Migros Kurbanlık Fiyatları

Migros Kurbanlık Fiyatları

2022 Migros Kurbanlık Fiyatları

Migros Kurbanlık Fiyatları 2022 araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için Migros Kurbanlık fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve Migros mağazalarından bilgiler topladık.

Ülkemizde çok tercih edilen ürünlerden olan Migros Kurbanlık da zamlardan etkilendi maalesef. Peki Güncel ve Zamlı Migros Kurbanlık Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Yazımızda güncel Migros Kurbanlık fiyat yer almaktadır. Migros Kurbanlık fiyatı 2022 yılında güncel olarak Migros mağazalarından bilgi ile alınmıştır.

 

Migros Kurbanlık Fiyatları

 • Kurbanlık Koç en az 12 kg: 2.995 TL
 • Büyükbaş 1/7 en az 25 kg hisse fiyatı: 4.595 TL
 • Koç kıvırcık en az 16 kg: 3.595 TL
 • Migros koç kurbanlık fiyatları, 2022 yılında 3,595 TL’dir.
Migros Kurbanlık Fiyatı
Migros Kurbanlık Fiyatı

Kurbanlık büyükbaş karkaslarımız kemiklerinden ayrılır ve 7 eşit hisse olacak şekilde bölünür. Tüm sakatatlar (akciğer, karaciğer, işkembe, dalak, billur, böbrek, kuyruk, yürek, kelle, deri, bağırsak, paça, yağlar, kemikler) adınıza hayır kurumuna bağışlanır, bağış makbuzu koli içinde size ulaştırılır. Büyükbaş kurban kolileriniz için belirtilen minimum et miktarına sakatatlar dahil değildir. Kurbanınızdan çıkan sakatatlar sizin adınıza hayır kurumlarına bağışlanır.

Migros Kurbanlık Fiyatları 2022
Migros Kurbanlık Fiyatları 2022

2022 Migros Kurban Fiyatları

Ülkemizin dört bir yanındaki yetiştiricilerden, kurbanlık vasıflarını taşıyan kurbanlıklar, veteriner hekimlerimiz tarafından özenle seçilir ve satın alma işlemi gerçekleşir. Dini vecibelerin yerine getirilmesi amacıyla mağazalarımızdan ya da www.migros.com.tr üzerinden verilen kurban siparişi sırasında yetkililerimiz vekil tayin edilmiş olur. www.migros.com.tr üzerinden, kurban satışı esnasında kurbanlık ürünün içeriğinde yer alan “kimin adına veya kendi adına kesilecek” alanını doldurulur. Kurbanlıklarımızın canlı muayenesi ve resmi kurum tarafından verilen sağlık raporlarının kontrolleri, veteriner hekimlerimiz tarafından kesim öncesi yapılır. Kesim sonrası, kurbanlıkların karkas ve iç organları veteriner hekimlerimiz tarafından %100 muayene edilir.

Migros Kurbanlık
Migros Kurbanlık

Migros Kurbanlık Fiyatı

Kurban kesimlerimiz; yasal mevzuat ve standartlarımıza uygun, onaylı kesimhanelerimizde yapılır. İslami kurallara uygun olarak bayram namazına takiben, din görevlisi ve noter huzurunda isim okunarak kesilen kurbanlıklar genel hisse kolisi olarak hazırlanır. Kurbanınız kesildiğinde; kesim sırasına göre, sipariş formumuzda bulunan “kesim bilgisini ileteceğimiz cep telefonu”nuza SMS olarak bilgi verilir.

Kesim sonrası karkaslar parçalamaya alınmadan önce soğuk odalarda dinlendirilir ve gereken sıcaklığa inmesi sağlanır. Bu nedenle; koç kurbanlıklarımız en erken bayramın 2.günü, büyükbaş kurbanlıklarımız da en erken bayramın 3.günü soğuk zinciri korunarak müşterilerimize teslim edilir.

Kurban kolimizin içinde; Kurban ve kırmızı et için bilgilendirme kitapçığı, deri ve sakatatların hayır kurumuna bağışlandığını gösterir bağış makbuzu, sürpriz indirim çeki, buzdolabı poşeti ve bir çift eldiven bulunmaktadır.

Kesim, sevkiyat ve parçalama işlemleri TSE ve Covid-19 yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirilir.

Migrosta Kurbanlık

Kurbanınız “güvenli’’ ellerde:

Veteriner hekimler tarafından yapılan kontroller sonucunda, sadece uygun olan kurbanlıkların kabulü yapılmaktadır. Kurbanınızın kesimi, gıda güvenliği standartlarına uygun T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan ruhsatlı tesislerde, hijyenik, güvenli ve sağlıklı ortamda, veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Kurbanlarınızın et ve iç organları, veteriner hekim tarafından 100% kontrol edilmektedir. Kurbanlarınızın etleri, gıdaya uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenip kolilenmektedir. Kolilenen ürünler, soğuk hava depolarında (0-3 °C) depolanmakta ve size ulaştırılana kadar soğuk zincir korunarak (0-3 °C) transferi sağlanmaktadır. Kurbanınız, tercihinize göre evinize teslim edilmekte ya da mağazamızdan teslim alınabilmektedir.

Migros Kesimhaneleri

 • ELİF ET VE MAMULLERİ SAN VE TİC. A.Ş. – Aydınlı Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:43 Tuzla/İSTANBUL
 • EMİN HELAL ET VE GIDA A.Ş. – Atariye Mah. Oğlaktepe Küme Evler Sok. No:83/1 Mustafakemalpaşa/BURSA
 • AKŞEKER TARIM ET ENT.TES.NAK.GIDA İTH.İHR.A.Ş.- Çomaklı Mah. 17122 Sk. No:6 Meram/KONYA
 • BİGADİÇ KÖSE ET GIDA BESİCİLİK VE TARIM ÜRÜNLERİ – Cami Mahallesi Atatürk Caddesi 1 1 Bigadiç/BALIKESİR
 • KASABA KUY.İLET.PET.TUR.İNŞ.TAŞ.GID.TAR.ÜR.HAYV.DA – Mustafa Kemal Mah. Özdemir Sk. No:71 Turgutlu/MANİSA
 • BAŞKENT ET KOMBİNASI- MURAT BİLGİNLİ – Yenikent Çoğlu Mah. Adalet Cad.No:70 SİNCAN/ANKARA
 • EFKAR TAVUKÇULUK YEM TAVUK SOĞUK HAVA DEPOSU İŞLETMECİLİĞİ İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. – Subaşı Mah. Eski Manisa Yolu No:189 Turgutlu/MANİSA
 • BALIKESİR ÖLMEZLER GIDA İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. – Pamukçu Mah.Atatürk 1 Cad.No:135/1 Altıeylül/BALIKESİR
 • BORAN GIDA HYV.İTH.İHR.SAN.VE TARIM ÜRÜNLERİ TİC. – Pamukören Mah. Dsi Kanal Üzeri Kuyucak/AYDIN

Migros'ta kurbanlık fiyatları ne kadar?

Kurbanlık Koç en az 12 kg: 2.995 TLBüyükbaş 1/7 en az 25 kg hisse fiyatı: 4.595 TLKoç kıvırcık en az 16 kg: 3.595 TLMigros koç kurbanlık fiyatları, 2022 yılında 3,595 TL’dir.

Kurbanlık etin kilosu ne kadar?

Bu sene küçükbaş kurbanlık fiyatı ise 2,5 ile 4 bin TL arasında değişiyor. Geçen yıl ortalama bir büyükbaş kurbanlığın fiyatı 15 bin TL'ye alabiliyordu. Bu sene ise ortalama büyükbaş kurbanlık fiyatları 20-25 bin TL arasında değişiyor. Canlı 600 kiloluk bir tosunun fiyatı ise 40 bin TL'yi buluyor” dedi.

Migros kurbanlık ne zaman teslim?

Teslimat. Kesim sonrası karkaslar parçalamaya alınmadan önce soğuk odalarda dinlendirilir ve gereken sıcaklığa inmesi sağlanır. Bu nedenle; koç kurbanlıklarımız en erken bayramın 2.günü, büyükbaş kurbanlıklarımız da en erken bayramın 3. günü soğuk zinciri korunarak müşterilerimize teslim edilir.

Küçükbaş hayvan fiyatları ne kadar?

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 2022 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 2 bin 250 lira, yurt dışında 1800 lira olarak belirlendiğini açıkladı. Kurbanlık fiyatları illere ve kurbanlıkların kilosuna göre değişiklik gösterebiliyor. Küçükbaş kurbanlıkların 3-4 bin lira civarında satılması bekleniyor.

Bim Kurbanlık Fiyatları
A101 Kurbanlık Fiyatları
Migros Kurbanlık Fiyatları
Kurbanlık Fiyatları
Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

2 YORUM

 1. Avatar

  slm zincir marketleri ben bir uretici olaraksizlere sesleniyorum sizler bizim gibi ureticle4ri bitiriyorsunuz ureticiyi su anda iki buklum yem ot saman aldi basini gitti ama sizler uretinin elinden ucuza alip bizleri bitiriyorsunuz deyceksinizki bu ticaret diye ama boyle devam ederseniz uretici bulunmaycak su kurbandan elinizi ayanizi cekin tüm market zincirlerine sesleniyorum

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?