Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları

Kurban Bayramının  yaklaşması ile tüketiciler Kurbanlık Fiyatları araştırması yapmaya başladı. Bu noktada uygun ve fırsat arayışında olan vatandaşlar Bim Kurban Fiyatları araştırması yapmaktadır. Sizlere Bim Kurbanlık fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu yazımızı hazırladık. Ülkemizde UYGUN FİYAT politikasıyla hareket ettiğinden dolayı çok tercih edilen Bim mağazaları ürünlerden olan Bim Kurbanlık  da zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Kurban Fiyatları ne kadar olacak ? Yazımızda güncel Bim Kurban fiyatları yer almaktadır. Bim Kurbanlık fiyat yeni yıl içerisinde güncel olarak Bim mağazalarından bilgi ile alınmıştır.

 

Bim Kurban Fiyatları

  • Kurbanlık Büyükbaş Dana Hisse Fiyatı = 6250 TL
  • Küçükbaş Kurbanlık Fiyatı = 130 TL / Kilogram
Bim Kurbanlık Fiyatları 2022
Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları

  • Küçükbaş Kurbanlık Fiyatı = 130 TL / Kilogram
Bim küçükbaş kurbanlık fiyatları
Bim küçükbaş kurbanlık fiyatları

Bim Büyükbaş Kurbanlık Fiyatları

  • Kurbanlık Büyükbaş Dana Hisse Fiyatı = 6250 TL
bim büyükbaş kurbanlık fiyatları
bim büyükbaş kurbanlık fiyatları

Bim marketleri her dönem kurban bayramı yaklaştıkça afişlerde ve televizyonlarda reklam vermektedirler. Bu sayede müşterilerini fiyatlar konusunda bilgilendirmektedir. Bu sene için sizlerle tahmini fiyat bilgisini paylaşacağız.

Kurbanlık alımında bazı kurallar bulunmaktadır.

  • Küçükbaş hayvanlar için tek kişi alıp kurban edebilir..
  • Büyükbaş hayvanlarda ise yine tek başına alınacağı gibi hisse usulü de kurban edilebilir.

Misal olarak bir danaya 7 kişi ortak olarak girilebilmektedir.

Bim de tam bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Sizin talebinize göre hisseli ya da hisse olmadan kurbanlık satışlarını yapmaktadır. Tek yapmanız gereken size en yakın şubeye giderek başvuruda bulunmanız olacaktır.

En uygun fiyatlara sahip kurbanlıkları satma yarışına giren marketler sayesinde rekabet kızıştıkça daha ucuz fiyat imkanları ile alım yapılabilmektedir. Ayrıca herkesin uygun yeri olmadığından dolayı kurbanın nakliyesi ve kesilecek güne kadar barınması gibi problemler doğmaktadır.

Bim den yapacağınız kurbanlık alışverişi sayesinde böyle problemler ile karşılaşmazsınız. Hazır bir şekilde kesilmiş ve bölünmüş olarak kutulu ve ayıklanmış şekilde kurbanlık size teslim edilmektedir. Bu şekilde hem vaktinizi harcamazsınız hem de hijyenik koşullarda İslam dinine uygun bir ibadet yerine getirmiş olursunuz.

Kurban bayramı denilince ilk tercih edilen noktalar aslında hayvan pazarlarıdır. Yaklaşık bir ay önceden kurulan bu pazarlarda birçok büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışa hazır beklemektedir. Fakat zincir marketlerin de bu piyasaya girmesiyle birlikte rekabet yükselmiştir ve insanlara daha sonuç odaklı hizmetler türemiştir.

Kilogram başına ödemeniz gereken fiyatı yazımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca mağaza çalışanlarından daha detaylı olarak bilgilendirme almış olacaksınız. Bayramın birinci gününde kurbanlığı teslim alabilirsiniz. Tüm bunlardan önce A101 kurbanlık fiyatları yazımızı veya Migros Kurbanlık Fiyatları yazımızı okuyarak detaylı fiyat bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca Ülke genelinde belirlenmiş Kurbanlık Fiyatları yazımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

 

Bim Kurbanlık Fiyatları

A101 Kurbanlık Fiyatları

Migros Kurbanlık Fiyatları

Kurbanlık Fiyatları

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?