Acıbadem Hastanesi Fiyatları

Acıbadem Hastanesi Fiyatları

Acıbadem Hastanesi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Acıbadem Hastanesi fiyat bilgisine ulaştık ve piyasadan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün ve hizmet pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. Acıbadem Hastanesi Fiyatı da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Acıbadem Hastanesi Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Acıbadem Hastanesi fiyat bilgisi yer almaktadır. Acıbadem Hastanesi Fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak piyasadan detaylı bir şekilde öğrenilmiştir. Yazımızdan sürekli güncel Acıbadem Hastanesi fiyatı, anlık Acıbadem Hastanesi fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi içerisinde yer alan Acıbadem Hastanesi Fiyatı sorunuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

acıbadem muayene ücretleri
acıbadem muayene ücretleri

Acıbadem Hastanesi Fiyatları

  • Acıbadem hastanesi fiyatları, 2022 yılında ortalama 280.00 TL’dir. Acıbadem hastanesi kardiyoloji için ortalama fiyat 280.00 TL’dir.
  • Acıbadem hastanesi PCR testi fiyatları, 2022 yılında 250.00 TL’dir. Acıbadem hastanesi fiyatları Covid 19 PCR testi için 250.00 TL’dir.

Kurumsal Bilgilendirme

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 13 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.500 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Altunizade, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.

acıbadem fiyatlar
acıbadem fiyatlar

Sağlıkta büyüme yolculuğu

1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem’in büyüme ve gelişme yolculuğu, 2012’de Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından biri olan IHH Healthcare Berhad ile yapılan anlaşmayla artık dünya sahnesinde devam etmektedir. Asya Pasifik bölgesinde 8 büyük ülkede hastane ve sağlık yatırımlarının yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde eğitim ve gayrimenkul yatırımları da bulunan IHH Healthcare Berhad, Malezya hükümetinin yatırım fonu Khazanah, Japonya’nın Mitsui&Co. Ltd. şirketi ve Aydınlar Ailesi ortaklığından oluşan güçlü yapısıyla, dünyanın 2. büyük sağlık zinciri konumundadır. Acıbadem, 2012 yılından beri bu önemli zincirin bir parçasıdır.

Acıbadem Sağlık Grubu, 2016 yılında Bulgaristan’ın sağlık sektöründe önde gelen oyuncularından Tokuda Grup ve City Clinic Grup’u bünyesine katmıştır. İki gruba yapılan 125 milyon Euro’luk yatırımla bünyesine 4 hastane ve 5 tıp merkezini katan Acıbadem bu yatırımlarıyla Bulgaristan’ın en büyük özel sağlık hizmet sunucusu olmuştur. Acıbadem böylece, 4 ülkede toplam 21 hastane ve 13 tıp merkezi hizmet verir hale gelmiştir.

Acıbadem Hastanesi Fiyatları – İsveç Klinik Saç Ekimi Fiyat – İsveç Klinik Fiyatları – Masseter Botoks Fiyat – Bengay Fiyatları – ZYZAPIN Fiyatı Nedir? – Kayropraktik Fiyat

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

3 YORUM

  1. Devlet Hastanelerinde Göbek fıtığı ameliyatı ücreti nekadar öğrenebilir miyim?

  2. Merhaba boğazımda uzun zamandır faranjit var hastanenizde dedavisi ücretli mi ve ne kadar öğrene bilir miyim lütfen.

  3. Kerem söylemez

    Çekap fiyatınız ne kadar

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?