1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları
Bim Kurbanlık Fiyatları
2

Kurban Bayramının  yaklaşması ile tüketiciler Kurbanlık Fiyatları araştırması yapmaya başladı. Bu noktada uygun ve fırsat arayışında olan vatandaşlar Bim Kurban Fiyatları araştırması yapmaktadır. Sizlere Bim Kurbanlık fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu yazımızı hazırladık. Ülkemizde UYGUN FİYAT politikasıyla hareket ettiğinden dolayı çok tercih edilen Bim mağazaları ürünlerden olan Bim Kurbanlık  da zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Kurban Fiyatları ne kadar olacak ? Yazımızda güncel Bim Kurban fiyatları yer almaktadır. Bim Kurbanlık fiyat yeni yıl içerisinde güncel olarak Bim mağazalarından bilgi ile alınmıştır.

Bim Kurban Fiyatları

 • Kurbanlık Büyükbaş Dana Hisse Fiyatı = 9550 TL‘dir.
 • Küçükbaş Kurbanlık Fiyatı = 400 TL / Kilogram
Bim Kurbanlık Fiyatları 2022
Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları

 • Küçükbaş Kurbanlık Fiyatı = 400 TL / Kilogram
Bim küçükbaş kurbanlık fiyatları
Bim küçükbaş kurbanlık fiyatları

Bim Büyükbaş Kurbanlık Fiyatları

 • Kurbanlık Büyükbaş Dana Hisse Fiyatı = 9550 TL‘dir.
bim büyükbaş kurbanlık fiyatları
bim büyükbaş kurbanlık fiyatları

Bim marketleri her dönem kurban bayramı yaklaştıkça afişlerde ve televizyonlarda reklam vermektedirler. Bu sayede müşterilerini fiyatlar konusunda bilgilendirmektedir. Bu sene için sizlerle tahmini fiyat bilgisini paylaşacağız.

Bim Kurbanlık alımında bazı kurallar bulunmaktadır.

 • Küçükbaş hayvanlar için tek kişi alıp kurban edebilir..
 • Büyükbaş hayvanlarda ise yine tek başına alınacağı gibi hisse usulü de kurban edilebilir.

Misal olarak bir danaya 7 kişi ortak olarak girilebilmektedir.

Bim de tam bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Sizin talebinize göre hisseli ya da hisse olmadan kurbanlık satışlarını yapmaktadır. Tek yapmanız gereken size en yakın şubeye giderek başvuruda bulunmanız olacaktır.

Bim Kurbanlık Fiyatları

En uygun fiyatlara sahip kurbanlıkları satma yarışına giren marketler sayesinde rekabet kızıştıkça daha ucuz fiyat imkanları ile alım yapılabilmektedir. Ayrıca herkesin uygun yeri olmadığından dolayı kurbanın nakliyesi ve kesilecek güne kadar barınması gibi problemler doğmaktadır.

Bim den yapacağınız kurbanlık alışverişi sayesinde böyle problemler ile karşılaşmazsınız. Hazır bir şekilde kesilmiş ve bölünmüş olarak kutulu ve ayıklanmış şekilde kurbanlık size teslim edilmektedir. Bu şekilde hem vaktinizi harcamazsınız hem de hijyenik koşullarda İslam dinine uygun bir ibadet yerine getirmiş olursunuz.

Kurban bayramı denilince ilk tercih edilen noktalar aslında hayvan pazarlarıdır. Yaklaşık bir ay önceden kurulan bu pazarlarda birçok büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışa hazır beklemektedir. Fakat zincir marketlerin de bu piyasaya girmesiyle birlikte rekabet yükselmiştir ve insanlara daha sonuç odaklı hizmetler türemiştir.

Kilogram başına ödemeniz gereken fiyatı yazımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca mağaza çalışanlarından daha detaylı olarak bilgilendirme almış olacaksınız. Bayramın birinci gününde kurbanlığı teslim alabilirsiniz. Tüm bunlardan önce A101 kurbanlık fiyatları yazımızı veya Migros Kurbanlık Fiyatları yazımızı okuyarak detaylı fiyat bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca Ülke genelinde belirlenmiş Kurbanlık Fiyatları yazımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Bim Kurbanlık Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bim de kurbanlık var mı?

Kurbanlık koç ve kurbanlık koyun başta olmak üzere farklı kurbanlık çeşitlerini Bim’de bulabilir, lezzetli ve taze kurbanlık et satın alarak muhtaç ailelerle buluşturabilirsiniz.

Bim kurbanlık ne zaman teslim?

Bim Kurbanlıklar, kurban kesim yoğunluğuna bağlı olarak, Kurban Bayramının 3. veya 4. gününden itibaren sipariş verirken seçilen mağazadan, e-arşiv fatura ve teslim alacak kişinin kimliği ibraz edilerek teslim alınabilir.

Bim 1 kurbanlık ne kadar?

Bim kurban fiyatını ortalama 67000 TL olarak almaktadır. Bim Kurbanlık Hisse Fiyatı 9550TL’dir.

Bim kurbanlık kaç kg?

Bim küçükbaş kurbanlık fiyatı KG başına 400 TL’dir.

Alınan kurbanlık satılır mı?

Kurban etmek üzere alınan bir hayvanı başkasına satmak caiz midir? Kurban etmek için alınan bir hayvanı, bayram gününden önce başka bir kimseye satmakta bir mahzur yoktur. Bayram girdikten sonra satmak ise, Ebu Hanife ile İmam Muhammed’e göre kerahetle birlikte caizdir.

Diğer Kurbanlık Fiyatları;

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir