1. Anasayfa
 2. Genel

Taksi Plaka Fiyatları

Taksi Plaka Fiyatları
Taksi Plaka Fiyatları
0

Taksi Plaka Fiyatı merak eden kullanıcılar, Taksi Plaka Fiyatları veya Taksi Plaka Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Taksi Plaka Fiyatı, Zamlı Taksi Plaka Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Taksi Plaka Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Taksi Plaka Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Taksi Plaka Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Taksi Plaka Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Taksi Plaka Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Taksi Plaka Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Taksi Plaka Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Taksi Plaka Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Taksi Plaka Fiyatı yer almaktadır.

kale ticaret taksi plaka fiyatları
kale ticaret taksi plaka fiyatları

Peki, bu zam durumu Taksi Plaka fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Taksi Plaka Fiyatı ne kadar? Zamlı Taksi Plaka fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • 2022 Yılında en yüksek taksi plaka fiyatı 2.400.000,00₺ tutarındadır.
 • 2022 Yılında en düşük taksi plaka fiyatı 1.800.000,00₺ tutarındadır.

Paylaştığımız Taksi Plaka Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Taksi Plakası Ne Kadar?

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Taksi Plaka Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Taksi Plaka Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Taksi Plaka Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Taksi Plaka Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Taksi Plaka fiyatı? Güncel Taksi Plaka fiyatı ve ucuz Taksi Plaka Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taksi Plaka Fiyatları

Taksi Plakası Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Taksi Plaka Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Taksi Plaka fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Taksi Plaka Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Taksi Plaka hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Ticari Taksi Plakası İyi Bir Yatırım Aracı mıdır?

Toplu taşıma kullanmak isteyenlerce ve acil bir durumda herkesçe kullanılan ticari taksiler ulaşımın daha hızlı ve güvenli yapılmasını sağlayan araçlardır. Bir aracın ticari amaçla çalıştırılabilmesi için plaka adı verilen bir sisteme sahip olması gerekir. Konuyla ilgili bilgi almak, plakanızı satışa sunmak ya da plaka kiralamak için kaletaksi.com sayfada yer alan ilanları takip edebilirsiniz. Ticari taksiler de plaka ile çalışan araçlardır. Taksi plaka fiyatları hakkında bilgi almak, plakanızı kiralamak veya satmak için https://www.kaletaksi.com/plakalar/sari-taksi-plakasi sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Ticari Taksi Plakası Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Ticari taksi plakası sadece bir ekmek kapısı değil aynı zamanda bir yatırım aracı kabul edilir. Taksi plaka fiyatları yüksek olduğu için yatırımcısına her zaman önemli miktarda getirisi vardır. Plaka sadece satıldığında değil aynı zamanda kiralandığında da aylık düzenli gelir getirmesi bakımından iyi bir yatırım aracıdır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya… gibi büyükşehirlerde plaka sahibi olmak aylık 8 ila 10 bin lira kira geliri elde etmek demektir. Son yıllarda ünlü insanların da bu yatırım aracına yönelmesi taksi plakası almanın ne denli karlı bir yatırım olduğunu göstermesi bakımından önemlidir. Ticari taksi plaka fiyatları ekonomik gelişmelerle paralel bir seyir gösterir. Dövizdeki yükseliş plaka fiyatlarını da etkiler. Bunun yanında plakanın hangi şehre ait olduğu da fiyat üzerinde etkilidir. En pahalı plaka İstanbul plakasıdır. İstanbul’un farklı bölgelerinde dahi plaka fiyatları farklılık göstermektedir. Uzak ilçelerin taksi plakası daha yüksek fiyatlarla alıcı bulmakta olup kiralama fiyatları da şehir merkezine göre farklılık göstermektedir. Bazı durumlarda hisseli plaka almak da yatırımcı açısından alternatif olarak değerlendirilebilir. Çeyrek, yarım, tam ve bijon hisse ile taksi plakası sahibi olmak da mümkün.

Taksi plakası nasıl alınır, sorusunun cevabı çok basit. Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından alınan bir başvuru formuyla taksi plakası satın alma veya kiralama işlemleri başlamaktadır. Belirlenen plakalı aracın satın alınması adına çeşitli beyanlarda bulunulur. Motorlu araç tecilini açıklayan belge ve trafik belgesinin orijinaliyle birlikte adli sicil kaydı el altında bulundurulur.

Bağlantılı olunan meslek odası kaydı alınır ve şoförlük mesleğini gerçek anlamda tercih edildiğinin beyanı açıkça yapılır. Ayrıca taksici olmak için en düşük B sınıfı olmak üzere bir sürücü belgesi olmalıdır. İkametgâh, cüzdan fotokopisi ve borç kaydı belgeleri de tamamlandıktan sonra taksi plakası satın alma işlemleri gerçekleştirilebilir.

Taksi Plakalarının Kiralanışı

Resmi olarak belirlenen bir sayı olan 17 bin küsur üstü resmi taksiler, müşterilerin rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesini amaçlamaktadır. İkinci el taksi kiralama veya satın alma imkânları da mümkündür. İstanbul’da 0 km ayarında bir taksi plakası kiralamak için sarı taksi plakası olduğunu belirtmek adına plakaların ilk harfinde T harfinin bulunması zorunludur. Bu özel plakalara sahip olmak için belirli bir ücret karşılığında satın almanız gerekmektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir