1. Anasayfa
 2. Genel

Balcova Aquapark Giriş Fiyatları

Balcova Aquapark Giriş Fiyatları
Balcova Aquapark Giriş Fiyatları
1

Balcova Aquapark Giriş Fiyatı merak eden kullanıcılar, Balcova Aquapark Giriş Fiyatları veya Balcova Aquapark Giriş Fiyatı araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Balcova Aquapark Giriş Fiyatı, Zamlı Balcova Aquapark Giriş Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Balcova Aquapark Giriş Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Balcova Aquapark Giriş Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Balcova Aquapark Giriş Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Balcova Aquapark Giriş Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Balcova Aquapark Giriş Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

balcova aquapark giriş fiyatları 2022
balcova aquapark giriş fiyatları 2022

Balcova Aquapark Giriş Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Balcova Aquapark Giriş Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Balcova Aquapark Giriş Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Balcova Aquapark Giriş Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Balcova Aquapark Giriş fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Balcova Aquapark Giriş Fiyatı ne kadar? Zamlı Balcova Aquapark Giriş fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • Tam giriş ücreti: 90 TL (16.00’dan sonra 70 TL)
 • Öğrenci giriş ücreti: 80 TL (16.00’dan sonra 65 TL)
 • Halk günü giriş ücreti: 80 TL
 • 60 yaş üzeri giriş ücreti: 60 TL

İzmir Balçova Aquapark Aquacity’de havuz ve aqupark için üyelik imkanları da bulunuyor. Bu seçeneklere göre;

 • Tek kişi 1 aylık giriş ücreti: 600 TL / 3 ay: 1.200 TL / 6 ay: 2 bin TL / 9 ay: 2.300 TL / yıllık: 2.700 TL‘dir
 • Aile giriş ücreti: 800 TL / 3 ay: 1.600 TL / 6 ay: 2.600 TL / 9 ay: 3.200 TL / yıllık: 3.500 TL‘dir
 • Öğrenci giriş ücreti: 500 TL / 3 ay: 1.100 TL / 6 ay: 1.700 TL / 9 ay: 1.900 TL / yıllık: 2.100 TL‘dir
 • Partner giriş ücreti: 900 TL / 3 ay: 1.800 TL / 6 ay: 2.900 TL / 9 ay: 3.600 TL / yıllık: 4.000 TL‘dir

Aile fertlerinde 12 yaşa kadar 2 çocuk ücretsiz oluyor. 13 – 18 yaş arası çocuklardan üyelik liste fiyatının yüzde 40’ı kadar ek ücret talep ediliyor. Eski üyelere ve nakit ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Paylaştığımız Balcova Aquapark Giriş Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

balçova aquapark giriş ücreti 2022
balçova aquapark giriş ücreti 2022

Balcova Aquapark Giriş Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Balcova Aquapark Giriş Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Balcova Aquapark Giriş Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Balcova Aquapark Giriş Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Balcova Aquapark Giriş Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Balcova Aquapark Giriş fiyatı? Güncel Balcova Aquapark Giriş fiyatı ve ucuz Balcova Aquapark Giriş Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adaland Fiyat – Gergedan Böceği Fiyatı – Toz Şeker Fiyatı – Buğday Fiyatları – Bodrum Pansiyon Fiyatları – Bodrum Apart Fiyatları – Çocuk Havuz Fiyatları – Balcova Aquapark Giriş FiyatlarıEngiz Aquapark Fiyat – Kuşadası Aqualand Fiyat – The Land of Legends Fiyat

Aqua Dolphin Fiyatları – Umre Fiyatları2022 Güncel Mac Fit Üyelik Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir