Bim Sütyen Fiyatları

Bim Sütyen Fiyatları

Bim Sütyen Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Sütyen fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok teknolojik ürün pandemi ve döviz fiyatları nedeniyle zamlandı. Sütyenlerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Sütyen Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Sütyen fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Sütyen fiyatı güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim sütyen
bim sütyen

Bim Sütyen Fiyatları

Bim SütyenFiyatları
Casilli Renkli Sütyen Slip Külot Takım Fiyatı99,90 TL
Pırlanta Sütyen Slip Külot Takım Fiyatı119,90 TL
Pırlanta Lazer Kesim Regular Sütyen Fiyatı124,90 TL
Casilli Çiçek Detaylı Sütyen Fiyatı74,90 TL
Sütyen Yıkama Topu Fiyatı9,90 TL
Bim Sütyen Fiyatları
casilli sütyen
casilli sütyen

Bim Sütyen Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Sütyen Markaları Nedir?

Bim’de satılan Sütyen markası Comfort Family ve Casillidir.

Bim Sütyen Fiyatları Ne Kadar?

Pırlanta Lazer Kesim Regular Sütyen Fiyatı = 124,90 TL

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. Yıllar geçtikçe başarısının üzerine sürekli koyarak devam etmektedir.

Bim Boron FiyatlarıBim Pasta FiyatlarıBim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu FiyatlarıBim Sosis FiyatlarıBim Diş Macunu FiyatlarıBim Turşu Fiyatı

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?