1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları
Migros Bıldırcın Eti Fiyatları
0

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros bıldırcın eti fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Bıldırcın etleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Bıldırcın Eti Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros bıldırcın eti fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros bıldırcın eti fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

bıldırcın eti migros
bıldırcın eti migros

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

 • Gazivet Dondurulmuş Bıldırcın 480 G = 37,90 TL

Migros Bıldırcın Eti 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Bıldırcın Eti Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Bıldırcın Eti markaları Gazivettir.

Migros Bıldırcın Eti Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

Gazivet Dondurulmuş Bıldırcın 480 G = 37,90 TL

migros bıldırcın eti fiyatı
migros bıldırcın eti fiyatı

Migros Bıldırcın Nedir?

Bıldırcın, sülüngiller (Phasianidae) familyasının Coturnix, Anurophasis, Perdicula, Ophrysia cinsinden küçük yapılı kuş türlerini ortak adı. Yeni dünya bıldırcınları (Odontophoridae familyası) ve üç parmaklı bıldırcınlar (Turnicidae familyası) ise yakın olarak ilgili olmamalarına karşın görünüm ve davranış benzerlikleri sebebi ile bu şekilde adlandırılmışlardır. Bıldırcınlar küçük, tıknaz yapıda karada yaşayan kuşlardır. Tohum yiyicilerdir, bunun yanında böcek ve benzeri küçük avlarla da beslenirler. Yerde yuva yaparlar, uçuşları kısa, ileri doğru hızlıcadır. Japon ve bayağı bıldırcın gibi bazı türler göçmendir ve uzun mesafelere uçarlar. Etleri fazlasıyla lezzetlidir.

Kaynak: Wikipedia

Migros Bıldırcın Eti Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir