1. Anasayfa
 2. Şok Ürün Fiyatları

Şok Domestos Fiyatları

Şok Domestos Fiyatları
Şok Domestos Fiyatları
0

Şok Domestos Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Domestos fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Domestoslarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Domestos Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Domestos fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Domestos fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından öğrenilmiştir.

domestos 4 kg fiyatı şok
domestos 4 kg fiyatı şok

Şok Domestos Fiyatları

Şok DomestosFiyatları
Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu 3,7 Kg Fiyatı65,00 TL
Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu 806 Gr Fiyatı27,00 TL

Şok Domestos Fiyatı 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Şok Temizlik Ürünü Markası Nedir?

Şok’da satılan temizlik markası Domestostur.

Şok Domestos Fiyatı 2023’de Ne Kadar?

Domestos Yoğun Çamaşır Suyu 806 Ml = 27,00₺

şok market domestos fiyatı
şok market domestos fiyatı

Şok Çamaşır Suyu – Çamaşır Suyunun Zararları Nedir?

1-Çamaşır suyunu çok kullanmak midenizde ve boğazınızda iltihap oluşmasına yol açabilir.

2-Kapalı alanlarda kullanılmamalıdır. Devamlı solunulmamalıdır.

3-Çamaşır suyunun derimize teması engellenmelidir. Eğer temas ederse derimizde hasara yol açabilir.

4-Çocuklardan kesinlikle uzak tutulmalıdır. Aksi taktirde büyük problemler yaşanabilir.

Şok Hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

Şok Telefon Fiyatları – Şok Domestos FiyatlarıŞok Televizyon Fiyatları – Şok Nutella Fiyatları – Şok Sucuk Fiyatları – Şok Pasta Malzemeleri Fiyatları – Şok Sakız Fiyatları – Şok Ekmek Fiyatları – Şok Meyve FiyatlarıŞok Sebze FiyatlarıŞok Köpek Maması FiyatlarıŞok Kedi Maması FiyatlarıŞok Çorba FiyatlarıŞok Oyuncak FiyatlarıŞok Bebek Maması Fiyatları 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir