1. Anasayfa
 2. Şok Ürün Fiyatları

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları
Şok Market Hasta Bezi Fiyatları
0

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Hasta Bezi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. Hasta Bezleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Market Hasta Bezi Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Market Hasta Bezi fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Market Hasta Bezi fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından detaylı bir şekilde öğrenilmiştir.

depend emici külot şok market
depend emici külot şok market

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet = 45,95₺
Sleepy Sensitive Hasta Bezi Large 7li = 23,65₺

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Şok Hasta Bezi Markaları Nedir?

Şok’ta satılan hasta bezlerinin markaları Depend ve Sleepydir.

Şok Hasta Bezi Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet = 45,95₺

şok hasta bezi
şok hasta bezi

Hasta Bezi Nedir?

En çok bebekler ve çocuklar tarafından giyilen ve bunlarla ilişkilendirilen bebek bezleri, çeşitli nedenlerle yetişkinler tarafından da giyilir. Tıp toplumunda, genellikle çocuklarla ilişkili olan ve olumsuz çağrışımları olabilecek çocuk bezleri yerine “yetişkin emici külotları” olarak adlandırılırlar. Yetişkin çocuk bezlerinin kullanımı utanç kaynağı olabilir ve ürünler genellikle inkontinans pedleri gibi örtünmeler altında pazarlanır.

Kaynak: Wikipedia

 Şok Hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

Şok Reçel fiyatıŞok Zeytin fiyatıŞok Yumurta FiyatıŞok Kahve fiyatıŞok Bal fiyatıŞok Tablet fiyatıŞok Salatalık fiyatı – . Şok Tava fiyatı  – Şok Market Hasta Bezi fiyatıŞok Enerji İçeceği fiyatı

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız. Bu konumuzda sizler için şok market telefon fiyatlarını listeledik.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir