1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Koçak Baklava Menü Fiyatları

Koçak Baklava Menü Fiyatları
Koçak Baklava Fiyat
1

Koçak Baklava 2022 Güncel Menü Fiyatları

TARİHÇE

1981 yılında baklava yapımının okulu sayılan baklavacısında çırak olarak başlayan Coşkun ve İbrahim Koçak kardeşler, ustalarının gözetimi altında baklava yapımının her aşamasında görev almış ve askerlik görevini yerine getirinceye kadar 12 yıl boyunca çalışmışlardır.

1993 yılında kurulan Koçak Baklava bu iki kardeşin tecrübesi, titizliği ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Gaziantep Baklavasının geleneksel yapısından taviz vermeden, geçmişten gelen bu lezzeti kalite ve hizmet anlayışı içerisinde ilk günkü heyecan ve coşku ile Koçak Baklavayı bu günlere taşımışlardır.

Koçak Baklava Menü Fiyatları

Baklava 125 TL
Havuç Dilimi 140 TL
Özel Kare Baklava 150 TL
Şöbiyet 150 TL
Özel Şöbiyet 170 TL
Yaprak Şöbiyet 190 TL
Bülbül Yuvası 180 TL
Dolama 190 TL
Fıstıklı Kurabiye 150 TL
Fıstık Ezmesi 190 TL
Tuzlu Fıstık 105 TL
Öz Kuru Baklava 150 TL
Cevizli Baklava 100 TL
Diyet Baklava 155 TL
Sade Kurabiye 60 TL
Burmalı Kadayıf 150 TL
Su Böreği 100 TL
Midye Baklava 180 TL
Karışık Baklava Kg 170 TL

Koçak Baklava Menü Fiyatları

ÜRETİM

Koçak Baklava; Coşkun ve İbrahim Koçak ustalarının öncülüğünde hammadde seçiminden tüketiciye ulaşana dek her aşamada kontrolü elden bırakmadan yaklaşık 130 kişilik ekibi ile büyük bir itinayla üretim yapmaktadır.

Baklava ustalarını küçük yaştan itibaren eğitmekte, adeta bir okul gibi çıraklıktan ustalığa bir eğitim süreci yaşatmaktadır.
İmal etmiş olduğu tüm ürünlerin siz tüketicilerine sürekli olarak aynı kalitede ulaşması için firma bünyesinde Gıda Mühendisi görev yapmaktadır. Ham maddelerin kendi mevsiminde toplanmasına, özenle seçilmesine ve taze olarak saklanmasına özen göstermektedir. Maharetli ustalarının ellerinden çıkan ürünler taş fırınlarda pişirilmekte ve doğal şeker şerbetiyle tatlandırılmaktadır. Lezzet ve kalite açısından Koçak Baklava standartlarına ulaştığı belirlenen ürünler tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Ürünlerinde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta, personel ve üretim alanı hijyeni konusunda titizlik gösterilmektedir.
Koçak Baklava 2000 m2 alana sahip 5 katlı tesisinde hijyen koşulları altında kendi bünyesinde üretimini yapmakta ve Gaziantep’teki 2 şubede satışa sunmaktadır.

Üretimi tamamlanan ürünlerin sunumunda, ve paketlenmesinde ürünün daha uzun saklanabilmesi ve olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önlemek için %80 oranında kimyasaldan arındırılmış Arge çalışmaları firmamıza ait olan ambalaj malzemesi ve kutular kullanılmaktadır.

KALİTE

Kalite yönetimini kendine felsefe edinmiş olan Koçak Baklava her aşamada prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli ürünler sunmakta etken olan kalifiye personel, kaliteli malzeme ve uygun üretim ortamını bir araya getirmiştir ve her geçen gün ürün yelpazesini zenginleştirmektedir.
Üretim için kullanılan bütün malzeme ve hammaddeyi denetimden geçirerek kullanıma sunmaktadır.

Koçak Baklava TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL Gıda Sertifikalarına sahip olmakla beraber bu sistemleri işletme üzerinde uygulamaktadır. Ayrıca personeline vermiş olduğu ‘Müşteri İlişkileri ve İletişim’ gibi konuları barındıran seminerlerle maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Koçak Baklava Menü Fiyatları

Hacıbayram Yaprak Dönercisi Menü Fiyatları

Koçak Baklava Web Sitesi

 

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir