıtacak çok zor.

  kartal, maltepe civari fitness salonu arıyorum. tavsiye verebilcek varsa yeşillendirebilir.

 15. Bir süredir kendime uygun bir spor salonu arayışındayken, bir arkadaşım beni Maltepe Ritim İstanbul şubesindeki salonuna götürdü. Eğer beğenirsem, buraya kayıt yaptırabileceğimi söyledi. Ancak, içerisi o kadar kalabalıktı ki, insanlar sıra bekliyordu, neredeyse belediyenin verdiği bir konser alanına benziyordu.

  Spor yaparken dikkat çeken gözler ve sürekli sırada beklemek gibi rahatsız edici deneyimler yaşadım. Bu nedenle, bu spor salonuna bir daha uğramamaya karar verdim. Spor yaparken rahat ve huzurlu olabilmek, her şeyden önce bir spor salonunda aradığım bir özellik.

 16. Spor salonları, adeta fast food zincirlerinin spor dünyasındaki karşılığı gibiydi. Kayıt olurken size özel bir antrenörünüzün olacağı, kişiselleştirilmiş bir çalışma programı oluşturacakları ve bir dizi cazip vaat sunuyorlardı, ancak bu vaatlerin pek çoğunu yerine getirmiyorlardı. Ben, oldukça premium bir paket satın almıştım ve ülke genelindeki MacFit şubelerine, hatta en prestijli bölgelerde bulunanlara bile giriş hakkım vardı.

  İlk gittiğim gün, her şey yolundaydı. Özel antrenörüm benimle ilgilendi, vücut ölçümlerimi aldı ve gerçekten bir program hazırladı. Hangi aleti ne kadar kullanmam gerektiği hakkında detaylı bilgi verdi. Ancak ne yazık ki, o andan sonra antrenör kayboldu, adeta buharlaştı. Bir daha ne görüldü ne duyuldu. Ben kendisinden aldığım programa sadık kalmaya çalıştım, ancak programı takip eden, düzenli olarak güncelleyen veya ilgilenen birini göremedim.

  Bir süre devam ettim, ancak sonunda bu paketi iptal etmek istedim. İptal işlemi yapmam için adeta binbir türlü engeller çıkardılar. Kendilerine “kalp hastası olduğum ve spor yapmanın risk taşıdığı” yalanını uydurdum, ancak bile bile tırsıp hemen kaydımı sildiler. İptal etmemek için ellerinden geleni yaptılar, ama sonunda dayanamayarak “burada spor yapmamın ölüm riski taşıdığını” söylemek işe yaradı ve kaydımı sildiler. Sanırım onlar için “salonumuzda ölür mölür” düşüncesi en korkunç şeydi.

 17. Bir ay boyunca MacFit’e üye oldum, ancak hizmetleriyle ilgili bazı olumsuz deneyimler yaşadım. Salonlar, yoğunluk nedeniyle bazen şehiriçi dolmuşlarına benzer bir kalabalığa sahipti ve bu, rahatsız edici bir deneyim haline gelebiliyor. Ayrıca, üyeliklerini artırmak yerine hala yeni üyeler kabul ediyor olmaları, mekanın kalabalıklaşmasına katkıda bulunuyor gibi görünüyor.

  Daha da kötüsü, gözlemlediğim kadarıyla, soru sormak veya yardım istemek için yaklaştığınızda, kırmızı giyimli personel genellikle ilgisiz davranıyor ve cinsiyet ayrımı yapıyor gibi hissettirebiliyor. Bu, üyelerin ihtiyaçlarını karşılayacakları bir ortam yaratmadıkları anlamına geliyor. Sonuç olarak, MacFit’in fiyatına kıyasla sunulan hizmetin tatmin edici olmadığını düşünüyorum. Belediyelerin uygun fiyatlı spor salonları veya daha sakin alternatifler tercih edilebilir olabilir.

 18. Müşteri hizmetleri temsilcileriyle uzun vadeli üyelik anlaşmamın sonunda verdiğim taahhüt olmadığını belirtmişlerdi. Ancak bugün gördüm ki, yıllık taahhüt gerektiren bir üyelik paketini beni haberdar etmeden satmışlar. Bu, tüketiciye karşı açık bir dürüstlük eksikliği gibi görünüyor ve güven sorunlarına yol açabilir. Bu tür küçük esnaf taktikleriyle değil, dürüst ve saygın bir şekilde iş yapmalılar.

  Ayrıca yıllık üyeliklerde 60 günlük ücretsiz dondurma hakkı sunulması hoş bir jest gibi görünse de, fatura kesim tarihi ve kullanım dönemi ile ilgili kafa karıştırıcı bir uygulama var. Fatura önden kesiliyor ve kullanım sonraki takvim ayına kadar olan dönemi kapsamıyor gibi görünüyor. Bu, kullanıcıların beklentilerine uymuyor ve açıkça adaletli bir uygulama değil. Ücretsizlik vaadi bu şekilde gerçekleşmiyor gibi görünüyor.

  Ayrıca, bu firma gibi Türkiye’de iş yapan diğer firmaların, tüketici haklarını umursamama eğiliminde olduğunu belirtmek önemlidir. Tüketiciyi koruyan etkili yaptırımların olmaması, bu tür uygulamalara karşı müşterileri koruyamamak anlamına geliyor. Bu nedenle, müşteri haklarını koruyacak düzenlemeler ve denetimlerin güçlendirilmesi önemlidir.

 19. Bu macfit fiyatları bence gayet normal

 20. Macfit Üyelik fiyatlarının çokta pahalı olduğunu düşünmüyorum bence gayet ideal

 21. Sokak arası spor salonu yerine Macfit çok daha mantıklı bence

 22. 22 Ekim 2023

  aqua florya şubesinin fiyatlarını merak ettiğim spor salonu.

 23. Sonunda yeni açılan spor merkezini denedim. İlk izlenimimi paylaşayım. Akşam 7:30 civarında gittim ve oldukça kalabalıktı, hatta son derece kalabalıktı. Spinning dersine katılmak isteyen birkaç kişi, her yerin dolu olduğu için içeri giremedi. Rezervasyona gerek olmadığını söylemişlerdi, ama açıkçası rezervasyon yapmanın gerekliliği çok açık. Pilates dersi de kalabalıktı, hatta henüz toplar şişirilmemişti, ama şişirse bile bu kadar kalabalık bir ortamda herkes birbirine karışır gibi görünüyor. Şu an dahi ayaklarımı geriye uzatırken arkamdaki kişinin ağzına ayağımı soktum mu diye düşünüp duruyor insanlar. Fitness bölümü zaten tıklım tıklım doluydu, spor yapmadan geri dönen insanlar gördüm.

  Su sebili göremedim, herkes elinde pet şişelerle dolaşıyordu. Üye olurken bana havluların ücretli olduğu söylendi, bu konuda bir hayli sorun yaşanmış gibi görünüyor. Her şeyi göz önüne alırsak, hocalar, yani spor eğitmenleri, iyi niyetli, kibar ve işlerini iyi yapan insanlar gibi görünüyor.

  Yaptığım sözleşmede spor aletleri için sıra beklemenin üyelik iptali için kabul edilemez olduğunu söyleyen bir madde vardı. Üyeliklerini doldurmak için minibüs dolusu insan almalarından dolayı, bu madde onlara oldukça işe yarayabilir gibi görünüyor. Bir yıl sonra, üyelik yenileme döneminde ne kadar başarılı olduklarını göreceğiz. Gündüz vakti bir daha gitmeyi düşünüyorum, daha iyi bir izlenim alabilmek için.

 24. Şu an için su bile bulunmayan, duşlarda şampuanı eksik olan ve aylık 120 liraya havlu sağlayan spor salonu. Ancak, bu eksikliklerin en yakın zamanda giderileceği konusunda bize söz verdiler. Beklemeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir