1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Çiğ Köfteci Ali Usta Menü Fiyatları

Çiğ Köfteci Ali Usta Menü Fiyatları
ALİUSTA FİYATİNEDİR
0

Çiğ Köfteci Ali Usta Menü Fiyatları Güncel Fiyatlar

Eminönü’nde esnaflık yapan Çiğ Köfteci Ali Usta, diğer çiğ köftecilere göre hem daha popüler hem de daha ucuza satış yapıyor. Haliyle dükkanın önünde metrelerce kuyruk oluşuyor. Sizler için Çiğ Köfteci Ali Usta Menü Fiyatları.

 

Çiğ Köfteci Ali Usta Menü Fiyatları

 

Yiyecekler

Dürüm: 5₺

1 Kişilik Porsiyon Çiğköfte: 7₺

Küçük Kase Çiğ Köfte: 10₺

Büyük Kase Çiğ Köfte: 20₺

 

İçecekler

Su:1₺

Sade Soda: 1,50₺

Limonlu Soda: 2₺

Ayran Büyük: 2₺

Şalgam Suyu: 2,50₺

Niğde Gazozu: 2,50₺

 

Çiğ Köfteci Ali Usta
Çiğ Köfteci Ali Usta

 

Sizler için çiğ köfteci ali usta menü fiyatları.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ali Usta Hikayesi

Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? Bazen sinirli bazen neşeli genelde aşırı hareketli meşhur bir esnaf profili olarak özellikle gençlerin oldukça ilgisini çeken Ali Usta’nın vefat ettiğine dair haberler giderek yayılıyor. Korona virüs sebebiyle bir çok işyerinin kapatılmasının ardından eskiye nazaran göz önünde çok görünmeyen fenomen esnaf Çiğköfteci Ali Usta öldü mü iddiaları ortaya atıldı.

İstanbul’un Eminönü semtinde kendine özgü tavırları ve üslubuyla milyonlarca insanın ilgisini çeken Çiğköfteci Ali Usta’nın öldüğüne dair haberler sosyal medyada yayıldı.
Bugüne kadar çok sayıda ünlü isim hakkında asılsız ölüm iddiaları yayılmıştı.

Korona virüsten hayatını kaybettiği söylenen Çiğköfteci Ali Usta’nın herhangi bir yakınından konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Çiğköfteci ali usta nerede diye merak edilirken ve meşhur Çiğköfteci Ali Usta öldü mü iddialarını araştırırken Twitter ‘da dikkat çeken bir fotoğrafa denk geldik. Henüz bir kaç gün önce 25 Ocak tarihinde  Eminönü bölgesinde yaptığı gezinin fotoğraflarını şahsi twitter hesabından paylaşan bir vatandaşımızın #aliusta etiketli fotoğrafta Ali Usta gayet sağlıklı ve her zamanki enerjik haliyle gözüküyor. Tabi, vatandaşımızın bu fotoğrafı önceki tarihlerde çekip twitter hesabında yeni paylaşmış olma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım.

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir