1. Anasayfa
 2. Sağlık

Acıbadem Hastanesi Fiyatları

Acıbadem Hastanesi Fiyatları
Acıbadem Hastanesi Fiyatları
5

Acıbadem Hastanesi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Acıbadem Hastanesi fiyat bilgisine ulaştık ve piyasadan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün ve hizmet pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. Acıbadem Hastanesi Fiyatı da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Acıbadem Hastanesi Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Acıbadem Hastanesi fiyat bilgisi yer almaktadır. Acıbadem Hastanesi Fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak piyasadan detaylı bir şekilde öğrenilmiştir. Yazımızdan sürekli güncel Acıbadem Hastanesi fiyatı, anlık Acıbadem Hastanesi fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi içerisinde yer alan Acıbadem Hastanesi Fiyatı sorunuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

acıbadem muayene ücretleri
acıbadem muayene ücretleri

Acıbadem Hastanesi Fiyatları

 • Acıbadem hastanesi fiyatları, 2023 yılında ortalama 480.00 TL’dir. Acıbadem hastanesi kardiyoloji için ortalama fiyat 380.00 TL’dir.
 • Acıbadem hastanesi PCR testi fiyatları, 2023 yılında 450.00 TL’dir. Acıbadem hastanesi fiyatları Covid 19 PCR testi için 450.00 TL’dir.

Kurumsal Bilgilendirme

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 13 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.500 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Altunizade, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.

acıbadem fiyatlar
acıbadem fiyatlar

Sağlıkta büyüme yolculuğu

1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem’in büyüme ve gelişme yolculuğu, 2012’de Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından biri olan IHH Healthcare Berhad ile yapılan anlaşmayla artık dünya sahnesinde devam etmektedir. Asya Pasifik bölgesinde 8 büyük ülkede hastane ve sağlık yatırımlarının yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde eğitim ve gayrimenkul yatırımları da bulunan IHH Healthcare Berhad, Malezya hükümetinin yatırım fonu Khazanah, Japonya’nın Mitsui&Co. Ltd. şirketi ve Aydınlar Ailesi ortaklığından oluşan güçlü yapısıyla, dünyanın 2. büyük sağlık zinciri konumundadır. Acıbadem, 2012 yılından beri bu önemli zincirin bir parçasıdır.

Acıbadem Hastanesi Fiyatları

Acıbadem Sağlık Grubu, 2016 yılında Bulgaristan’ın sağlık sektöründe önde gelen oyuncularından Tokuda Grup ve City Clinic Grup’u bünyesine katmıştır. İki gruba yapılan 125 milyon Euro’luk yatırımla bünyesine 4 hastane ve 5 tıp merkezini katan Acıbadem bu yatırımlarıyla Bulgaristan’ın en büyük özel sağlık hizmet sunucusu olmuştur. Acıbadem böylece, 4 ülkede toplam 21 hastane ve 13 tıp merkezi hizmet verir hale gelmiştir.

 İsveç Klinik Saç Ekimi Fiyat – İsveç Klinik Fiyatları – Masseter Botoks Fiyat – Bengay Fiyatları – ZYZAPIN Fiyatı Nedir? – Kayropraktik Fiyat

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 7
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 3
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 3
  k_zd_m
  Kızdım

Ben Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Stajyer Doktor Seren Korkmaz. Sağlık alanında bilgilerimi sizlerle de paylaşmak istedim. İlaçlar, ameliyatlar ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken her adımda size yazılarımla destek olacağım. Unutmayın her hastanın tedavisi farklıdır! burada paylaştıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınız için doktorunuza danışmadan hiç bir şey kullanmayın denemeyin.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Devlet Hastanelerinde Göbek fıtığı ameliyatı ücreti nekadar öğrenebilir miyim?

 2. 6 Kasım 2022

  Merhaba boğazımda uzun zamandır faranjit var hastanenizde dedavisi ücretli mi ve ne kadar öğrene bilir miyim lütfen.

 3. 8 Kasım 2022

  Çekap fiyatınız ne kadar

 4. Otel tadında bir hastane deneyimi demek yanlış olmaz Acıbadem Hastanesi için. Tabi fiyatları da ona göre.

 5. Hizmete göre verilen para çokta değil. Paranız yoksa Acıbadem hastanesini değil devlet hastanesini tercih edin. Paranız varsa kaliteli hizmet alırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir