1. Anasayfa
 2. Genel

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları
biyometrik fotoğraf fiyatları
0

Güncel paylaşımımızda sizlere Biyometrik Fotoğraf Fiyatlarını sunacağız. Biyometrik Fotoğraf Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Biyometrik Fotoğraf tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Sitemizde Biyometrik Fotoğraf Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz Biyometrik Fotoğraf Fiyat listesi güncel ve doğru olarak hazırlanmıştır. Güncel Biyometrik Fotoğraf Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Biyometrik Fotoğraf Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Biyometrik Fotoğraf Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Biyometrik Fotoğraf Fiyatı 2024 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Biyometrik Fotoğraf Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Biyometrik Fotoğraf Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Biyometrik Fotoğraf Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Biyometrik Fotoğraf fiyatları, Biyometrik Fotoğraf fiyatı, Biyometrik Fotoğraf ne kadar? Biyometrik Fotoğraf kaç para, zamlı Biyometrik Fotoğraf fiyatları. Biyometrik Fotoğraf fiyat bilgisi, 2024 Biyometrik Fotoğraf fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2024 Güncel Biyometrik Fotoğraf Fiyatları listemizi paylaşalım.

Biyometrik Fotoğraf Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Biyometrik Fotoğraf Fiyatları farklılık gösterir.

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Biyometrik Fotoğraf, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Biyometrik Fotoğraf tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Biyometrik Fotoğraf Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir. Biyometrik Fotoğraf Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Genel kategorimizde yer alan Biyometrik Fotoğraf Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

biyometrik fotoğraf fiyat 2022
biyometrik fotoğraf fiyat 2024

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Biyometrik FotoğrafFiyatları
4 Adet Biyometrik Fotoğraf Fiyatı60 TL
8 Adet Biyometrik Fotoğraf Fiyatı70 TL
12 Adet Biyometrik Fotoğraf Fiyatı80 TL
16 Adet Biyometrik Fotoğraf Fiyatı90 TL
İstanbul’da Biyometrik Fotoğraf Fiyatları55 TL100 TL
Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Biyometrik Fotoğraf Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Biyometrik Fotoğraf Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Biyometrik Fotoğraf gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Biyometrik Fotoğraf Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Biyometrik Fotoğraf Fiyat listemizde,

sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Biyometrik Fotoğraf Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

biyometrik fotoğraf ücreti
biyometrik fotoğraf ücreti

Biyometrik Fotoğraf Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Biyometrik Fotoğraf Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Biyometrik Fotoğraf Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Biyometrik Fotoğraf fiyatı? Güncel Biyometrik Fotoğraf fiyatı ve ucuz Biyometrik Fotoğraf Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

Biyometrik Fotoğraf Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Biyometrik Fotoğraf Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Biyometrik Fotoğraf Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Biyometrik Fotoğraf Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Biyometrik Fotoğraf hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: Ehliyet Fiyatları

Biyometrik Fotoğraf gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Biyometrik Fotoğraf Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Biyometrik Fotoğraf Özellikleri?
 • 1-Biyometrik vesikalık fotoğraflar, standartları ICAO tarafından belirlenen ve makinede okunabilen kimlik kartlarında kullanılan yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraflardır.
 • 2-Ebatı 50 mm X 60 mm, beyaz fonda ve desensiz olmalıdır.
 • 3-Fonda gölgeler oluşmamalıdır, kişi tarafından en son halini göstermesi bakımından son 6 (altı) ay içinde çekilmiş olmalıdır.
 • 4- Farklı ebatlarda ve fonlarda fotoğraf getirilmesi halinde başvuru tamamlanamamakta veya başvuru tamamlansa bile bu kimlik kartları tanzim sırasında kalite kontrolden geçemediği için iptal edilmekte, bu durumda da yeniden başvurmanız gerekecektir.
 • 5-Bu nedenle çektirmiş olduğunuz biyometrik fotoğrafların 35 mm x 45 mm ebadında kesilmemesi hususu fotoğrafçılara muhakkak hatırlatılması gerekmektedir.
 • 6- Yüz, fotoğraf üzerinde ortalanmış olarak saç modeliyle birlikte tamamen görünür olmalıdır.
 • 7- Fotoğrafta leke ve bükülmeler olmamalıdır. Renkler nötr olmalı ve yüzün doğal renklerini yansıtmalıdır.
 • 8-Kontrast iyi ayarlanmalı, ayrıntılar yeterince keskin ve net olmalıdır.
 • 9-Gözler açık konumda olmalı ve, net olarak görünmelidir. Saçlar gözleri kapatmamalı ve fotoğraf çekilirken doğrudan kameraya bakılmalıdır.
 • 10-Işık yüze eşit ölçüde yansıtılmalı, yansıma veya gölgeler bulunmamalıdır. Fotoğrafta “kırmızı-göz” bulunmamalıdır.
 • 11-Gözler net bir şekilde görünmeli, gözlük camı üzerinde yansımalar bulunmamalı, renkli cam veya güneş gözlüğü kullanılmamalıdır. Gözlük camının kenarı veya çerçevesi gözleri kapatmamalı ya da gözleri kapatacak ölçüde kalın olmamalıdır.
 • 12-Küçük çocukların fotoğraflarında başka kişi veya nesneler bulunmamalıdır.
 • 13-Kişinin zorunlu olarak kullandığı gözlük ve benzeri aksesuarlar dışında fotoğrafta şapka, başlık, pipo, vb. nesneler bulunmamalıdır.
 • 14-Başörtülü fotoğraflarda yüz çene ucundan alına kadar görünür olmalı, yüzün üzerinde gölgeler oluşmamalıdır.
 • 15-Tüm fotoğrafçılarda biyometrik fotoğraf çektirmek mümkündür.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir