Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros bıldırcın eti fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bıldırcın etleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Bıldırcın Eti Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros bıldırcın eti fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros bıldırcın eti fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

bıldırcın eti migros
bıldırcın eti migros

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

  • Gazivet Dondurulmuş Bıldırcın 480 G = 37,90 TL

Migros Bıldırcın Eti 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Bıldırcın Eti Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Bıldırcın Eti markaları Gazivettir.

Migros Bıldırcın Eti Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

Gazivet Dondurulmuş Bıldırcın 480 G = 37,90 TL

migros bıldırcın eti fiyatı
migros bıldırcın eti fiyatı

Migros Bıldırcın Nedir?

Bıldırcın, sülüngiller (Phasianidae) familyasının Coturnix, Anurophasis, Perdicula, Ophrysia cinsinden küçük yapılı kuş türlerini ortak adı. Yeni dünya bıldırcınları (Odontophoridae familyası) ve üç parmaklı bıldırcınlar (Turnicidae familyası) ise yakın olarak ilgili olmamalarına karşın görünüm ve davranış benzerlikleri sebebi ile bu şekilde adlandırılmışlardır. Bıldırcınlar küçük, tıknaz yapıda karada yaşayan kuşlardır. Tohum yiyicilerdir, bunun yanında böcek ve benzeri küçük avlarla da beslenirler. Yerde yuva yaparlar, uçuşları kısa, ileri doğru hızlıcadır. Japon ve bayağı bıldırcın gibi bazı türler göçmendir ve uzun mesafelere uçarlar. Etleri fazlasıyla lezzetlidir.

Kaynak: Wikipedia

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?