1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları

Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları
Beylerbeyi Profiterol 2022 güncel menü fiyatları
0

Beylerbeyi Profiterol markasını oluştururken ilk hedefimiz damakta harika tatlar bırakan bir lezzeti müşterilerimizle buluşturmaktı. Beylerbeyi Profiterol markası altında gıda sektöründe hizmet sağlayan firmamız her geçen gün franchising ağı ile giderek büyüyor ve lezzetimizi damaklarla buluşturuyor. Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları,

Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları

Tatlılar

Profiterol (200 gr.) 10,00 TL

Profiterol (500 gr.) 19,00 TL

Profiterol (625 gr.) 23,75 TL

Profiterol (750 gr.) 28,50 TL

Profiterol (1 kg.) 38,00 TL

Dondurmalar

Arzen Sade Dondurma (100 gr.) 5,00 TL

Arzen Sade Dondurma (250 gr.) 10,00 TL

Arzen Sade & Kakaolu Dondurma (500 gr.) 20,00 TL

Arzen Sade Dondurma (500 gr.) 20,00 TL

İçecekler

Coca-Cola (33 cl.) 3,50 TL

Coca-Cola Light (33 cl.) 3,50 TL

Coca-Cola Zero (33 cl.) 3,50 TL

Fanta (33 cl.) 3,50 TL

Sprite (33 cl.) 3,50 TL

Lipton Ice Tea (33 cl.) 3,50 TL

Soda 2,50 TL

Limonlu Soda 3,00 TL

Su 2,00 TL

Yorum:

1)Yılların değişmeyen lezzeti. Gayet hızlı bir şekilde eve de getiriyorlar. Sayelerinde benim için standart bir porsiyon 500gr haline geldi. Daha aşağısı kurtarmıyor artık.

Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları
Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları

Bu doğrultuda Beylerbeyi Profiterol olarak misyonumuz profiterol ve sütlü tatlıları seven müşterilerimizin beklenti ve taleplerine cevap verebilmek için gıda hijyen kurallarına uyarak kalitemizi teknolojinin yeniliklerini de kullanarak geliştirmektir. Hedefimiz; ürün ve hizmet kalitesinde profesyonel ekibimizle mükemmele ulaşmak ve tüm tedarikçi ve çalışanlarımızla en yüksek kalite noktasında vizyonumuza hizmet eden çalışmaları yürütmektir. Beylerbeyi Profiterol markası altında müşterilerimizle buluşurken ailemize katılan yeni şubelerimizle ilk günkü heyecanımızı koruyarak çalışmaya devam ediyoruz. Damakta Harika Tatlar Bırakan Özel Bir Lezzetle tanışmaya sizleri de davet ediyoruz.

Beylerbeyi Profiterol Menü Fiyatları

Buraya tıklayarak Beylerbeyi Profiterol web sitesine ulaşabilirsiniz.

Diğer Lokanta ve Restoran Menülerine Buradan Bakabilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın en güzel profiterollerinden birini yapan Beylerbeyi Profiterol’de çeşit çok. Tahin, ceviz, bal ve beyaz çikolata kullanılarak yapılan farklı çeşitler Beylerbeyi’ni öne çıkaran özelliklerinden.

Beylerbeyi Profiterol Şikayetleri

 • Pendik merkezde olan Beylerbeyi Profiterol den, profiterol aldım, paketli bir ürün verdiler, ürünün evde tadına baktığımızda, içinde ki kremanın kokmuş olduğunu anladık, isim yapmış bir firmaya böyle bir ürün yakışmadı, mağazanın telefonunu nette bulamadım, o yüzden şikayetimi bizzat iletemedim.
 • Maltepe Park’taki yerden Kızım ekler istedi. 5 adet ürüne porsiyon fiyatı alıyoruz dediler. (18 TL) kg fiyatı yazdığını ancak tartıldığında 13 TL tutar gördüklerini ancak 4 veya 6 dilim olursa o fiyat olurmuş. Saçma bulduğumu ve kabul etmediğimi söylediğimde genç delikanlının kibarca ikna etmeye çalışması ( ikna edilecek bir durum da yok ama) ancak oradaki bayanın kovmakta beter davranışıyla karşılaştık. Şikayet edeceğimi söylediğimde de arkamdan bağırarak ne yaparsam yapmamı söyledi ve AVM deki müşteriler duydu. Bu markayı her gördüğümde bu davranışları hatırlayıp asla alışveriş yapılmaması gerektiğini Yanımda kim varsa hatırlatacağım. Mesele 3-5 lira değil saygısızlık. İyi bir yanı da var kızıma hakkımızı yedirmemeli uygulamalı gösterdim. Burayı okuyanlar da bilsin diye yazdım.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir