1. Anasayfa
 2. Genel

Altın Kemer Fiyatları

Altın Kemer Fiyatları
Altın Kemer Fiyatları
0

Özel günlerde şıklığınızı tamamlamanın yollarından biri olan altın kemerler, özellikle düğünlerde ve davetlerde tercih edilen aksesuarlardan biridir. Ancak altın fiyatlarının sürekli artış gösterdiği bir dönemde altın kemer fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. İşte 2024 yılında altın kemer fiyatları ve detayları:

Altin Kemer Fiyat
Altin Kemer Fiyat

Altın Kemer Fiyatları

Altın Kemer Modelleri ve Fiyatları

 • 22 Ayar Trabzon Hasır Kemer: 660.000 TL
 • Altın Kemer 220,00 Gram 22 Ayar Altın: 440.000 TL
 • Bilezikhane 220 Gram Altın Kemer: 360.000 TL
 • 14 Ayar Trabzon Hasır Kemer: 410.000 TL
Altin Kemer Fiyati
Altin Kemer Fiyati

Altın Kemer Fiyatları 2024

2024 yılında altın kemer fiyatları, kemerlerin ayarına ve gramajına göre değişiklik göstermektedir. İşte altın kemer fiyatlarına dair detaylar:

Altın kemer fiyatları, 2024 yılında 14 ayar ve 22 ayar olmak üzere iki farklı ayar seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kemerlerin ortalama gramajı 220 gramdır. Ancak altının ayarı ve kemerin üretim şekline göre bu gramajda değişiklikler görülebilir. Dolayısıyla altın kemer satın almadan önce güvenilir bir kaynağa danışmak önemlidir.

22 Ayar Kemer Fiyatı

22 ayar altın kemerler, 2024 yılında ortalama 220 gram gramajında üretilmektedir. Bu kemerlerin fiyatı ise 440.000 TL ile 660.000 TL arasında değişmektedir. Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar, kemer fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biridir.

Altın kemerler, özel günlerde tercih edilen ve şıklık katan aksesuarlardır. Ancak altın fiyatlarının sürekli değiştiği bir dönemde satın almadan önce güncel fiyatları kontrol etmek önemlidir. Ayrıca altın kemer tercihi yaparken kemerin ayarı, gramajı ve tasarımı gibi faktörleri de göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu sayede hem şık hem de değerli bir aksesuarı satın almış olursunuz.

Altın Kemer Fiyatları Zamlanacak mı?

Altın Kemer fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Altın Kemer Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Altın Kemer Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

ALTIN KEMER FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Altın Künye Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Altın Kemer Fiyatı doğru mu?

Altın Kemer fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Altın Kemer fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Altın Kemer Fiyatı gibi GENEL FİYATLAR kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir;
Manisa Altın Fiyatları
0.5 Gram Altın Fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 2
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir