Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Islak Havlu Fiyatları ,Bim Islak Mendil Fiyatları, Bim Kağıt Havlu Fiyatları , Bim Makyaj Temizleme Pamuğu, Bim Makyaj Temizleme Pedi, Bim Pamuk Fiyatı , Bim Parfümlü Tuvalet Kağıdı Fiyatı , Bim Peçete Fiyatları, Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları , Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Tuvalet kağıdı, peçeteler, kağıt havlu ve ıslak mendiller hayatın her aşamasında kullandığımız olmaz ise olmaz ürünlerdendir. Tuvalet kağıdı ve peçeteler her evde muhakkak kullanılan ve düzenli olarak alınması zorunlu ürünler olmakla beraber hemen hemen her çantada olan ıslak yada kuru mendiller hayatımızı kolaylaştıran bazen iyi ki var dediğimiz ürünlerdir. Bu ürünleri alırken ilk neye dikkat ederiz?

Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları 

Blume Tuvalet Kağıdı Çift Katlı 16’lı : 25,90 TL

Blume Parfümlü Tuvalet Kağıdı Çift Katlı 24’lü : 37,90 TL 

Blume Parfümlü Tuvalet Kağıdı Çift Katlı 12’li : 25,90 TL 

Queen Tuvalet Kağıdı Üç Katlı 12’li : 26,90 TL

Blume Kağıt Havlu Çift Katlı 6’lı : 16,90 TL

Queen Kağıt Havlu Dev Rulo (300 Yaprak) : 9,90 TL

 

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları
Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim Islak Mendil ve Peçete Fiyatları 

Blume Servis Beyaz Peçete 200’lü :3,90 TL

Blume Beyaz Peçete 100’lü :3,55 TL

Blume Mendil Cep Boy 10’lu : 3,25 TL

Queen Peçete Çift Katlı 50’li : 3,60 TL

Santa Desenli Peçete 20’li :4,25 TL

Ivory Islak Havlu Cep Boy 3 paket x 15’li : 3,00 TL

Family Islak Havlu 100’lü :6,75 TL

Jenny Willy Islak Havlu (bebekler için) 3 paket x60 ‘lı :11,75 TL

Apaks Pamuk 100 GR. – 3,45 TL

Apaks Makyaj Temizleme Pedi 70’li – 3,95 TL

 

Bim Kağıt Havlu fiyatları
Bim Kağıt Havlu fiyatları

Tabi ki ilk başta fiyatı ve sonrasında ürünün kalitesi o ürünü almamızda önemli etkenlerdir. Bim marketlerde Blume ve Queen markalarının tuvalet kağıdı, kağıt havlusu ve peçetesi piyasanın çok altında hatta piyasadaki en uygun denilebilecek bir fiyata satıştadır. Bu markalar diğer alışılagelmiş büyük markalar kadar adını duyurmuş olmasa da neredeyse onlara yakın bir kalitede. Hatta fiyatını da bu kriterlere dahil edersek onları bile geride bırakabilir tercih konusunda.

 

Bim Blume Tuvalet kağıdı çift katlı 16 lı rulolar halinde , Bim Queen Tuvalet kağıdı ise 3 katlı ve 12 li rulolar halinde raflarda satıştadır. Queen Tuvalet kağıdının her bir rulosu 150 yapraktır. İki markanın da dokusu oldukça yumuşaktır ve %100 selüloz dan üretilmiştir.  Queen markasının dev rolu şeklinde kağıt havlusu mevcuttur. Bu ürün standar üç adet kağıt havlu rulosuna eşdeğerdir.

Bim Kağıt Havlu Ve Tuvalet Kağıdı Fiyatları
Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Blume markasının tuvalet kağıdı dışında Blume  kağıt havluBlume peçete ve Blume Cep Mendil ürünleri de mevcuttur. Bim tuvalet kağıtları fiyatları, Bim kağıt havlu fiyatları, Bim ıslak mendil fiyatları açısından piyasanın neredeyse en uygun ürünlerin yer aldığı aile bütçesini düşünen, enflasyonla mücadele ederek milletinin yararına satış yapan marketlerin başında gelmektedir.

Bim Aktüel

Bim Boron FiyatlarıBim Pasta Fiyatları – Bim Sosis FiyatlarıBim Diş Macunu FiyatlarıBim Turşu Fiyatı

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

  1. Avatar

    g.tümüzü silemeyiz artık. Herkes yaprak toplasın. Bim Tuvalet Kağıdı fiyatları bile bu rakamlara geldiyse vay halimize…

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?