Memethol Fiyatı Nedir

Memethol Fiyatı Nedir

Memethol Fiyatı merak eden kullanıcılar, Memethol Fiyatları veya Memethol Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Memethol Fiyatı, Zamlı Memethol Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Memethol Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Memethol Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Memethol Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Memethol Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Memethol Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

MemeThol Bariyer Sprey, anal bölgeye haricen sprey edilerek uygulanan, hemoroid ve anal fissürlerin semptomik tedavisine yarayan; farmakolojik, immünolojik veya metabolik etkileşimlerde bulunmayan bir ürün olup Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve  93/42/EEC’ye göre IIa Sınıfında bir Tıbbi Cihaz’dır.

Memethol Fiyatı Nedir?

  • Şuanda Eczanelerde 95 TL ile 130 TL arasında satış fiyatı bulunmaktadır.

MemeThol Bariyer Sprey, hemoroid ve anal fissür hastalarının şikayetlerini azaltmayı ve ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Memethol Bariyer Spreyi’nin internet üzerinden satışı veya firmamızın direkt hastaya satışı bulunmamaktadır. Memethol’ü Sadece Eczaneler‘den temin ediniz.

İnternetten yapılan olumlu veya olumsuz yorumlara itibar etmeyiniz ve sizin için en iyi çözüm yolunun Eczacınız veya Doktorunuz olduğunu lütfen unutmayınız.

Memethol’ü kullanmadan önce doktora gitmenizi tavsiye ederiz. Memethol Hemoroid ve Anal Fissür Semptomlarının tedavisinde kullanılmasına karşın, aynı rahatsızlık belirtileri başka bir hastalığın habercisi olabilir.

Hemoroide son, basura yüzde yüz kesin çözüm, mucizevi ürün gibi söylemler firmamız tarafından kullanılmamaktadır. Memethol Bariyer Sprey, Almediko Health Care firmasının bir markası olup firmamız sadece klinik çalışma verileri ile hareket eder.

Daha fazla detay bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Ayrıca firmamızın 0 232 335 10 35 nolu numaralarından ve info@almediko.com mail adresi aracılığı ile mesai saatleri içinde ürün kullanımı öncesinde, esnasında ve sonrasında her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

memethol fiyatı 2022
memethol fiyatı 2022

İlk kullanımdan itibaren hemoroidkaynaklı ağrının geçmesi beklenir.

Ürün kullanım sürecinde ağrının kalıcı olarak giderilmesi hedeflenmektedir.

Ürün kullanımı ile birlikte kaşıntının giderilmesi istenmekte ayrıca mikrobiyal etmenlere karşı oluşturduğu bariyer sayesinde; bakteri, virüs ve fungus kaynaklı kaşıntı oluşumuna karşı koruma sağlamaktadır.

Hemoroid memelerinin günden güne küçülmesi beklenmektedir.

Hemoroid kaynaklı kanamaların bazen aniden , bazen yavaş yavaş durması beklenmektedir.

Tüm eksternal mikrobiyal etmenlerin hemoroidli doku ile temasını engeller böylelikle enfeksiyondan korunan hasarlı dokular iyileşme olanağı bulur.

Hasarlı dokuları koruyucu bariyer tabaka oluşturarak patojenlerden korurken, hastanın kendi normal florasına dokunmaz.

MemeThol Bariyer Sprey Kortizon ve benzeri hormon türevlerini, paraben türevlerini içermez.

Cilde dost olduğu analizlerle tespit edilmiştir.

1. ve 2. Evre hemoroid hastalarında memelerin giderilmesi için genellikle 1 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanımı yeterli olacaktır.

3.ve 4. Evre hemoroid ve anal fissür hastaları 2 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanmalıdırlar. (2 şişe kullanımı arasında gün boşluğu olmamalıdır)

Uzaktan sprey edilerek uygulanır, pratiktir. Fitil ya da enjeksiyon aparatı gerektirmez.

Lütfen daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

 

 

MemeThol Bariyer Spreyi Ar-Ge ve Klinik değerlendirme çalışmaları Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ile birlikte yürütülmüştür.

Ürünlerin kalite kontrol analizleri Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Çözelti Laboratuvarı tarafından Avrupa Farmakopesi kaynak alınarak Akademisyen kadro tarafından yapılmaktadır.

MemeThol Bariyer Spreyi Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi İlaç Fabrikasının ekipman ve personeli ile üretilmektedir.

Arveles Fiyatları

Gaviscon Şurup fiyatı

Contractubex Krem Fiyatı

Enterogermina Fiyatı Nedir

Memethol Fiyatı Nedir

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz güncel fiyat bilgileri;

Gibi asli ihtiyaç konularıdır. Sitemizde bim, a101, şok, migros, carrefour gibi zincir market fiyatları vardır. Ayrıca araç, elektronik fiyatlarına kadar her konuda fiyat bilgisi yer almaktadır.

Fiyatınedir.net Hakkında

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenizi sağlamaktır. Ayrıca karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagramfacebookpinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?