Migros Rom Fiyatları

Migros Rom Fiyatları

Migros Rom Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros rom fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Romlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Rom Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros rom fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros rom fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

rom fiyatları migros
rom fiyatları migros

Migros Rom Fiyatları

  • 70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı = 90,00 TL
  • 70 lik Captain Morgan White Rom Fiyatı = 175,00 TL
  • 70 lik Zacapa Rom Fiyatı = 355,00 TL
  • 70 lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı = 182,50 TL
  • 70 lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı = 220,00 TL
  • 70 lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı = 300,00 TL
migros rom
migros rom

Migros Rom 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Rom Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Rom markaları Havana Club, Zacapa ve Captain Morgandır.

Migros Rom Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı = 90,00 TL

rom migros
rom migros

Migros Rom Nedir?

Rom, Şeker kamışı suyu, melası ve damıtılmasından arta kalan vinas, su ile karıştırılarak şıra oluşturulur. Kuru üzüm de kullanılır. Şıra 48 saat ile 5 gün arası bir süre mayalandıktan sonra damıtılır. Meşe fıçılarda eskitilip süzüldükten sonra içmeye hazır hale gelir. Şeker kamışı üretilen yerlerde yaygınca üretimi yapılmaktadır. Alkol derecesi en az %37,5’dir. Yüksek alkollü bir içkidir.

Orta Amerika, Latin Amerika ve Karayip Adalarında üretimi ve tüketimi yaygındır. Light rom sınıfından Havana Club ve Bacardi en bilinen çeşididir.

Kaynak: Wikipedia

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros likör fiyatlarıMigros baileys fiyatlarıMigros jack daniels fiyatları  – Migros rom fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?