Migros Sushi Fiyatları

Migros Sushi Fiyatları

Migros Sushi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros sushi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Sushilerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Sushi Fiyatları 2021 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros sushi fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros sushi fiyatları 2021 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros sushi
migros sushi

Migros Sushi Fiyatları

  • Sushi Wasabi 43 G = 16,95 TL
  • Okomesan Suşi Pirinci 1000 G. = 45,50 TL
  • Kaitatuya Sushi Nori (Gold) Yaprak Yosun 50 Ad. = 107,00TL

Migros Sushi 2021 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Sushi Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Sushi markaları Okomesan ve Kaitatuyadır.

Migros Sushi Fiyatları 2021’de Ne Kadar?

Kaitatuya Sushi Nori (Gold) Yaprak Yosun 50 Ad. = 107,00TL

sushi yosunu migros
sushi yosunu migros

Migros Sushi Nedir?

Suşi, bir Japon mutfağı yemeğidir; pirinç sirkesi ve şeker ile tatlandırılmış haşlanmış pirinç üstüne veya içine balık, diğer deniz ürünleri veya sebze gibi malzemeler konarak servis edilir. Japonya çıkışlı bir yemek olmasına rağmen tüm Uzakdoğu ülkelerinde tüketilir. Suşi’nin telaffuzunda, eğer bir ön ek var ise (nigirizuşi örneğinde olduğu gibi) ilk s harfi z olarak okunur; bu, Japoncada rendaku olarak adlandırılan sessiz harf yumuşamasının bir örneğidir. Herkese hitap etmese de oldukça lezzetlidir.

https://www.youtube.com/watch?v=5cq89cEOAIo&ab_channel=RE%C4%B0NA07MAV%C4%B0

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: