1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Sushi Fiyatları

Migros Sushi Fiyatları
Migros Sushi Fiyatları
0

Migros Sushi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros sushi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Sushilerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Sushi Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros sushi fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros sushi fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros sushi
migros sushi

Migros Sushi Fiyatları

Migros SushiFiyatları
Dardanel Sushida California Roll 205 G Fiyatı119,90 TL
Dardanel Sushida Kyoto Mix 210 G Fiyatı119,90 TL
Dardanel Sushida Philadelphia Roll 205 G Fiyatı119,90 TL
Migros Sushi Fiyatları

Migros Sushi 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Sushi Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Sushi markaları Okomesan ve Kaitatuyadır.

Migros Sushi Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Dardanel Sushida California Roll 205 G = 119,90 TL

sushi yosunu migros
sushi yosunu migros

Migros Sushi Nedir?

Suşi, bir Japon mutfağı yemeğidir; pirinç sirkesi ve şeker ile tatlandırılmış haşlanmış pirinç üstüne veya içine balık, diğer deniz ürünleri veya sebze gibi malzemeler konarak servis edilir. Japonya çıkışlı bir yemek olmasına rağmen tüm Uzakdoğu ülkelerinde tüketilir. Suşi’nin telaffuzunda, eğer bir ön ek var ise (nigirizuşi örneğinde olduğu gibi) ilk s harfi z olarak okunur; bu, Japoncada rendaku olarak adlandırılan sessiz harf yumuşamasının bir örneğidir. Herkese hitap etmese de oldukça lezzetlidir.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 2
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir