1. Anasayfa
 2. Kiralama Fiyatları

Martı Kiralama Fiyatları

Martı Kiralama Fiyatları
Martı Kiralama Fiyatları
2

Martı Kiralama Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Martı Kiralama fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Uygulamalar da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Martı Kiralama Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Martı Kiralama fiyat bilgisi yer almaktadır. Martı Kiralama fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak mağazalarından öğrenilmiştir.

martı scooter kiralama fiyat 2022
martı scooter kiralama fiyat 2022

Martı Kiralama Fiyatları

 • Martı Scooter Kiralama Fiyatları 2022 yılında yolculuğa başlamak 1,99 TL , kullandığınız her bir dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.
SüreToplam Fiyat
5 Dakika5.94TL
10 Dakika9.89TL
15 Dakika13.84 TL
20 Dakika17.79TL
25 Dakika21.34 TL
30 Dakika25.29 TL
35 Dakika29.24 TL
40 Dakika33.19 TL
45 Dakika37.14 TL
 
martı scooter kiralama fiyat
martı scooter kiralama fiyat

Martı Kiralama Fiyatları ve Nasıl Kullanılır?

Yol kenarlarında rastlayabileceğiniz Martı scooterlar, oldukça eğlenceli bir ulaşım aracı olarak karşınıza çıkıyor. İnternetteki Martı uygulaması sayesinde scooterınızı kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Martı scooter, uygulamadaki harita üzerinden takip edilebilmektedir. Harita üzerinden giderek Martıyı bulabilir ve ardından üzerindeki kodu akıllı telefonunuz ile uygulamaya okutabilirsiniz. Bu işlemin arkasından uygulamanın size verdiği 4 haneden oluşan bir şifre sayesinde Martı üzerinde yer alan fiziksel yapıdaki kilidi açabilirsiniz. Kilidi açtıktan sonra Martı’nızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilir ve yeni bir yolculuğa açılabilirsiniz.

Martı Kiralama Fiyatları

Hem oldukça çevreci hem de eğlenceli bir ulaşım yöntemi olarak bilinen Martı scooter nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız bunun cevabı oldukça basittir. Kolay bir şekilde kontrolünü gerçekleştirebileceğiniz bu scooterlar harekete geçmenizi sağlıyor. Martıyı ayağınız ile bir iki kez iterek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ardından hızlanmak amacı ile sağdaki butonu kullanabilirsiniz. Yavaşlamak istediğiniz durumlarda soldaki fren kolunu sıkmanız sizlere yardımcı olur. Bu yolculuk esnasında hem sizin hem de çevre güvenliği için lokal olan trafik kurallarına uymanız önerilmektedir. Martı kullanımı esnasında kask kullanarak kişisel güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yöntem olarak karşınıza çıkan bu scooterlar, sokaklarda rastlayabileceğiniz ürünlerdir. Scooterların şarj durumunu kontrol ettikten sonra kolayca dilediğiniz kısa mesafe yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Martı Kiralama FiyatlarıVanderhall FiyatKuzey Marmara Otoyolu Fiyat

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Dünya borsasına açıldık diyerek martı fiyatları iyice zamlandı yeter da artık lüks olmaya başladı artık.

 2. Martı kiralama her kuruşunu hak ediyor. Dünya borsasına açılmış Türk firması. Sonuna kadar destekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir