1. Anasayfa
 2. Şok Ürün Fiyatları

Şok Nutella Fiyatları

Şok Nutella Fiyatları
Şok Nutella Fiyatları
0

Şok Nutella Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Nutella fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Nutella’da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Nutella Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Nutella fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Nutella fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından öğrenilmiştir.

şok nutella 750 gr
şok nutella 750 gr

Şok Nutella Fiyatları

Şok NutellaFiyatları
Nutella Kakaolu Fındık Kreması 630 Gr Fiyatı71,00 TL
Şok Nutella Fiyatları

Şok Nutella Fiyatı 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Şok Çikolata Markası Nedir?

Şok’da satılan çikolata markası Nutelladır.

Şok Nutella Fiyatı 2023’de Ne Kadar?

Nutella 630 Gr = 71,90₺

nutella 630 gr şok
nutella 630 gr şok

Nutella Hakkında

Nutella, çikolata ve fındık karışımından oluşan çikolatalı krema markasıdır ve İtalyan bir çikolata firması Ferrero Spa tarafından üretilmektedir. 100 gramında yaklaşık 540 kalori bulunur. Geçmişi, 2. Dünya savaşı nedeni ile yaşanan kakao sıkıntısına dayanır.

Nutella’nın ana bileşenleri şeker ve palm yağıdır (% 50’den fazla). Ayrıca % 13 oranında fındık, kakao tozu ve yağsız süt içerir. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta Nutella soya ürünleri de içerir.

Kaynak: Vikipedia

Nutella İçeriği

 • Şeker
 • Palm Yağı
 • Fındık
 • Süt
 • Kakao
 • Lesitin
 • Vanilin

Ev Yapımı Nutella Yapımı İçin Malzemeler

2 yemek kaşığı şeker
2 silme yemek kaşığı un
2 tepeleme yemek kaşığı tereyağı
4 silme tatlı kaşığı kakao
6 yemek kaşığı süt
1 su bardağı yakın fındık
6 yemek kaşığı pudra şekeri
2 vanilya

şok nutella
şok nutella

Şok Hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Şok Telefon Fiyatları – Şok Domestos FiyatlarıŞok Televizyon Fiyatları – Şok Nutella Fiyatları – Şok Sucuk Fiyatları – Şok Pasta Malzemeleri Fiyatları – Şok Sakız Fiyatları – Şok Ekmek Fiyatları – Şok Meyve FiyatlarıŞok Sebze FiyatlarıŞok Köpek Maması FiyatlarıŞok Kedi Maması FiyatlarıŞok Çorba FiyatlarıŞok Oyuncak FiyatlarıŞok Bebek Maması Fiyatları 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir